0

Nie ma mowy. W finale kibicuję Interowi. Mourinho sobie zasłużył. Z całą nienawiścią do niego, ale naprawdę sobie zasłużył.

0

Jeszcze jedno. Pomyślcie sobie jak ta porażka pojedzie po ambicji Guardioli. Jesteście pewni, że nie ma już nic do wygrania? :D

0

Byliśmy gorsi. Niestety. Nie zwalajcie na sędziego, bo boli jeszcze bardziej. Po prostu się uciszcie.

Zaiste. To jest jakaś ulga. Ulga rozpływająca się w gorycz, ale moje serce jest wdzięczne, że to już koniec.

0

Teraz to gol Pique kuje jeszcze bardziej :[

0

Teraz sie kurna Xavi obudził.

0

Emocje szybko opadły. Teraz jeszcze bardziej boli pudło Bojana :[

0

Wiara czyni cuda! To nie koniec! Pique jest lepszy od Ibry i reszty tych pachołków na szpicy w naszej drużynie.

0

Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że jeżeli nic się nie zmieni to to już jest nasz koniec w LM w tym sezonie.

0

Wrzutki nie działają. Czy Pep tego nie widzi czy jak?

0

cescfabregas10

Czyli jednak lałeś w gacie? :D Nie podniecają mnie faceci, nie wiem jak ciebie.

0

cescfabregas10

Ja się nie łudzę. Ja wierzę, bo tak powinno być w przypadku kibiców. Ty pewnie lałeś w gacie jak było 2-0 dla Barcy na Emirates.

0

Jezus Maria :[ Keita, co on wyprawia? Nie wiem. Weźcie kogokolwiek, ale tylko zdjąć go z boiska.

0

Szkoda tej trzeciej bramki w Mediolanie :[ Ciężko będzie, ale trzeba wierzyć.

0

grzywa21

Nie strasz dzieciaka :D

0

Zaraz mnie szlag trafi. Weźcie ktoś Keite i Ibre z boiska.

0

cescfabregas10

Widać, że z 1995.

0

cescfabregas10

"Nigdy nie kłóć się z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Nie ma co z tobą dyskutować. Najlepiej spier*alaj stąd i wszyscy będą szczęśliwi.

0

Ja bym raczej zdjął Keite. Nic nie gra a jeszcze kilka razy stracił. Niestety nie za bardzo jest go kim zastąpić ;/

0

cescfabregas10

Może po prostu powiesz kto cie w domu bije a nie tutaj wylewasz swoje żale.

0

cescfabregas10

Śmieszysz mnie i chętnie bym Ci mordę obił. Piszę tylko to co mówią przepisy FIFA.

0

O co wam chodzi? Busquets dostał po mordzie i to jest żółta kartka, a w konsekwencji czerwona. Nie ważne, że to było lekko. W twarz się nie bije.

0

Cholera :/ Do przerwy chociaż 1 strzelić.

0

Brawo Motta!!!!!!!!!!!!! Czerwona.

0

cescfabregas10

Dajcie mu bana, bo tylko nerwy psuje podczas meczu.

0

Dziw mnie bierze, że to mówię, ale na Polsacie lepszy komentarz niż na Nce. :D

0

Xavi pokazał, że się da. Gdyby to był Messi to już byłoby 1-0.

0

Nie dobrze. Sędzia coś zaczyna kręcić.

0

Swoją drogą to jestem zachwycony :D Pierwszy raz udało mi się poprawnie wytypować skład.

Do boju!

0

Jesteśmy karnego do tyłu :[

0

Jestem w szoku :D Ibrahimovic umie biegać :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?