0

@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy powiedział, w czwartek gramy Finał. I tak Finały my gramy już 6 lat :) Z dystansem oczywiście. Ale oprócz piłkarzy to i Xavi ma sobie coś do zarzucenia w kontekście taktyki, takie moje zdanie.

0

Ansu nie ma. Szkoda.

0

Ciekawe że nagrywał swoją drogą

0

@Jakchcesz wygrajmy te mecze to tak

0

@Kamiloza91 RSS nie może z nami wygrać bo się zbliża na 2 pkt. Remis tez nie będzie zły

0

wygrana z RSS da nam TOP 4. Wtedy tego nie wypuścimy moim zdaniem

0

Kto to jest ten kudłaty w MU? Biega po całym boisku z prawej na lewa. Kompletnie nie ma pozycji:) śmiesznie to wyglada

7

Jaka piłka w LVP jest prosta. Podanie cyk sam na sam

1

@bartas97 Przeżyjesz. :D

6

Dzięki wszystkim którzy postawili na Betis. Oby Elche wytrzymało

1

Przeciez dla nas lepiej ze Betis remisuje.

0

@Kgorecki2500 Niemcy dostarczymy Ukrainie uzbrojenie ale go nie mamy zamówimy, będzie po wojnie

3

@Toretto z czego 17 wrzuć do obrońcy Cadiz

0

@elprawak spoko rozumiem, tylko że udział biorą rozumiem zwycięzca pk, ll, 2 miejsce i finalista pk?

0

@elprawak no ok ale to dotyczy udziału Barcy i RM w Sp a nie ze Barca musi być 2.

4

@elprawak wiesz że to AS wypuścił. Wierzysz w to?

2

@Medium natura się mści. Pięknie

12

@DaPidejpi zaskoczę ciebie 0. Nienawidzę piwa, lubię wódkę i whisky :)

7

@Messibestplayerintheworld powinniśmy z nim przedłużyć umowę. Potrzebujemy takiego skrzydłowego. Tylko ten strzał by mu naprawić

1

@Iniesta19820815 nie będzie, to jest inny mecz, przeciwnik.

0

@Clue nikt nie wywala Xaviego, krytykuje jego decyzję taktyczne w ostatnich meczach, a to różnica

1

@Janiama ok wygrałeś, szacunek :)

0

@D44H posłuchaj Gazde, Swiecickiego, Borka, a na deser ulubieniec publiczności co ma bana w Polsat na miesiąc, wielki fan LVP i nikt inny się nie liczy, a jest nim Marciiiiin Feeedek.

1

@sebasek99 czyli dobrze pamiętałem

1

@MesQueUnClub96 bez wizy i bez covidu?

1

@LambiPL Tzn wiesz, może pisał przed sezonem nie wiem, ale pamiętałem poprostu filmik Ćwiakaly i pamietam że Janiama po tym filmie o tym pisał.

6

@Janiama Możemy.
https://x.com/cwiakala/status/1437866683889295363

14.09 dał juz w komentarzu, później nagrał na YT filmik jak mówił o tym.
Daj swój z przed 14.09

https://x.com/cwiakala/status/1437867231707373570

30

@Janiama nie obraz się, ale Cwiakala powiedział to jako pierwszy. Uwaga pamiętam :)

0

@fcbarcafan19 Czy ja wiem czy Fifa. Tylko Lewy tu jako nowy. Chyba ze sprzedaż i przedłużenie Dembele, ta tu łatwo nie bedzie.

3

No dobra jak to po porażkach zawsze sie kogos sprzedaje, ale jednak zmiany od nowego sezonu.

9-tki Lewy, Auba, Luuk
Lewa strona Ansu/ Ferran
Prawa strona Dembele/ na pewno nie Adama, nie wiem ktoś może z Barcy B
Łatwo sie domyślić, Adama, Memphis, Grie, Breit, Cou, Trincao - out

W pomocy do obecnego składu dochodzi Kessi.

Obrona
Potrzeba kogoś dla Desta i Alby
out Lenglet, Umtiti, Roberto, Balde, Mingueza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?