sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma mowy. W finale kibicuję Interowi. Mourinho sobie zasłużył. Z całą nienawiścią do niego, ale naprawdę sobie zasłużył.
0
Jeszcze jedno. Pomyślcie sobie jak ta porażka pojedzie po ambicji Guardioli. Jesteście pewni, że nie ma już nic do wygrania? :D
0
Byliśmy gorsi. Niestety. Nie zwalajcie na sędziego, bo boli jeszcze bardziej. Po prostu się uciszcie.
Zaiste. To jest jakaś ulga. Ulga rozpływająca się w gorycz, ale moje serce jest wdzięczne, że to już koniec.
0
Teraz to gol Pique kuje jeszcze bardziej :[
0
Teraz sie kurna Xavi obudził.
0
Emocje szybko opadły. Teraz jeszcze bardziej boli pudło Bojana :[
0
Wiara czyni cuda! To nie koniec! Pique jest lepszy od Ibry i reszty tych pachołków na szpicy w naszej drużynie.
0
Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że jeżeli nic się nie zmieni to to już jest nasz koniec w LM w tym sezonie.
0
Wrzutki nie działają. Czy Pep tego nie widzi czy jak?
0
cescfabregas10
Czyli jednak lałeś w gacie? :D Nie podniecają mnie faceci, nie wiem jak ciebie.
0
cescfabregas10
Ja się nie łudzę. Ja wierzę, bo tak powinno być w przypadku kibiców. Ty pewnie lałeś w gacie jak było 2-0 dla Barcy na Emirates.
0
Jezus Maria :[ Keita, co on wyprawia? Nie wiem. Weźcie kogokolwiek, ale tylko zdjąć go z boiska.
0
Szkoda tej trzeciej bramki w Mediolanie :[ Ciężko będzie, ale trzeba wierzyć.
0
grzywa21
Nie strasz dzieciaka :D
0
Zaraz mnie szlag trafi. Weźcie ktoś Keite i Ibre z boiska.
0
cescfabregas10
Widać, że z 1995.
0
cescfabregas10
"Nigdy nie kłóć się z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Nie ma co z tobą dyskutować. Najlepiej spier*alaj stąd i wszyscy będą szczęśliwi.
0
Ja bym raczej zdjął Keite. Nic nie gra a jeszcze kilka razy stracił. Niestety nie za bardzo jest go kim zastąpić ;/
0
cescfabregas10
Może po prostu powiesz kto cie w domu bije a nie tutaj wylewasz swoje żale.
0
cescfabregas10
Śmieszysz mnie i chętnie bym Ci mordę obił. Piszę tylko to co mówią przepisy FIFA.
0
O co wam chodzi? Busquets dostał po mordzie i to jest żółta kartka, a w konsekwencji czerwona. Nie ważne, że to było lekko. W twarz się nie bije.
0
Cholera :/ Do przerwy chociaż 1 strzelić.
0
Brawo Motta!!!!!!!!!!!!! Czerwona.
0
cescfabregas10
Dajcie mu bana, bo tylko nerwy psuje podczas meczu.
0
Dziw mnie bierze, że to mówię, ale na Polsacie lepszy komentarz niż na Nce. :D
0
Xavi pokazał, że się da. Gdyby to był Messi to już byłoby 1-0.
0
Nie dobrze. Sędzia coś zaczyna kręcić.
0
Swoją drogą to jestem zachwycony :D Pierwszy raz udało mi się poprawnie wytypować skład.
Do boju!
0
Jesteśmy karnego do tyłu :[
0
Jestem w szoku :D Ibrahimovic umie biegać :O