semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 tak, srobiłem nawet taki wpis, Batman, Yataman i Wiataman, człowiek wiata, bohater stadionowy, ale jakoś mi się odwidziało takie polewanie z tego ukrzyżowańca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 niestey Wiatamen nie tylko w tym meczu popisal sie zmianami
1
@YoNoEntiendoNada choc jedna dobra rzecz odnosnie Pepa
0
@Coutinho007 yeah, ale rozmawialismy o pozycjach CAM i RW!
0
@Coutinho007 chyba duet Messi Suarez się skompromitował i wypalil ostatecznie, ale wszytko w piłce jest możliwe.
0
@AlexDark00 jakoś w to nie wierze, ze zagramy młodymi na skrzydłach i Messi / Griezmann w środku, Bayern tak wyszedł, ale my nigdy, za ofensywnie, przy czym Lewy to sie chyba az tak bardzo nie cofa. Potencjalnie MEssi by siedzial na szpicy.
0
@AlexDark00 jak mają go sprzedać za połowe zakupu, to nie wiem. Jeśli odejdzie Suarez, to mogą grać podwieszeni, przynajmniej gdyby z ekonomicznego punktu widzenia sprzedaż Griezzmana była całkowicie nieodpowiedzialna. Ale to kolejne rozwiązanie które trudno postrzegać jako dobre, ale kto wie, może z Dembele i Fatim jakoś to by się sprawdzało na środek tabeli :)
0
@AlexDark00 Kiedyś myslalem, że możemy grać Messim i Antkiem w jednym składzie, ktorzy się beda zmieniali w zależności od sytuacji z ŚPO na PS. Wydawało się to naturalne, wręcz idealne, ponieważ obaj gracze są b inteligentni i miałem wrażenie, ze taki duet może bardzo mocno mieszać. Niestety, nie wiem czy z raz cos z tego wyszło. Czy to LEo nie miał ochoty, czy trener, bo nie wierzę ze Antek by się wreszcie tego nie nauczył. Wracałby sobie do obrony itd itp. Po co, lepiej goscia wbic na lewo i patrzeć jak kolejny umiera. Antek grałby nieustannie na pozycjach ktore zna i z Atleti z reprezentacji. Szkoda, po sprawie.
0
@AlexDark00 co zrobić diament? porysować chyba
0
Coś Pep powiedział po meczu?
1
@Coutinho007 a co myślisz o takim gościu jak Strejlau, wiekowo idealny
0
@YoNoEntiendoNada okej sorka :)
ja tez tego nie widze, i niestety to jest 5 LM z rzędu z powodu której jestem chory. W ogóle bardzo ciężko wytrzymać kibicowanie, bo futbol który zwycięża od lat jest mi zupełnie obcy, a wszystko co moi ulubieni zawodnicy mogli przegrać przegrali już po prare razy. Ajc!
1
@Coutinho007 czy nie za wysoko mierzysz?
0
@YoNoEntiendoNada wybacz, ale nie lubie bayernu od lat i prosze mi nie dyktowac co wole, a wole aby odpadł w jakikolwiek sposób, czy są najlepsi czy nie
0
@LuisSalvano no moze Braithwaitowi nie odjęło
1
@LuisSalvano u nas bedzie gral tak 50% gorzej wiec za nie zrobi różnicy za Semedo, kalkulator barcy to -50% od wyjściowych statystyk
2
@BarcaInfo Cancelo to chyba od razu na wypożyczenie, albo sprzedaż, bo nie jest specjalnie lepszy od Semedo
1
@l0Messini Antka może wziąc tylko PSG a on po blamażu ekip z LL i PM przejdzie tam z radością
0
Jak sądzicie, jakiej restrukturyzacji rząda Leo (nawet jeśli to plota):
https://www.goal.com/en/news/live/transfer-news-and-rumours-live/1vasacyx50fze19aogx4prn6su
1
@Pawlak1992 słabo było chyba 79 w zimie stulecia, co światła nie było 2 tygodnie, a poźniej kilka lat w okolicach 81-82, ocet piłem cały czas bo tylko to mogłem kupić w samie
0
@Coutinho007 zmieciemy ich!
0
@sebasek99 ja się z Tobą zgadzam, jedne co mnie razi to wyłącznie kulturowa nagonka na ich kase, myślisz naprawdę, że np ludzie tu na La Rambli nie lubią szejków bo to państwa totalitarne? duża część tu lubi zamordyzm i pacyfikacje opozycji. Nikogo jednak nie interesują firmy które rozpier... pół świata, czy MC Donald np nigdy nie był sponsorem LM? Z jednej strony chorzy ludzie, ekoterrorysci, z drugiej straszne araby. Wyłącznie w tym duchu się wypowiadam.
Nie twierdzę też, że sam Ty osobiście miałeś linczować, ale generalnie zgodzisz się, że w tą stronę nasza moralność nagle bardziej działa. A jak już zaznaczyłem to większość ludzi wcale nie wie nic o tych morderstwach i systemie, tylko zwyczajnie ma problem z pieniedzmi ludzi którzy stali się bogadzi na przestrzeni bardzo krótkiego czasu i są pastuchami kochającymi allaha.
0
@Coutinho007 oby!
0
@Gall każdemu jest teraz ciężko
1
@Comentateiro jak ja bym się do tej ich chemii dobrał, ma ktoś dojścia?
0
@Konias4318 sprzedajemy wiekszosc skladu, 200 mln na luzie z 10 zawodnikow uzbieramy, sam Dembele jakies 30
1
@TheGoldenEleven nie dziwne, to ogórkowa liga, na dodatek farmerów
0
@fcbarcafan19 mają kapitalizm państwowy,ich sprawa, wielkie koncerny nie sa lepsze od totalitarnych państw, chcemy w to wierzyc bo kupujemy na lewo i prawo
0
@sebasek99 ja dobrze wiem co oni robią, bo się nieco interesuję. Teraz na przykład nie wiem jakim cudem PL zgodzi się na kupno New Castle, Al Saud stoi za morderstwem politycznym. Z tym, że to co sie dzieje na całym świecie przy pozyskiwaniu surowców, współczesne niewolnictwo, to jest jeden i ten sam świat zbrodni. Tak, mam to samo do dodania arabów się fajnie linczuje bo samsung/apple w kieszeni albo shell baku to jednak nie może być ze cos jest nie tegos.