tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mns21 Czym innym jest stracic 18pkt, a czym innych 6.
0
@koziar o matko. :)
0
@Eto'o9 R10 powiedział że liczy że się w tym tygodniu dogadają. Mam nadzieję że tak, po co szukać na zewnątrz piłkarza za grube banki skoro mamy takiego grajka. Lepiej dać ta banke więcej co chce, Albe pensje dać tak jak ustawione a wypłacić w bonusie by drabinki nie zmieniać
0
@kaamil1910 zobacz ich staty. Gdzie tu frajerstwo. Muszą nie przegrać, a to wcale nie takie proste z zespołem Kloppa
13
@takisobiektos wg. Prawicowej, konserwatywnej ściany, tak. No przecież wygrał, no i niezależne ordo srordo pilnowało demokracji :)
12
@ChampionLW z nich takie demokratyczne jak ze mnie astronauta. @koziar poczytaj sobie jak wyglądały dostępy do mediów i kampania. Oraz kasa jaka Orban rzucił. @Kgorecki2500 dostep do jakichkolwiek mediów. Radio, prasa, TV zero dla opozycji. Ale taki jest świat prawicowców.
1
@barcelonaLM Masakra to jest
0
@PodkarpackiKibic Juznie gra, ale grało w Lutym. Prawda jest ze może powiedzieć gdzie idzie. A czy idzie do RM dowiemy się w czerwcu
0
@PodkarpackiKibic No co by mu sie stale gdyby go PSG na trybuny wysłały? Potrzebowali go w LM.
0
@PodkarpackiKibic No i ? Myślisz ze trybuny by mu zaszkodziły? PSG go potrzebuje bo jest u nich najlepszy. Ale nie byłbym taki pewien jak wy, że przejdzie do RM
6
@PodkarpackiKibic Kończy mu się kontrakt, może mówić co chce od stycznia @Janas11224 nic nie musi bo kończy mu się kontrakt. Na 6 miesięcy przed może nowy podpisywać i komunikować
2
@Death_voice On to mówi od dawna, ale dziennikarze nakręcają.
7
O Leo gol dla PSG, zawsze cieszy :)
0
@Pogba Ale trzeba powiedzieć wojował na tej 9-ce. Dziś sporo biegał.
12
@Pawel13sz Pamietam jak Piotrek o nim pisał kiedy go zakontraktowaliśmy i został na rocznym wypożyczeniu. Mega go promował i twierdził, że to będzie grajek na poziom Iniesty. Nie mylił się
0
@Barca-Messi10 Po co tam wchodzisz. Tu masz ich tyle samo.
3
@Janiama Więcej kibiców z Madrytu tu wpuśćmy to będzie obiektywnie.
5
@Kgorecki2500 Spokojnie Ordo debilis pilnuje wyborów. Prawica nigdy nie oszukuje przecież, kradnie tylko Tusk
1
@Pogba Podziękuj nie jemu, a Bakero. To on go wypatrzył i namówił zarząd, Był tu artykuł o całej historii jak on tu trafił, to nie robota Planesa
0
@dasouzar11 Koeman powie, że nie dostał czasu dlatego, i miał słaba kadrę nie to co Xavi.
1
@Janiama Miałem napisać 1-0, ale człowiek za bardzo wierzy. :) Sevilla jest bardzo poukłada drużyna w obronie
2
@Majkel34 Ukraina nie zostawi Kijowa. Głupi nie są, a i moim zdaniem żołnierze Białoruscy nie chcą walczyć.
2
@Image Nie możemy, nie przegrają 3 meczy. Po mistrzostwie. Ważne ze po tych wygranych z Sevilla i RM na spokoju już raczej TOP 4.
10
Co Dembele w obronie grał, widać, że wszyscy chcą w tej drużynie zapiera... Ale Xavi zrobił Team Spirit. Niech on tylko coś z TS wymyśli.
0
@Majkel34 Gdyby za Ferrana grał Fati, było by dawno po meczu
3
Podsumowując:
- bardzo dobre zawody naszych, przy Sevilli na prawdę można powiedzieć ze kontrolowaliśmy do końca
- świetny Dembele, nie tylko wrzutki, ale obrona, zaangażowanie
- gol Pedri, nie ma co komentować
Na minus:
- Ferran , miał 4 na prawdę klarowne sytuacje, a i irytował stratami
- TS, mało co miał do roboty a w 90 minucie pokazał, że w przyszłym roku musi być konkurent.
- Sędziowanie, to ile liniowi się mylili kto ma wybijać piłkę z autu to ja nie pamietam, żółte z baniaka, chaos. dramat.
Brawa Barca, bardzo fajny dla oka mecz.
0
@Uukasz_93 Piękne, tylko Ukraina oprócz piosenek potrzebuje jeszcze czegoś więcej.
3
Szkoda dwóch sytuacji Ferran
Dembele powinen strzelać, cały czas podaje
Ogólnie kontrolujemy mecz
Sevilla nie oddała strzału, TS niestety ma te swoje niepewne podania.
Oby wbić na 1-0
1
@Pawel13sz Bo zasłużył.
1
@Janiama Barca 3 Sevilla 0