skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 1. Ponieważ będąc w Unii dajemy sobie narzucać bezsensowne rozwiązania jak np. ostatnia ustawa o samochodach spalinowych, a będą wchodzić jeszcze gorsze, jak zakaz budowy domów jednorodzinnych. Unia jest wylęgarnią biurokracji, samych europosłów jest ponad 700, gdzie każdy, kto choć trochę się orientuje wie, że oni o niczym nie decydują, są dla samego bycia (jak ktoś nie wie, odsyłam do filmu Dobromir Sośnierza o tym jak pracuje PE), jest Bóg wie ile komisji, które zajmują się kompletnie nieważnymi sprawami, a to wszystko generuje niebotyczne koszty. Mało tego, prym w tej organizacji wiodą Niemcy, organizują wszystko pod siebie, o czym M. Thatcher wspominała jakieś 30 lat temu, a taka Wielka Brytania sama stwierdziła, że w tym udziału brać nie będzie. Bezsensowne przepisy o wyższości prawa unijnego nad krajowym, jest to dla mnie niepojęte szczerze mówiąc, że czyjeś prawo (notabene gorsze) jest ponad kraju, który uważa się na suwerenny. Nasze wejście do UE, było takie typowe na Polaka - żebraka, my będziemy się kłaniać i robić, co zechcą, a oni dadzą nam te OJRO, i jak taki cyc my to będziemy ssać. Problem zaczął się, gdy okazało się, że oni dadzą nam pieniądze na różne inwestycje, ale tylko gdy spełnimy ich oczekiwania i będziemy robić dokładnie to, co zechcą, inaczej polaczki mogą się jeb*ć, a tylko przypominam, że my jesteśmy partnerem krajów w Unii i jej członkiem, a nie niewolnikiem.
Inna sprawa, ale też ważna to jest ta cudowna, wspaniała, niesamowita "solidarność" krajów europejskich. Zwykły bullshit, co widać nawet dzisiaj, jak kraje typu Niemcy, Francja troszczą się o potencjalnych kandydatów i z kim łączą je interesy. No ale nie ma, co winić państwo, że dba o swoje interesy, ale to pokazuje, jaki to jest mit gadanie o solidarności, gdy interesy krajów członkowskich np. nasze i Niemców są kompletnie inne.
0
@macio_944 Bardzo dobrze mówi, trzeba się zawijać z tego jak najszybciej.
24
@RomanHoffer A gdyby Andrzej Grabowski wziął ją do siebie i zacząłby jej co chwila mówić, żeby znalazła pracę, a ona by zawsze mu mówiła, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jej wykształceniem XD
0
@A_Gomesinho_21 Noo, chociaż Oliveira raczej takiej gilotyny, jak miał Ortega by nie odpuścił. Ale Alex to kozak w opór.
1
@Volk Przede wszystkim styl Pereiry bardzo nie pasuje Adesanyi, bo on nie lubi gości, którzy potrafią lepiej od niego boksować, co już z Jankiem było widać.
0
@Bruttal Oni Afganistan czołgami chcieli zdobyć XDD dopiero w trakcie się zorientowali, że jednak tak się nie da więc wiesz
0
@Deviler Grałem z nim, dobry gość.
0
@sonek Taa, odklejeniec
1
@AmigoBlancos Jak najbardziej.
0
@magister97r Marian Turski to bardzo naciągane ;) naprawdę nazywa się Mosze Turbowicz, był działaczem komunistycznym w okresie stalinizmu w Polsce i późniejszych latach, już w 1945 roku wstąpił do PPR-u, później PZPR-u. Brał udział w sfałszowanych wyborach i sfałszowanym referendum od razu po wojnie, był częścią aparatu cenzury.
17
@Messibestplayerintheworld Alemany: Dzień dobry Jorge, co u Ciebie słychać?
Mendes: Bernardo Silva chce, aby jego marzenie się spełniło, chce zagrać w Barcelonie.
0
@Rastafarnianin Mati to jest kozak!
1
@KochamInieste No parter Justina to jak na ten poziom mma jest dramatyczny, bo zapasy ma jeszcze w porządku. Khabib czy Oliveira to się mogli go tam zapytać, czym mają go skończyć.
0
@KapiFCB Tylko, że Justin to oprócz tego, że sam dużo zadaje to zaczyna coraz więcej przyjmować.
1
@KochamInieste Stylowo walka z Gaethje mega ciekawa, w stójce wiadomo mega ciężko by było, ale jakby udało się Justina sprowadzić to może być poddanie. Zajebiście, że już Gamer będzie w top 10.
0
@Deviler Dziennikarze to nie maja pojęcia o sędziowaniu jak slucham tych od MMA. Dwie rundy Armana, trzy następne Gamera u każdego z sędziów. W miarę kontrowersyjna 4 runda, dostał Mati backfista i upadł na chwilę, ale wiecej sam w tej rundzie trafiał i na dodatek obalił i zaszedł za plecy.
8
@Deviler Jak się Nie znasz to się nie wypowiadaj
0
@Volk Oby nie, lepiej, żeby wygrał Gamer.
0
@batoon Mam nadzieję, że tak
4
@Wychowanek Zryty beret w sumie mają
0
@Comentateiro Mylisz przyczynę ze skutkiem.
1
@Kgorecki2500 Najlepsza jest ta pogoda, której akurat nie ma ;)
3
@Kusco15 Tak, ja sobie w każdym poście przecież zadaję pytania, w tym samym pytaniu udzielam już odpowiedź i tezę pod którą dobieram argumenty i pasujące mi fakty. I zawsze wychodzi, że wszystkiemu są winni konserwatyści. That's it.
12
@Comentateiro Z każdym wpisem pokazujesz, jak jesteś odklejony.
0
@Lautaro No to świadczy o poziomie Mateusza.
0
@Pawci023x Gamrot ogólnie to jest gość na takim poziomie, że w swojej kategorii wagowej jest w stanie z każdym wygrać.
1
@FC1899Barca Dopóki coś nie jest udowodnione, nie będę wyrokował.
0
@Comentateiro Tak jak nie lubię Jadczaka, tak dużą ignorancją do wcześniejszych dokonań tego dziennikarza jest pisanie, że na tej konkretnej sprawie chce sobie wyrobić nazwisko.
1
@AxelF No ogólnie to zabijasz dziecko? Nie wiem jaki jeszcze argument tutaj jest potrzebny?
86
@Comentateiro Albo po prostu wiedza, że aborcja to zwykłe gó*no i jej nie popieraja, a ty od razu takie stawiasz na równi z tym, że lubia być prowadzone na smyczy. Otóż kolego drogi większość kobiet jest normalnych i wiedza z czym wiaże się aborcja, a to, że mniejszość jest głośniejsza, no cóż. Oświecony się znalazł.