0

Nic tylko przyklasnąć. Pier*olić Cesca skoro nie potrafi sam jakoś zadziałać. Z resztą, podejrzewam, że on nadal nie wie czy chce zostać w Arsenalu czy iść do Barcy.

30 milionów to ciut za dużo, ale myślę, że można to jakoś zbyć.

0

MP5

0

Cholera :/ Mam nadzieję, że to jakieś plotki. Pep musi się obudzić i jak najszybciej wyjaśnić sytuację z Toure.

0

Mimo, że wręcz mnie skręca, gdy widzę Ibrę na boisku to jako, że jest piłkarzem Barcy i nie zanosi się na jego odejście pokusiłem się o ułożenie najbardziej realnego składu na następny sezon uwzględniając tych graczy jakich mamy obecnie.

Valdes

Dani Alves - Puyol - Pique - Abidal

Toure

Xavi - Iniesta

Messi - David Villa

Ibrahimovic

Nie jestem wprawdzie entuzjastą czegoś takiego, ale właściwie to się może udać. Byleby Ibra nie schodził do skrzydeł, bo on nie jest Eto'o i wszystko szlag trafi. Myślę, że Pep jest na tyle dobrym trenerem, że dokładnie wie czego Zlatanowi brakuje i w przyszłym sezonie Szwed zostanie właściwie ukierunkowany przez trenera.

Pozostaje tylko kwestia, czy David Villa nadaje się na skrzydłowego. Chociaż to niekoniecznie właściwe słowo. Mając Messiego i Villę można grać ciaśniej w ataku i pozwolić na rajdy obrońcom. Po prostu. David i Leo skupili by się na atakach w czystej tego słowa postaci. Rolę typowych skrzydłowych pełnili by wtedy obrońcy.

Podsumowując, wyglądało by to tak:

Valdes (bramkarz)

Dani Alves (cofnięty skrzydłowy)

Abidal (cofnięty skrzydłowy)

Puyol (stoper)

Pique (stoper)

Toure (człowiek orkiestra)

Xavi (rozgrywający)

Iniesta (rozgrywający)

Messi (napastnik prawy)

Villa (napastnik lewy)

Ibrahimovic (kataloński Inzaghi)

Jestem pewien, że mając dwóch takich napastników jak Villa i Messi można sobie pozwolić na takiego gościa jak Ibra i nie spowalniać gry. Ulżyło mi.

0

David Villa to spełnienie marzeń, ale jak Pep ustawi go na skrzydle to chyba się pochlastam.

0

artexo

Muszą wygrać, bo to też moje urodziny :D

0

Mam tylko nadzieję, że nikt nie wpadnie na genialny pomysł ustawienia piłkarzy w 4-2-2-2 albo 4-2-3-1. Gra bez DMA to samobójstwo przy tak ofensywnych piłkarzach z przodu.

0

Na początek coś dla statystyków.

FC Barcelona - 8 piłkarzy

Real Madryt - 5 piłkarzy

Valencia CF - 3 piłkarzy

Athletic Bilbao - 2 piłkarzy

Liverpool - 2 piłkarzy

Arsenal - 1 piłkarz

FC Sevilla - 1 piłkarz

Villareal - 1 piłkarz

0

kumaczaczi

ironizuję...

0

Jak nie zdążysz to obejrzysz sobie później powtórkę. Chociażby na youtube.

Ja też prawdopodobnie nie zdążę na prezentację.

0

Z tego co widziałem w zeszłym już sezonie to Ibra ma bardzo kiepskie predyspozycje do gry na skrzydle. Głównie dlatego, że jest po prostu wolny i sztywny jak kawałek dębu.

Od samego początku agent Zlatana zgrywał cwaniaczka i myślę, że najpierw Ibra powinien zająć się nim a potem odbyć poważną rozmowę z Pepem. Bardzo cenię tego piłkarza, ale póki jest w Barcelonie to nie przekona mnie do siebie. On tutaj po prostu nie pasuje.

0

Zdjęcie doskonale oddaje charakter wiadomości. Wszystko się pierd*li. Gdyby to ode mnie zależało to pewnie wcisnął bym im Ibrę, Hleba, Czyhrynskiego, Keite, Henrique i może nawet Keirrisona na rok-dwa. Do tego byłbym skłonny jeszcze nieco dopłacić.

No, ale to ja i to głównie dlatego, że mnie szlag trafia jak widzę tych piłkarzy na boisku (poza Keirrisonem i Henrique, bo ich za często nie oglądałem).

0

Jeszcze tylko Torres i w ogóle będzie super. Niezły jeb. Ibra, Villa, Bojan, Keirrison. Po prostu mamy problem. Jeden musi odejść. Bojan i Villa są nietykalni.

0

Czuję niedosyt :/ Czyżby nie dało się zrobić podobnie rok temu? Mielibyśmy drewno mniej w zespole a do tego dobre kilkadziesiąt milionów na koncie.

Normalnie nie miałbym nic przeciwko rywalizacji Ibry i Villi o miejsce w pierwszej 11. Problem w tym, że jest jeszcze Bojan i jęczący o powrót Keirrison. No i weź tu to wszystko ogarnij.

0

Ja już nawet daruję sobie krytykę Ibry, ale facet powinien odejść. Niestety głupota zarządu jest porażająca. Zastanawiam się po jakiego h*ja im Villa skoro zdecydowano się dać drugą szansę Zlatanowi. Trzeba było ściągnąć jakiegoś lewoskrzydłowego i byłby skład marzenie.

0

Niech zapłacą te 45 milionów i ręce precz do Toure. Mam nadzieję, że Barca nie popełni tego samego błędu co rok temu.

Gamper określił to wyśmienicie. Zlatan to po prostu akt frustracji i wręcz desperacji w niemożności sprowadzenia Villi. Przecież ostatecznie zamiast zapłacić 50 milionów za Davida, zapłacili 47 milionów za Zlatana i dorzucili Eto'o. Interes jak w mordę strzelił. Nie ma co.

0

"The Sun"

Co nie zmienia faktu, że byłoby mi bardzo miło :D

0

M.a.t.i26651

Nie załamuj mnie człowieku :/ Na ogół nie wytykam ludziom błędów, ale tego co napisałeś to się czytać nie da. Już pominę fakt, że majaczysz jak po kiepskich proszkach.

0

10 dla Toure do raczej przejaw bezsilności i frustracji względem niepoważnych decyzji wobec tego piłkarza. Yaya musi zostać!

0

Najbardziej mnie martwi Ibrahimovic. Boję się, że Pep wpadnie na genialny pomysł i przesunie właśnie jego lub co gorsza Villę na lewe skrzydło co będzie katastrofą.

0

Mam nadzieję, że jak wypakuję to nie zobaczę 98 plików video :D

A swoją drogą to ma namiar na podobne cudo tyle, że z sezonu 2008/2009? ;]

0

Nie dobijajcie mnie. Villa będzie grał na szpicy i to musi być. Nie obchodzi mnie co się stanie z Ibrą, ale na skrzydle on grać nie może. Przecież on jest wolniejszy jak mucha w smole.

Najlepiej będzie jak odejdzie a my zaufamy Pedro, który zasłużył sobie na takie zaufanie. Przypominam, że to on wygrał dla nas dwa puchary i dobił Real na SB. Mało? Nie sądzę. I nie sądzę też aby Silva, Mata albo co gorsza Ribery mógł nam dać coś więcej.

0

Jeżeli Busquets wyeliminuje z wachlarza swoich zagrań asysty do rywali to mamy świetnego DMA i może nawet nowego Josepa Guardiolę :D

0

Obyśmy tylko komuś Zlatana wcisnęli a za zyskane w ten sposób pieniądze sprowadzili skrzydłowego na lewą stronę. Wtedy pierwszy skład będzie kompletny (o ile Toure zostanie).

0

stachursky27

Mam nadzieję, że Cię tylko poniosło.

Masz człowieku dwóch środkowych napastników do dyspozycji a na szpicy ustawiasz Messiego. Braku defensywnego pomocnika nie skomentuję, bo najwyraźniej nie pamiętasz lub po prostu nie możesz pamiętać jak wiele problemów bywało przez brak takiego zawodnika. Nieporozumieniem jest też Pique na lewej obronie, ale to już mniejsze zło, bo podejrzewam, że Gerard i tam by sobie poradził.

0

Mówiąc zmiennik miałem na myśli dubler lub godny zastępca. Obecnie Dani Alves to nasz jedyny nominalny prawy obrońca co na pewno mu nie pomaga w utrzymaniu wysokiej formy. Potrzebny jest ktoś kto sprawi, że Dani nie będzie się czuł taki pewny swojej pozycji.

Zauważ jak pozytywnie podziałał na Abidala sprowadzony do klubu Maxwell.

Co do Thiago to przecież chłopak ma już z tego co pamiętam 19 wiosen na karku. Wydaje mi się, że właśnie teraz trzeba mu zaufać i wprowadzić do drużyny licząc, że w przyszłości będzie stanowił o sile naszej pomocy.

0

Szczerze powiedziawszy to mam nadzieję, że nie odkupi. To jednak nie zmienia faktu, że Fabregas do Realu nie odejdzie.

0

KSA1962

Jeszcze w Rooneya i Mourinho jestem skłonny uwierzyć, ale co do Cesca to pojechałeś po całości. Naprawdę myślisz, że przejdzie do Realu? On w porównaniu C. Ronaldo ma sprawnie działający mózg, więc nie sądzę aby popełnił taki błąd.

Pozostałe dwa transfery to raczej także ściema.

0

KSA1962

Puknij się w głowę.

0

Mi się marzy ugrać na nosie wszystkim zwolennikom Villi, Silvy, Riberiego i innych pomysłów.

Pedro - Bojan - Messi

Iniesta - Xavi

Toure

Abida - Pique - Puyol - Dani Alves

Jedyne czego bym chciał to:

- zmiennik Alvesa

- konkurent Pedro

- wprowadzenie Thiago do pierwszej drużyny

- wprowadzenie Jeffrena do pierwszej drużyny

Zastanawiam się jednak co z Ibrą. Po tym co pokazał w tym sezonie to naprawdę powątpiewam w jego przydatność dla drużyny i nawet będący w słabej formie Bojan zawsze lepiej rozumiał co powinien robić i ze swoich zadań wywiązywał się bardzo dobrze. W dodatku Krkic strzelił bodajże 5-6 bramek mniej niż Zlatan, grając przy tym ze 3 razy mniej.

Henry zapewne pożegna się z Barceloną i uważam to za właściwą decyzję Francuza. Thierry przyczynił się w wielkim stopniu do sukcesów Barcy, ale to już chyba nie ten sam piłkarz co jeszcze właściwie nie tak dawno.

No i chcąc nie chcąc, poruszę kwestię transferu Cesca. Jeżeli ta transakcja miałaby się wiązać z pożegnaniem z Toure to niech chroni ręka Boska od czegoś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?