sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bojan to jest masakra jakaś. Cały sezon był krytykowany, że bez formy i mało grał a i tak strzelił 8 bramek w lidze. Ledwie 8 mniej niż Ibra, który grał ze 4 razy więcej albo jeszcze lepiej.
0
Powaga? :[ Byłoby nie za fajnie, gdyby trzeba było czekać tak długo na wyniki. Może chociaż jakieś przecieki albo realne sondaże po wyborach będą?
0
Masakra. Xavi jest ponad wszystkich i taka jest prawda. Leo Messi jest z kosmosu, ale Xavi to już inna galaktyka. W pełni zasłużona nagroda i mam nadzieję, że tym razem mózg Barcy zostanie doceniony także w plebiscycie FIFA ;]
0
Żeby tak częściej strona padała podczas meczu... :D
Może to specjalnie było? ;] Popieram całkowicie.
0
Kismeth
Tutaj nie chodzi o pedofilię. Niech sobie uprawia seks z kim tam chce, ale za to się nie płaci. Jeżeli dziewczyna bierze za to pieniądze to to jest prostytucja i analogicznie Ribery korzystał z usług prostytutki, co jak wiadomo jest ogólnie rzecz biorąc zakazane :D
0
Pamiętajcie, że chcecie tu gościa uwikłanego w skandal korzystania z usług nieletniej prostytutki i nie potrafiącego panować nad nerwami (pierwszy mecz z Lyonem) a ponadto dręczonego kontuzjami i w nierównej formie.
Czy trzeba coś dodawać?
0
sztubek
Charakter Realu przejawia się przede wszystkim w meczach z silniejszymi zespołami. Milan, Lyon albo Barca i piłkarze Realu faktycznie pokazują pazur.
Prawda jest taka, że Real wygrywa w tym sezonie tylko ze słabeuszami i gdy tylko muszą zagrać z kimś silniejszym to zbierają baty.
0
Mógłby być lepszy niż ten cały Rossel, ale bądźmy szczerzy. Jego szanse są bardzo bardzo nikłe.
0
Oddajmy jeszcze Messiego w pakiecie i Thiago na 10-letnie wypożyczenie. Opamiętajcie się ludzie.
Wydaliśmy 50 milionów i Eto'o na tego kołka Zlatana to teraz trzeba płacić. No chyba, że Szwed ma usiąść na ławce a my znowu mamy stracić mnóstwo pieniędzy i talent w zamian za nie najmłodszego już Villę. Trzeba go było sprowadzić rok temu. Był do wzięcia za 50 milionów.
Oczywiście. Najlepiej by było, gdybyśmy sprzedali Ibrahimovica. Wtedy można kupić Villę i nie oddawać Bojana. Za Hlebem płakać nie będę. Tylko, że kto chce teraz Zlatana?
0
Nie jesteśmy gorsi niż w zeszłym sezonie. To przeciwnicy byli zmuszeni do wyrównania poziomu, co się nie do końca udało. Barca dalej gra najlepszą piłkę w Europie i statystyki to potwierdzają.
Jeżeli weźmiemy dodatkowo pod uwagę fakt, że gra z Ibrahimovicem i niekiedy także Keitą to jak gra odpowiednio w 10 lub nawet w 9 to naprawdę nie mamy się czego wstydzić.
Jestem pewien, że w przyszłym sezonie nastanie powrót mistrzów i znowu zmiażdżymy futbolowy świat jak przystało na Barcelonę.
0
Już jest w porządku. Teraz myślę tylko o obronie mistrzostwa, ale błagam was. Nie przypominajcie o nieuznanej bramce Bojana albo jego pudle z 5 metrów. To naprawdę nie pomaga. Zapomnijmy i bądźmy dumni, że jesteśmy kibicami Barcy.
0
Samuel Eto'o to jest jednak fenomen. Muszę przyznać, że nie doceniałem gościa, gdy grał w Barcelonie, ale jak wczoraj zapieprzał na lewej obronie to gały ze zdumienia przecierałem.
To jest kurna wymiatacz. Jakże śmiesznie teraz brzmi szczekanie Zlatana o tym, że jest bardziej kompletny niż Eto'o. Myślę, że nie będzie przesadą jeżeli powiem, że Barca cały sezon gra w 10, a jak jest Keita to nawet w 9, także jestem dumny, że mogę kibicować takiemu klubowi.
0
Typowy średniak. Bez sentymentów dla niego. Ciągle mam przed oczyma tego samobója w meczu z Chelsea.
0
Czy nie wydaje się wam, że on jest przereklamowany? Taki mega talent, a coraz ciszej o nim. Gra coś w ogóle w tym sezonie? Zdecydowanie wolałbym Suareza, nie mówiąc już do Silvie.
0
Według mnie to tyle w temacie w kwestii najeżdżania na krytyków Ibry.
0
Co za pajace :/ Masakra jak można być takim debilem.
Nie mówię, że nie cieszyłem się, gdy Real przegrywał, ale żeby iść na ulicę i machać szalikiem triumfując porażkę rywala to tylko skończona ciota może.
0
Ban!
0
real1988
Nie wstyd Ci się tutaj pokazywać? Wasze gwiazdki cały sezon kozaczyły a są w dupie. Najpierw zlał was jakiś Alcorcon, o którym nikt wcześniej nie słyszał. Potem Lyon was wypunktował jak dzieci i Barca, która znowu upokorzyła was na Santiago Bernabeu.
Nie mówię, że Barca jest idealna, że piłkarze są perfekcyjni, ale jak chcesz się wypowiadać to zacznij od siebie i swojego Realu.
0
emeu
A może te ciemniejsze miejsca to po prostu próba efektu głębi? :D
0
kali89
No właśnie. To nie jest zabronione a Mourinho to wykorzystał. Straciliśmy jedną bramkę za dużo. Koniec tematu. Nie ma co rozgrzebywać ran. Skupmy się lepiej na Villarealu.
0
zielonyninja44
Gdyby nie było Ibry to byłby Eto'o albo Villa i też by to strzelił.
0
Te niebieskie wyglądają trochę albo nawet bardzo jak strój bramkarza z tego sezonu.
1
Ależ to jest ból ;/
Teraz trzeba się skupić na obronie mistrzostwa. Z resztą, to chyba było od początku najważniejsze. Jestem dumny z Barcelony. Jestem dumny z piłkarzy. Jestem dumny z Guardioli. W sezonie 2011 powrót mistrzów. Wspomnicie te słowa.
Mes Que Un Club. FC Barcelona. :]
0
Przynajmniej drugi komplet nie jest jakiś oczojebny :D
0
Ibra out.
Keita out.
Czyhrynsky out.
Tego bym sobie życzył.
0
Weźcie to zdjęcie z newsa, bo mnie szlag trafia :[
0
Już zdążyłem podskoczyć po bramce Bojana :[
0
Ja nie żartuję. Dawać Pique w atak i to od następnego meczu. Obrońców mamy dużo.
0
Nie będzie rekordu. Jeszcze dużo brakuje.
Walczymy o mistrzostwo panowie!
0
A teraz będę w 100% poważny.
W następnym meczu dałbym Pique na atak i niech gra zamiast tego pachołka Ibry. W obronie Milito i Puyol i mamy dream team. Sorry, ale jeżeli Pique potrafił znaleźć sobie miejsce i tak ograć obrońcę Interu w tak krótkim czasie to coś jest nie tak ze środkowymi napastnikami.