2

Barcę chyba niestety Piter L....

1

Wie ktoś co z tą rzekomą karą dla Ronaldo za naganne zachowanie w klasyku? Jakoś dziwnie ucichła ta sprawa..

3

Chciałbym, żeby Lucho wystawił dzisiaj w bramce ter Stegena, skoro Bravo ma już rozegrane ponad 28 meczy a tyle potrzebne jest, żeby liczyć się w walce o Trofeo Zamora. No i przydałoby się młodemu Niemcowi nieco ogrania przed dwumeczem z PSG

0

Chyba zła strona jeśli chodzi o takie pytania :P Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że pracodawca teoretycznie nie powinien odmawiać urlopu okolicznościowego bo należy się on pracownikowi, ale jak z tym jest ze strony prawnej to nie wiem, może jest na to jakiś paragraf

2

Chłop ma 24 lata, w moim wieku swoją drogą ;) Wiesz, w meczu z Granadą grał tragicznie ale z kolei PSG na przykład zagrał po profesorsku, już sam nie wiem co o nim myśleć, może po prostu za słabo jest zmotywowany na mecze ze średniakami za to na tych lepszych wychodzi mega pobudzony... tak czy inaczej wierze w niego

4

Nie, żeby to było coś złego, po prostu pokazuje ile razy Leo musi brać ciężar gry na siebie, szukać dryblingów lub otwierających podań itp, a jeśli wyjdzie mu jedno z powyższych to najczęściej kończy się bramkową sytuacją. Nie świadczy to dobrze tylko o naszej pomocy

1

Z bólem serca ogląda się tak słabo grającego Andresa, w meczu z Celtą miał kilka okazji dograć prostopadłą piłkę do wbiegających napastników ale za każdym razem jakoś dziwnie wahał się żeby to zrobić i odgrywał do najbliższego

0

Bartra gra w kratkę i zasłużenie grzeje ławę

19

Liczą się tylko 3 punkty i to najmniejszym możliwym nakładem sił wiec nie lamentujcie jak przy wyniku 3:0 Barca będzie spokojnie klepała piłkę na 35 metrze

0

Lucas się wyleczy do meczu z nami. Niestety

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Masz niżej w komentarzach

0

Tylko nie można przemęczać Generała bo z Sevilla będzie bardzo potrzebny

11

Xavi to jest geniusz środka pola, nie można mu pozwolić odejść do Kataru... Z Almerią niech odpoczywa ale na Seville czy Valencię ja go widzę od pierwszej minuty

4

I kolejny raz spalony którego nie powinno być... Jak tu nie wierzyć w smarowanie Pereza

2

rac1: Rafinha i Iniesta
Marca: Rakitic i Iniesta
AS: Rakitic i Xavi
Sport: Xavi i Rafinha

I komu tu wierzyć ?

2

Muszę przyznać, spieprzyl mi święta

1

Celta wydaje się być za mocna na Bartrę. Niech zagra w środę z Almerią

2

nie dziś, nie z Granada

2

Tracili punkty z nami, Valencia, Atletico, Villareal i Bilbao i brakło niewiele żeby stracili z Sevilla. Jak widać Real to maszynka do koszenia średniaków wiec w meczach z Sevilla, Valencia, może jeszcze z Celta na wyjeździe lub Espanyolem o ile będzie miał o co grać. Mają łatwiejszy terminarz od nas ale również dwumecz z Atletico w LM a więc stawiam dolary przeciwko orzechom że nie wygrają wszystkich 10 meczy

3

Tutaj dla fana Barcy wybór może być tylko jeden - Puyol całujący opaskę kapitana w pamiętnym 6:2 na Bernabeu

1

Z całym szacunkiem panie Berizzo, ale ostatni mecz na Camp Nou mógł zamiast 0:1 równie dobrze skończyć się 5:1, ale to był jeden z tych dni, w których co by nasi nie robili piłka nie chciała wpaść do siatki. 4 razy ratowała ich poprzeczka, kilka razy bramkarz popisał się interwencjami a do tego (jeszcze wtedy) impotencja strzelecka Suareza pozwoliła Celcie wywieźć chyba najbardziej szczęśliwe 3 punkty w tym sezonie. Ale to się nie powtórzy jutro, nie ma opcji

0

Masz przecież na stronie w zakładce Sezon -> terminarz

1

Warto przypomnieć sobie ile to szczęścia miała Celta w rundzie jesiennej, w niedzielę mam nadzieję, że to co nam odebrano zostanie nam oddane

4

Nie przypominam sobie kiedy ostatnio Ronaldo strzelił z wolnego bez jakichś farfoclowych rykoszetów albo kiedy przedryblował więcej niż 1 rywala, więc porównanie słabe. Ogólnie Depay to bardzo obiecujący młodzian którym interesują się już wielkie kluby z Premier League

1

Isco zapewne zostanie sprzedany w letnim okienku, przecież Bale, James, Modrić i Kroos muszą grać a do tego wróci Czeryszew z wypożyczenia. A jeśli podczas Copa America 2015 znowu odpali jakaś młoda gwiazda, która wyzna, że chciałaby kiedyś zagrać w Realu bądź Barcy to Perez bez wahania posmaruje i znowu zrobi się tłok w środku pola

13

Oby nie poszedł, jeszcze będą z niego ludzie

0

Komentarz usunięty

29

Czas na Busiego i Mathieu żeby się wykartkowali w meczu z Celtą. Będą potrzebni na 3 arcyważne mecze w kwietniu, a Almerię powinno się bez problemu pyknąć u siebie nawet i bez nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?