1

@Mordechaj człeniu, wyborcy kwaśniewskiego głosowali na dude, cała postkomuna i takie rozgary jak Wy. Młodzi wczoraj wybrali Rafika, więc poczekacie długo aż się to wypleni. Jednak szybciej Wam się skończą pieniądze, bo z podatków tych z miast i zachodu ten syf się kręci. Poszliście za neo sowiecką propagandą podlaną nienawiścią i po drugiej stronie widzicie komunę? Potrzebujecie pomocy bo nie macie rozpoznania sytuacji dzieci.
ps. nie jestem wyborcą po

0

chyba mówą, przykro nam musimy zamknąć klub, ale nie martwcie się, wrzucamy wszystkie mecze do neta!

2

@Chaoss nie wiem co teraz, dusze masz dziecka i sowiety Twoj problem, może zrób sobie zdiare jakaś na złość, najlepiej andrzej krul na policzku, wiecej osób zirytujesz

2

@Chwytliwy zobacz na mape, wiekszosc terytorium RP się sprzeciwiło, to że neo komunistycznym wschodzie propaganda jest skuteczniejsza nei dziwi, manifest PKWN proklamowano w Lublinie ;)
edit neo sowieckim, bo jeszcze pomyślisz ze mam cos do Marksa i Engelsa :)

2

@Chaoss nie masz prawa wyborczego, bo tylko dzieci robią coś na złość starszym

0

@Kondziubarca a kiedy coś niby nie było popsute?

0

@Shapiro o neo bolszewik sie popislal, wczoraj nie lidzie dzis nasyla dziecko alby gowno sprzatalo
idz oltarzyk przystroic mao chama

0

@DonMatteo901 to bylo niemal oczywiste

1

@Coutinho007 na Luisa co raz przykrzej patrzec, gdybym chcial polac z Barcy Suarez podklada sie na tacy. Co by bylo jakby Benzena tak sie popisywal jak nasz 1/3 tridente?
Radosc dla calej rodziny.

1

@Coutinho007 Dlatego dziwia mnie “przecieki” o tak duzym zainteresowaniu Barcy. Poslac kolejna mine nowemu zarzadowi? Jednoczesnie trener niemal
wykancza kolejnego gracza za poerdylirdy, to co sie dzieje w tym klubie jest na serio odlotem na zlej fazie.
Ja nie rokuje juz co powinno sie stac pojewaz bajzel ten ma skomplikowany algorytm i tu raczej heros jest potrzebny, aby odminic obraz tej ziemi, katalonskiej ziemi.

2

@Coutinho007 pierwszy raz Lautaro, widziałem w meczu Argentyny chyba, i od razu bylem wnerwiony, bo albo zmienił Aguero, albo Sergio został na ławce. Strzelił bramkę i od razu media jak pięknie współpracowal z Leo. Myślę, że Arek Milik wykonałby tą robotę podobnie. Lauti prawie nic nie gra od długiego czasu, a cena jak za topowca... - ala Antek :)

1

@Coutinho007 ostatni mecz mnie złamał w kwestii jednoznacznego wk...u na trenera, nawet z Valverde nie miałem takich zjazdów, teraz nie wiem, czy jestem w stanie uwierzyć że Setien potrafi cokolwiek. Choć z radością odszczekam.

1

@Coutinho007 to na poziomie takiej "firmy" z takimi obrotami jest niewiarygodne, teraz nie mogę pojąć drajwu na Lautaro, nawet jeśli duża część to plotki mediów.

0

@LuisSalvano rany, wtedy to samo napisaleś. Uwielbiam Neya, ale nawet to nie nie powstrzyma mnie przed napisaniem, że masz ogromne problemy z poczuciem humoru.
ps. sprawę natury socjologicznej odpuszczam, bo raz, że się nie zgodziłem z terminologią a dwa że napisałem Ci ze wymieniona przez Ciebie potencjalna grupa społeczna nie zaniknie.

0

@LuisSalvano o rany, to Ty nawet nie zacząłeś? Rozmawialiśmy o tym, sądziłem, że ruszyłeś temat.
ps. co do sebixów zdania nie zmienie, bo opisujesz po prostu pato żula dresa, a sebix to coś więcej. A co do zwyczajnego lujstwa to nie przeminie, bo wszędzie ma się dobrze.

0

@LuisSalvano wybacz, ale miałeś rokręcać w Polsce kościół Neymara, a jakieś zastępcze tematy tu wrzucasz.

PS. Twoja analiza "sebixów" jest dość wątpliwa, grupa sebiksów jest o wiele szersza niż przedstawiasz, teraz sebiks może wyklądać nawet jak Piotr Kraśko, albo aktor grający Wiedźmina. Nie ma reguły, to sie ma w podświadomości, sam sebix nie wie czy jest czy nie. Nie wnika.

0

@Chakalaka po Stalinie, nie było dużo lepiej, a jeśli się cofnąć to po Leninie, chyba nawet gorzej.

1

@Chakalaka a co innego :D

0

@MarioVeB! staram się Cię rozweselić, realia są przykre, nie musimy się pocieszać klęską Neya, zwłaszcza, że to tragedia utalentowanego chłopca
A Willan spory wyjątek.

3

@barcelonaLM coś w rodzaju 2 naciągane karne, i gol S. Roberto

1

@MarioVeB! poco ta mowa nienawiści, "Brazol" "po 30" kur... może jestem brazylijczykiem po 30, jaki niższy, czuję, że idzie mi znacznie lepiej niż przed 30
ja nie mogę, serio Rałał

1

@LuisSalvano nawiązuję do tego, że retoryka ala sprzedawczyk itd, jest takim samym jezykiem jak ugrupowanie z którym dzis przegrał Rafi. Emocje te same, sprzedał, się i nakradł itd.
Nie wszystko też się wogół Ciebie kręci :D

1

@Shapiro bo to jest wróg tego społeczeństwa, a nie "obcy" "inny" "bogol" itd.
Jestes fundamentalistą i tam siedz, argumetów nie masz. Dzis dziecko dudy pościemniało o równości. Paderwewski państwowiec przez wielkie P, w pałacu prezydenckim neo sowieta pozostaje na kolejna kadencje.

0

@Shapiro wybory wygrywa się wynajdując jak największą ilość wrogów, a w Końskich o to najprościej. Twoj awatar w grobie sie przewraca, państwowiec, a nie neo sowieta.

0

@MarioVeB! wez Rafi przestan bo gadasz jak pis o Tusku
ps. stara sie bo sie tak dogadal, inna sprawa, ze nic z tego nie bedzie w tym roku

0

@Chwytliwy a nie sadzisz ze lepiej by bylo aby zbudowal nowy obóz?

0

@Jaca27 crack?
?

2

@Coutinho007 “Człapak z Bałkanow” kolejna cześć Wiedźmina

0

@ViscaBarca123 phil foden

0

@Kapitan hawk z tą muzyką to srednio, chyba, że disco polo jest tu referencją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?