tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferran to nie piłkarz który zrobi nam różnice.
0
@Adi123456789 pewnie dmuchają na niego
0
@Adi123456789 A to nie wiedziałem ze miał zielone światło.
0
@Hubsao Czystka nadal trwa
5
@Adi123456789 przecież on nie ma jeszcze zielonego swiatla
34
@MrPGG Sami sprzedali i dymisji zadają? Kolegów niech pytają jak bilety zostały sprzedane.
0
@jedrek7000 Gavi nie grał, wszedł po przerwie
1
@jedrek7000 Depay, Lenglet, Dest, Gavi - faktycznie nie ma zmian
0
@MrPGG To samo było z Levante.
2
@Janiama Barcelona Cadiz 2 0
0
@Chaoss w perspektywie dłuższego czasu to nie.
3
@Chaoss A nazwa filmu dla kolegi to? :)
0
@BigDaglas Jak masz gaz to gaz mimo wszystko. Jak nie to foto na dach + grzejniki elektyczne, ewentualnie maty + kominek
0
Niech zgadnę, ciężko pracujemy itd
0
@marcin62 Ja tylko niosę pomoc. :)
1
@marcin62 Ma, jest na multimedia go do wypozyczeniea za 49,99 z Lektorem. Dziwne ale prawdziwe
3
@Mixtape I tam mi to lata co sobie piszą, ważne by tu nie przyłazili.
4
@Emhyr Jeszcze zjebał tego obrońce :D
0
@marcin62 Dubbing, idzie się pochlastać
0
@VegetaPolska to postaw zarobisz.
0
@przeciwko_fenirowi jak w piz było 0-4 też tu siedziałeś na stronie?
0
@PodkarpackiKibic w drugiej połowie jak już powinni grać w 10-ciu. To wszystko by zmieniło
0
@barcelonaLM to jest koniec kropka.
0
@Bogan w kwestii bycia kibicem RM tak. I wiesz co kibice RM są jeszcze gorsi, więc nie prdl tu o miłości dwóch klubów do siebie
0
@mcsarna brak na majstra był od czasów Koemana
0
@tomcias10 należeć to się należało czerwone w pierwszej połowie
0
@michal26 to nie takie pewne po naszych ostatnich meczach
0
@TR3YWAY albo Real lepszy poprostu.
1
@bebeto77 nie jest. Zeruje szanse na majstra, nie to że wierzyłem w majstra ale jednak zeruje, Real nie umoczy 3 meczy
1
@Conradxc ale on to robi na stronie Barcelony. A wy pomyliliście strony, tam się jarajcie