0

@Coutinho007 Nie wiem czy oni cos jeszcze mogą pokazac, ale Pique trzymalbym, troche lawka troche granie, Albe tez, Suarez wylacznie lawka
Nie wierze ze sprzedamy Luisa. Pique po prostu moze zakonczyc kariere, a alba to nie wiem, moze tez rerwa i gra w mniej waznych meczach.
Dla mnie kluczowe jest pozbycie sie Busiego, Vidala i Ivana, trzech naraz

0

@umtiti dlatego za kare pojdzie na wypozyczenie do Leganes

2

@Coutinho007 tak widac po Romie, Anfield i podobnych sukcesach :)

0

Niemal bardziej od Realu nie lubie Bayernu, a mam to od 2014 i MS, gdyż wtedy cala masa reprezentacji grała w BM. Odetchnąłem z ulgą jak Pep opuścił Bawarię.
Przegrana z Bayernem to dla mnie niemal tak samo ciekza przegrana jak z Realem z Ronim w skladzie, gdzie bramki laduje nam Carvajal, Ramos i Vasques.
Wstyd to bardzo dekoracyjne słowo.

0

@Coutinho007 i tam skrzydla rozwinie :)

5

etam pewnie sie cieszy w duchu

0

@zenoowity jak wyzej, nie pytalem o to czy to mozliwe, tylko co o tym sadza dzis przeciwnicy, zwlaszcza ze upokorzen juz nam caly zespol wiecej zgotowal niz on odchodzac

0

@ObiektywnyKibic121 ja mam wrażenie, że on jest nam potrzebny jako nowy lider, człowiek ktory swoja chuda klata napierdala w kazdego. Bezczelny lekko odurzony swoim geniuszem, ale jednak świr. Nie wiem może jest ktoś pdobny na rynku, bo nie upieram się ze ma to być on, ale nie widze takiego mocarza.

0

@Esteban_ nie pytam o realna sytuacje, o tym co sie stanie, a o nasze nastroje
gdybanki, antizipiren, łapiesz to?

0

Pytanie do przeciwnikow Neya,
Griezmann Umtiti + Semedo albo ktos taki (lub podobna kombinacja pozbycia sie graczy ktorych chcemy splawic)
zlo konieczne czy dalej wycieramy pyski z plwociny brazylijczyka?
to juz humorystycznie, bez spiecia i atakow,
mi sie wydaje ze jednak nasze porazki to jest jednak total dzwon z jego exodusem, wrecz nalezy mu pogratulowac rozsadku.

ps.. ja osobiscie nie mam juz wyrobionego zdania czy go sicagac czy nie, czekam na rozwoj wypadkow, jakikolwiek

1

@norbi77 przy tym 1:4 jak Luis stzelil moie do osoby z ktora to ogladalem, niech mecz sie na tym zakonczy, dobry wynik

1

@Tomek_TF po takim dzwonie, ostrym starciu z partnerem zespolem w ktorym grasz, w czymkolwiek co opiera sie na emocjach i wzajemnej milosci, to lepiej wszytko mlotem rozpier... i czekac co z tego bedzie, bywa ze najgorsze zwiazki bo mega rozpieprzeniu staja sie lepsze, bo widza ze formua ktorej sie boja jest jedyna
a taka formula w przypadku barcy to smierc na murawie, a nie czlapanie

0

@ObiektywnyKibic121 nie, bo neymar trzymalby dluzej pilke i byc moze byloby 6:2 :)

0

@Esteban_ Ja bym ta wojnę odłożyn na bok, przebudowanie składu to jest abstrakcja. Ale nie ulega wątpliwości, że Ney by tu chciał wrocic z czystego sentymentu i jakiejs calkowicie irracjonalnej wiary, że cos tu moze osiagnac.
JEst jeden powod ktory moze go do tego wciaz sklaniac w PSG jest tylko Mbappe i Verati, reszta to szrot i braj mentala jak w barcy (troche obrazam ich na wyrost, ale taka jest istota)

0

@ObiektywnyKibic121 było by 9 :)

0

@Coutinho007 Antek nie jest skrzydlowym, ale to kazdy wie, Sancho bym bral, prawde mowiac bralbym Sancho, Neya i Thiago,
sprzedalbym wszytko i kupil 3-4 graczy

0

@Coutinho007 a pan widzial jak dzis sie ustawialismy? ten wypasiony blad semedo z roberto jak podali sobie na jeden metr w otoczeniu chyba 4 bialych ? tam takich kwiatkow bylo pelno

0

@ObiektywnyKibic121 dlatego mowie, ze Demik powinien tam zapier... od tego 3:1 dla szkopów
gdybysmy tu wytypowali trenera na LR i 10 innych najbardiej zorientowanych glosowalo by na kolejna decyzje to chyba byloby o wiele lepiej niz Setien na stacji krzyzowej (cyz jak so to nazywa)

0

@janbuzd mi zostaly tylko tabsy i mescal

0

@AlexDark00 w pomocy ktos gral od niego lepiej?

0

@ObiektywnyKibic121 tego nie rozumiem zupelnie
nie kumam czemu po 35 minutach, z boiska nie wylecial Buskets i Roberto, a nie wszedl Dembele i Puig, co sie moglo do uja gorzej skonczyc, bo chyba nic
Ja sie dziwilem nawet fatim

0

@Coutinho007 mysle ze wtedy potrzebujemy jeszcze cnajmniej jednego dzika w roli rozgrywajacego, on sam jak Debix nic nie zrobi

0

zostawiamy Puiga, Fatiego, De Jonga, Lengleta, Leo i Marc na terapie, co dalej?
Griezman przegrupowanie do pomocy? prawa obrona :)
czy tez na sprzedaz
ps. jak tylu gosci sprzedamy to nam starczy na Neymara i Mbappe reszta z barcy b hahaha

0

@ElessarMiaSanMia mnie dzis Bayerm jakos nie przerazil, najgorszym wrogiem naszym byl maly pobity chlopiec siedzacy w kazdym niemal graczu

0

@Hanok dla mnie dzis bylo najgrzej, choc bylem przygotowany, wrocilo 1-7 z brazylia, takie mecze to jest performance upokorzenia, ciezko sie je znosi

1

@Coutinho007 jesli lubi wielkokrotne przezycia ciezkiej traumy, może, ludzie przetrwali obozy zaglady, czy stalingrad, co dopiero wpier...ol w pilce

1

@Coutinho007 cou to nie jest drewno, raczej jakas miekka substancja ktora zalala mu serce, ale vamos, moze gdzies wroci do super formy

0

@Coutinho007 nie wiem czy to kwas maczany w amfie, czy dmt

2

a Ivan zamiast odejsc rok temu w glorii i chwale, dzis zostal z druzyna na dnie, a i tak bedzie musial pakowac plecak i konsole

1

@Esteban_ mial paraliz musial sie trzymac daszku zaby sie nie wypie... i nie zwrocic na siebie wiekszej uwagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?