13

@Drzakubs Tylko czy to nie jest tak, że ta pani jest taka jaka jest na własne życzenie? Widać, że to osoba, która szpikuje się hormonami. Szczególnie nie jest mi przykro, że spotyka się z przeciwem. To, że ten sprzeciw jest dość prymitywny to inna sprawa.

1

@snoopdegie jasne jak słońce. Szejki mają focha za te wszystkie porażki z Barcą w LM.

1

@IronSanHybrid eee, chyba tylko kolor włosów ten sam :P

1

@Socjopata parafrazując, masz avatar z Kurtem i nawet do twarzy ci z trupem.

4

Urban na upały


2

@VamosRakieta A to nie jest ten gostek z Barcelony, który zajmuje się jakimiś rzeczami technicznymi?

3

@masq ale żona Fabregasa zasłużyła żebyś pisał, że ma twarz jak koń?

6

@masq Ale o jakich kompleksach ty do mnie mówisz? Mam kompleksy, bo stwierdzam, że ma sztuczne piersi? :D No pewnie wiele kobiet jej zazdrości, że po 3 ciążach jest ją stać sobie coś tam poprawić, ale ja nie jestem po 3 ciążach, nie mam takiegoż problemu. Poza tym jak widać to nie jest tylko moje zdanie, a jak widać panów wyżej też ;)

0

@Katalończyk 99 No to fajnie, ale ja nie wytykam hipokryzji tobie, a ogółowi.

22

@Katalończyk 99 raczej lekko irytuje mnie tutejsza hipokryzja. Pamiętam jak jakiś czas temu ktoś wrzucił zdjęcie żony, czy partnerki Fabregasa. Zwyzywano ją od plastików, ale gdy poprawki u Antonelli są ewidentne, jakoś nikt tego nie zauważa. Dzieciarnia.

6

@Commando jedynie kubek nie jest z plastiku

13

@heniek168 life in plastic, it's fantastic

1

@Arthur ok, dzięki że mówisz

9

@AmigoBlancos Nic nie zwróci mu życia, nie naprawi wyrządzonych krzywd. Każde pieniądze, których sobie zażyczy powinien dostać.

0

@TheNekro94 poszukaj na glamira.pl

2

Poradnik dla obrońców prawdziwych wartości:


0

@Jakubeusz ja 3 noc się męczę, pewnie też się skończy usunięciem.

2

@Kapitan hawk myślę, że jednak z wieloma osobami się nie zgadzasz, ale tylko kilka szanuje twoje odmienne zdanie i Ciebie przede wszystkim. Tak już jest.

1

@Colon Paul Newman i Liz Taylor ;)

2

@Colon jeśli dobrze pamiętam to w Kotce na gorącym, blaszanym dachu. Świetny film.

18

@4drian0 Dla mnie to "z przed" jest obraźliwe. Zgłaszam.

5

@IronSanHybrid Mega wonsz 9 lepiej by to załatwił.

1

@MarioVeB! Multikonta tak już mają :D

0

@4drian0 Tylko masło maślane Adi :)

2

@4drian0 Więc dyskusje będą płytkie, bo nie będzie można żartować ani prowadzić relaksujących dyskusji? :P

1

Genialnie się te koszulki prezentują.

2

1

@fcbarcafan19 Ja chyba bardzo dokładnie napisałam to co chciałam przekazać, czytaj aż zrozumiesz. Zwróć uwagę na tę kartę przetargową.

12

5

@Mazi Już można zaobserwować pewną patologizację dzieci i młodzieży. Są roszczeniowe i bezczelne, bo czują się jak karta przetargowa. Przedmioty, nie dzieci. 500+ nie będzie szkodziło tylko finansom, ale też na pewno, a może przede wszystkim zaszkodzi całemu społeczeństwu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?