0

@Peszko07 Ale my przecież podatku nie mamy :D Taki rzad cudowny :D

3

Robert Lewandowski dołączy do Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski poinformował już o tym władze Bayernu!

[Albert Roge]

Ale wy wiecie że on ma kontrakt i Bayern może powiedziec nie, albo wycenić zaporowo, w sumie dla nas każda złą :) News dziennikarza z d.... no chyba, że dziennikarz podał, że LEwy zdecydował że chce odejść do nas, ale to całkiem co innego

0

@Gaz pewnie tego zarząd się obawia, że się nie pozbędziemy Griezmanow, Coutinho, Pjanic, Umtiti, Trincao, to są ogromne pensje

0

@Peszko07 Oj tam, na biednego nie trafiło.

2

@Songo91 Ta a my 100 baniek znajdziemy w piwnicy

1

@clyde Na Forum? Bo jak tak to panoszyli się już przed meczem 0-4.

0

@bolinho89 On jest wypożyczony, wątpię byśmy chcieli go wykupić.

0

Dobrze, że nie powiedział " jesteś u pani "

3

@zadafcb Czytam, seksowany przez sędziów, myśle co to jest :) Ja tam faulu nie widziałem.

5

@Kgorecki2500 Sami go tam wysłali. Do kogo maja pretensje? Do Tuska może?

0

@Culer_1906 Czyli gra jak za Koemana :)

5

@Barca1992 Francja to ma kandydatów z kosmosu. Wszyscy mega słabi, ale dla bezpieczeństwa Nato, UE oby nie Le Pen

2

Araujo dziś genialny z Ericiem, Zobaczcie tracimy 2 bramki a środek naprawdę świetny.

1

@Pawel13sz Prawda, Pressing od razu inny.

0

@Ghotti Who needs Messi. Mamy Ferrana przecież, po co nam Leo

2

Chory mecz :) ale dla kibiców genialny, podsumowując :
- dwa karne ok, ale ten na Ericu to żenada, banka nabił z ilu centymetrów, 30? Piłka nie leciała nawet na bramkę.

Luk tyle nie gra, wchodzi, gol. Szacun, Sevilla wyciągnęła, Betis też, my nie lepiej :)

2

wraca stary dobry Lenglet.

3

Brawa dla Ts dziś. Jak to brzmi z Levante jedyny który dobrze gra to TS :)

0

Wynik odzwierciedla to co się dzieje. Życie, sporo minut do końca, gramy dalej.

2

@Kitek1640 A ja uwielbiam takie komentarze jak twój. Piszą ludzie to co widza, co maja pisać. Bardzo dobry mecz? Nikogo nie obrażają, nikogo nie sprzedają, porostu mecz jest bardzo słaby i wyglada identycznie jak w czwartek tyle.

1

@don'T.R.I.P.e Auba to 9-tka, jest odcięty od podań. A jak 9-tka nie ma podań to co ma zrobić? Zobacz on cały czas ma nie 1 piłkarza a 2,3. gramy za wolno i Levante spokojnie pilnuje linii obrony. Pomoc nam źle gra.

0

Bardzo słaby mecz FCB. Xavi miał racje, że jak zagramy z LEvante jak z Eintrachtem to tak będzie. I jest dokładnie tak samo, nie kontrolujemy, złe gramy pressingiem, napastnicy odcięci od akcji, pomocy nie ma.

0

@Rafix98 Ja nie jestem zadowolony

0

@Janiama nie będzie. Lewaki nie pójdą do le Pen.

0

@Zoker patrząc że lewak 3 z aż 20% to Macrone wygra

1

@Kgorecki2500 wpolityce to źródło jak ujarkanachacie

3

O Nico. Hm ciekawy skład, Xavi chyba liczy na bardzo twardy mecz

1

@Kgorecki2500 no to do exit polls jeszcze daleko. Co nie zmienia faktu że liczą się głosy tego 3-ciego. A on lewak chyba? Jak tak to Le Pen przegra w drugiej

0

@Kgorecki2500 a to już po?

0

@Kondziubarca tak jest genialny, ale też zobaczmy ile ma siana do dyspozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?