tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy powiedział, w czwartek gramy Finał. I tak Finały my gramy już 6 lat :) Z dystansem oczywiście. Ale oprócz piłkarzy to i Xavi ma sobie coś do zarzucenia w kontekście taktyki, takie moje zdanie.
0
Ansu nie ma. Szkoda.
0
Ciekawe że nagrywał swoją drogą
0
@Jakchcesz wygrajmy te mecze to tak
0
@Kamiloza91 RSS nie może z nami wygrać bo się zbliża na 2 pkt. Remis tez nie będzie zły
0
wygrana z RSS da nam TOP 4. Wtedy tego nie wypuścimy moim zdaniem
0
Kto to jest ten kudłaty w MU? Biega po całym boisku z prawej na lewa. Kompletnie nie ma pozycji:) śmiesznie to wyglada
7
Jaka piłka w LVP jest prosta. Podanie cyk sam na sam
1
@bartas97 Przeżyjesz. :D
6
Dzięki wszystkim którzy postawili na Betis. Oby Elche wytrzymało
1
Przeciez dla nas lepiej ze Betis remisuje.
0
@Kgorecki2500 Niemcy dostarczymy Ukrainie uzbrojenie ale go nie mamy zamówimy, będzie po wojnie
3
@Toretto z czego 17 wrzuć do obrońcy Cadiz
0
@elprawak spoko rozumiem, tylko że udział biorą rozumiem zwycięzca pk, ll, 2 miejsce i finalista pk?
0
@elprawak no ok ale to dotyczy udziału Barcy i RM w Sp a nie ze Barca musi być 2.
4
@elprawak wiesz że to AS wypuścił. Wierzysz w to?
2
@Medium natura się mści. Pięknie
12
@DaPidejpi zaskoczę ciebie 0. Nienawidzę piwa, lubię wódkę i whisky :)
7
@Messibestplayerintheworld powinniśmy z nim przedłużyć umowę. Potrzebujemy takiego skrzydłowego. Tylko ten strzał by mu naprawić
1
@Iniesta19820815 nie będzie, to jest inny mecz, przeciwnik.
0
@Clue nikt nie wywala Xaviego, krytykuje jego decyzję taktyczne w ostatnich meczach, a to różnica
1
@Janiama ok wygrałeś, szacunek :)
0
@D44H posłuchaj Gazde, Swiecickiego, Borka, a na deser ulubieniec publiczności co ma bana w Polsat na miesiąc, wielki fan LVP i nikt inny się nie liczy, a jest nim Marciiiiin Feeedek.
1
@sebasek99 czyli dobrze pamiętałem
1
@MesQueUnClub96 bez wizy i bez covidu?
1
@LambiPL Tzn wiesz, może pisał przed sezonem nie wiem, ale pamiętałem poprostu filmik Ćwiakaly i pamietam że Janiama po tym filmie o tym pisał.
6
@Janiama Możemy.
https://x.com/cwiakala/status/1437866683889295363
14.09 dał juz w komentarzu, później nagrał na YT filmik jak mówił o tym.
Daj swój z przed 14.09
https://x.com/cwiakala/status/1437867231707373570
30
@Janiama nie obraz się, ale Cwiakala powiedział to jako pierwszy. Uwaga pamiętam :)
0
@fcbarcafan19 Czy ja wiem czy Fifa. Tylko Lewy tu jako nowy. Chyba ze sprzedaż i przedłużenie Dembele, ta tu łatwo nie bedzie.
3
No dobra jak to po porażkach zawsze sie kogos sprzedaje, ale jednak zmiany od nowego sezonu.
9-tki Lewy, Auba, Luuk
Lewa strona Ansu/ Ferran
Prawa strona Dembele/ na pewno nie Adama, nie wiem ktoś może z Barcy B
Łatwo sie domyślić, Adama, Memphis, Grie, Breit, Cou, Trincao - out
W pomocy do obecnego składu dochodzi Kessi.
Obrona
Potrzeba kogoś dla Desta i Alby
out Lenglet, Umtiti, Roberto, Balde, Mingueza