skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jabber21 No trudno nie widzieć, co się dzieje i nie znać przyczyn, ale tak to jest, gdy jest się niewolnikiem swoich obietnic. Naobiecujesz, że każdy coś dostanie, przyzwyczajasz do tego społeczeństwo, a potem wyjść z tego jest wielki problem.
4
@macio_944 Jakie PO? XD
0
@Ironman Robienie dzisiaj z Donalda T. pseudonim "Oskar" jakiegoś zbawiciela kraju i tego dobrego, plus wybielanie rządów PO - PSL pokazuje świadomość naszego społeczeństwa. Z drugiej strony komuchy z krzyżem w zębach udający patriotów z PiSu, w tym kraju jest ogólnie beznadziejnie pod tym względem.
0
@Kgorecki2500 Jaka Ukraina?
0
@tomek8756 Socjalistyczne myślenie.
0
@Kgorecki2500 Brzmi jak taki news, w który fajnie można uwierzyć, ale nie wiadomo ile w tym prawdy.
0
O jest nowy odcinek Better Call Saul zajebiście!
11
Odpuścili po prostu puchary, żeby skupić się na lidze, która za rok ma dać puchary
2
@SinMistico Przede wszystkim należy trenować mądrze, a później dopiero ciężko.
1
@Vebrol W takiej sytuacji obrońca ma nie doskakiwać do zawodnika z piłką, więc Van Dijk błędu tu nie popełnił to raz. A dwa, ze ta statystka z przedryblowaniem jest bez sensu.
0
@Encore Mało mnie on interesuje szczerze mówiąc, możliwe, że Tyburski, jak się go nie zesra Alberto.
0
@Encore Jak on z Alberto mają tego samego trenera.
2
@Rhaan Mów za siebie
2
@jeyx77x No od zawsze mnie śmieszy, jak kibice obwiniaja dziennikarza, który na bieżaco informuje, co się dzieje, za ewentualne fiasko transferu XD
10
@Borneo Po pierwszym zdaniu można stwierdzić, że nie ma co czytać dalej.
0
@szymon6847 No jakby mi nie musisz mówić o tym, ja mówię, że Norman nie zrobi już 70, rozmawiamy o czymś, czego nie będzie.
0
@szymon6847 No i co z tego, ze Khabib tyle ważył i tam walczył, nie każdy to Khabib, każdy ma inny organizm, a ty wyjeżdżasz z jednym z najlepszych zawodników w historii w tej kategorii i skoro on może to każdy XD. Zobacz sobie jego jak on wyglądał przed 3 walką z Gamerem, gdy tej wago ostatecznie nie zrobił i jak się prezentował w klatce po takim cięciu wagi.
1
@ArterkHD Do lekkiej on już nie zejdzie przecież, chyba nie widzieliście scen z cięcia wagi przez niego przed 3 walką z Gamrotem, więc zostaje 77 kategoria. A tam według rankingu KSW:
Mistrz Soldić - bez szans
nr 1. Bartosiński - demolka w wykonaniu Bartosa
nr 2. Romanowski - Najbliższa walka mogłaby być, ale i tak zwycięstwo Tommyego, bo za duże gabaryty
nr 3. Musaev - bez szans Norman
nr 4. Pietrzak - bez szans Norman
No przecież on nie przez przypadek nie walczy już w KSW XD
Przypominam, że walka dzisiaj była w wadze do 80 kg więc nie piszcie mi nic o lekkiej proszę XD
0
@ArterkHD Nie, nie namieszałby
1
@Comentateiro Ależ oczywiście, że w przypadku Rakowa zbudowanie tej potęgi oprócz fachowej ręki pana trenera marka Papszuna, zarząd Rakowa wykonał tak samo kawał dobrej roboty.
0
@jacobFCB Obie strony siebie prowokują to dosyć jasne.
1
@MesQueUnClub96 Monkey D Luffy, Kakashi Hatake, Stewie Griffin
1
@MesQueUnClub96 One Piece, Naruto, Family Guy
0
@AmigoBlancos Nie wiem, jest jakaś legenda tego gościa w polskim dziennikarstwie, anegdoty o nim itp.. Do mnie on jakoś nie trafiał, też jakiś zabawny nie był, może też dlatego, że nasi dziennikarze w jego wieku i hehe barszczyk do mnie nie przemawiaja.
10
@DonAndrzejos Wybuduja osiedle nowe w Barcelonie
3
@DonAndrzejos Będziemy w końcu mieli skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia.
0
@barcelonaLM Co za łajza chce zdalnych głosowań? Lipiec, lato, zajeb*sta pogoda, chce się żyć, ludzie podróżuja, a jakis poseł się boi i chce glosowac zdalnie XD
1
@Emhyr Chyba na keto jest
0
@FC1899Barca Nie można mówić “czy wiecznie mamy patrzeć na historię?”, ponieważ państwa prowadza swoja politykę historyczna (Izrael jest w tym mistrzem). Każde kłamstwa trzeba jak najszybciej prostować i się odnosić do nich. Tym bardziej nie można pozwalać na czczenie zbrodniarzy z innego kraju.
6
Oprócz Barcelony Pepa w 2011 roku i Lusia Enrique, drużyną, która robiła na mnie piekielne wrażenie był Bayern Juppa w 2013 roku. A wy jeszcze jakąś drużynę macie konkretną, która była dla was świetna? ;)