semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobry tlumacz w studio "mauro miał swoje okazje" :D
0
kołtoń chwali neymara, nie no, tego nie zniose :D
0
@socha chciales napisac koza?
0
@MichVeB z usmiechem, przecież to nie my gramy
1
@Janiama dzis Neymar grał cały mecz na bardzo duzej intensywnosci, pomijajac pudla, to jednak było mistrzowskie, zal ze nie gra w innym zespole, juz pomijajac nas
2
Ney nota 10 - whoscored.com
boli Was wielki "brazol" :D
1
@Mario96w zartowalem, klimat dobry pod takie smiechy
0
@Kamiloza91 przeciez jakby wszystko strzelil, meczu by nie bylo
0
spokojnie PSG to zmarnuje
0
brazylijski gol :D
0
no nie, w to nie wierzylem
0
wynik sie utrzyma
0
Gosc poprawi celnosc i drugi na swiece bez zadnych gadek
0
@Encore brak ligi wychodzi
1
ten wynik się utrzyma
0
ciekawe czy Atalanta wytrzyma, zaczyna sie chyba imadlo
0
@ZielonySzparag tym lepiej dla niego, moze wreszcie gdzies przejdzie
0
@arasz1819 ja osobiscie nie dawałem tu wyrazu niezdrowym podnieceniem tym co sie obecnie dzieje na boisku, ale tez robienie z Neya sredniaka ktory ma kilometry przestrzeni jest po prostu zabawne, zwlaszcza ton oswiecajacy nas ogladajacych
0
ICARDI DZIK!!!!
0
@arasz1819 nie wszytkie mecze psg odbywaja sie we francji :D
0
@badej60 wiele razy bralem udzial w wywiadach telewizyjnych, przed wejsciem na antene dziennikarz pyta sie ciebie o wiele szczegolow tematu o ktorym z Toba bedzie rozmawiac, na antenie probuje robic wrazenie i gra osobe ktora sie na tym swietnie zna. Normalna technika i ta pani dokladnie to robi.
0
@arasz1819 moze zobacz tak z 10 meczy wstecz w jego wykonaniu, a nie tu oscwiecaj zaciemnionych obrazem jednego meczu XD
0
@bari_94 to jest żart, a przy tym anonimowy nic nieznaczący komentarz na forum
z definicji nikt nic tu nie wie
0
@XaviHeart no nic, strzaly robia wode na młyn
3
@pauletaa jszcze Navas gra
3
Moze Neymar chce grac na 100% ale tez pragnie odpasc z PSG
0
no cos celownik w innej strefi czasowej 0/10
poza tym 10/10
2
Icardi przebija Suareza, gosc nie potrafi wyjsc do zadnej pilki, jak ja ma to sie przewraca, albo godzine podejmuje decyzje, O i jeszcze teraz
0
@BarcaInfo beznadziejny gracz, denny wrecz XD
0
sarabia jaki dobry, prawie tak jak icardi