8

z tego zdjęcia widać jedynie obrzęk stopy a internetowi doktorzy juz snują diagnozy.. Przecież był na testach w Waszyngtonie podczas zgrupowania repry i nic poważnego nie wykryto wiec ja jestem dobrej myśli

0

tutaj muszę się zgodzić, Whiplash przebił Birdmana

0

Jak Prawo Zemsty to według ciebie średni film to jaki film jest dobry ?

1

Jeśli zamierzasz grać online w heists to ten milion do wydania jest całkiem fajnym bonusem moim zdaniem

1

Wróżbita Maciej ze mnie ;) Jeśli chodzi o GTA V to nie ma się co zastanawiać tylko brać

3

Zależy od gry, ale w zdecydowanej większości opłaca się zamówić pre-order gdyż zawsze dostaje się jakieś bonusy. Czyżbyś miał na myśli GTA V ?

0

Z niecierpliwością czekam do jutra, bo przez to comic sans odechciewa się czytać artykuły..

0

Jak rzeczywiście odczuwa dyskomfort to lepiej żeby w meczu z Celtą nie zagrał od pierwszej minuty i dopiero wszedł na drugą połowę albo w ogóle jak wynik będzie korzystny

9

Nie żebym się czepiał ale większość tak gada, a potem Perez rzuci hajs na stół i zmienia poglądy zawidniks o 180°

8

Ambicji nie można mu odmówić ale czasami ta jego ambicja robi z niego boiskowego buraka

0

Przedłużać bez pierdzielenia. Jak na następny sezon zostaniemy ze słabym Montoyą i Douglasem to będzie porażka po całości

0

W takim razie z derby w niedziele. Dobra godzina, trzeba zemścić się pastuchom Realu z Getafe za zabranie 2 punktów w rundzie jesiennej

1

Możliwe, źle popatrzyłem, to Real może go odkupić za 35mln no ale jak go sprzedawali to grał ogony, mniej niż Jese teraz a i tak wyciągnęli za niego taką sumę. Pedro jest wart minimum 40

5

Bo z tego całego Dungi taki trener jak z koziej du*y trąba

7

Real ożenił Morate za ponoć 35mln, za Illare chcą podobną sumę, a Barca miałaby sprzedać Pedro za 20 mln? Zostaniemy bez zamiennika w ataku przynajmniej do stycznia 2016, a widać co się teraz dzieje z Realem przez granie non stop jednym składem.. Albo w razie kontuzji kogoś z MSN, kto ma być zmiennikiem? Munir i Sandro? Pedro musi zostać przynajmniej do końca bana na transfery

1

Dokładnie, miałem okazję pracować chwile w Stanach, coworkers pytali skąd jestem ja im na to ze z Polski a kilku z nich pytało gdzie leży ten Stan ;) Po prostu inny model nauczania, nie potrzebna im wiedza o innych krajach skoro nigdzie nie wybierają się na emigrację czy wakacje

0

no to będziesz musiał bo Alves nie zagra za kartki

0

nie wierzę w ani jedno słowo tego szmatławca

5

Medycynę skończyłeś na UŚ czy UW ?

51

Nagłówek 8/10 w skali Faktu

19

Francisco Franco... Ciekawe gdzie teraz byłby Madryt gdyby nie ich fanatyk faszysta

27

przez 25 minut owszem

88

Teraz Madryt będzie płakał że nas faworyzują ;)

2

Ronald de Boer, a nie Frank (trener Ajaxu). Obydwoje byli w Barcy w latach 1998-2000

1

Słucham? Koszulka treningowa Barcy w oficjalnym sklepie kosztuje jakies 80 euro a typki na Allegro sprzedają po 150 zl. Logiczne, nie?

0

"Mateu, te gusta?"

13

Filmik spoko, tylko ta muzyka...

0

Nie ma co się katować, skoro nie ma jeszcze żadnej oficjalki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?