qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
z tego zdjęcia widać jedynie obrzęk stopy a internetowi doktorzy juz snują diagnozy.. Przecież był na testach w Waszyngtonie podczas zgrupowania repry i nic poważnego nie wykryto wiec ja jestem dobrej myśli
0
tutaj muszę się zgodzić, Whiplash przebił Birdmana
0
Jak Prawo Zemsty to według ciebie średni film to jaki film jest dobry ?
1
Jeśli zamierzasz grać online w heists to ten milion do wydania jest całkiem fajnym bonusem moim zdaniem
1
Wróżbita Maciej ze mnie ;) Jeśli chodzi o GTA V to nie ma się co zastanawiać tylko brać
3
Zależy od gry, ale w zdecydowanej większości opłaca się zamówić pre-order gdyż zawsze dostaje się jakieś bonusy. Czyżbyś miał na myśli GTA V ?
0
Z niecierpliwością czekam do jutra, bo przez to comic sans odechciewa się czytać artykuły..
0
Jak rzeczywiście odczuwa dyskomfort to lepiej żeby w meczu z Celtą nie zagrał od pierwszej minuty i dopiero wszedł na drugą połowę albo w ogóle jak wynik będzie korzystny
9
Nie żebym się czepiał ale większość tak gada, a potem Perez rzuci hajs na stół i zmienia poglądy zawidniks o 180°
8
Ambicji nie można mu odmówić ale czasami ta jego ambicja robi z niego boiskowego buraka
0
Przedłużać bez pierdzielenia. Jak na następny sezon zostaniemy ze słabym Montoyą i Douglasem to będzie porażka po całości
0
W takim razie z derby w niedziele. Dobra godzina, trzeba zemścić się pastuchom Realu z Getafe za zabranie 2 punktów w rundzie jesiennej
1
Możliwe, źle popatrzyłem, to Real może go odkupić za 35mln no ale jak go sprzedawali to grał ogony, mniej niż Jese teraz a i tak wyciągnęli za niego taką sumę. Pedro jest wart minimum 40
5
Bo z tego całego Dungi taki trener jak z koziej du*y trąba
7
Real ożenił Morate za ponoć 35mln, za Illare chcą podobną sumę, a Barca miałaby sprzedać Pedro za 20 mln? Zostaniemy bez zamiennika w ataku przynajmniej do stycznia 2016, a widać co się teraz dzieje z Realem przez granie non stop jednym składem.. Albo w razie kontuzji kogoś z MSN, kto ma być zmiennikiem? Munir i Sandro? Pedro musi zostać przynajmniej do końca bana na transfery
1
Dokładnie, miałem okazję pracować chwile w Stanach, coworkers pytali skąd jestem ja im na to ze z Polski a kilku z nich pytało gdzie leży ten Stan ;) Po prostu inny model nauczania, nie potrzebna im wiedza o innych krajach skoro nigdzie nie wybierają się na emigrację czy wakacje
2
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/09/09/article-0-1BB5C421000005DC-357_634x840.jpg
Marca i tyle w temacie
4
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11081002_1044913752203973_4353457021537097553_n.jpg?oh=1c8932d2ae559e9d457f8412d76a20ea&oe=55A77984&__gda__=1437103291_95558888541d94fe49df32394ceeb77c
0
no to będziesz musiał bo Alves nie zagra za kartki
0
nie wierzę w ani jedno słowo tego szmatławca
5
Medycynę skończyłeś na UŚ czy UW ?
51
Nagłówek 8/10 w skali Faktu
19
Francisco Franco... Ciekawe gdzie teraz byłby Madryt gdyby nie ich fanatyk faszysta
27
przez 25 minut owszem
88
Teraz Madryt będzie płakał że nas faworyzują ;)
2
Ronald de Boer, a nie Frank (trener Ajaxu). Obydwoje byli w Barcy w latach 1998-2000
1
Słucham? Koszulka treningowa Barcy w oficjalnym sklepie kosztuje jakies 80 euro a typki na Allegro sprzedają po 150 zl. Logiczne, nie?
0
"Mateu, te gusta?"
13
Filmik spoko, tylko ta muzyka...
0
Nie ma co się katować, skoro nie ma jeszcze żadnej oficjalki