0

Mamy 2 teoretycznie łatwe mecze, za to liczę na kolejną stratę punktów w ich meczu z Bilbao, szkoda tylko, że w środku tygodnia Baskowie grają półfinał z Espanyolem i mogą być trochę zmęczeni w sobotę

1

Mam nadzieję, że nasi piłkarze oglądnęli mecz i w środę wyjdą maksymalnie skoncentrowani, bo mecz sam się nie wygra. Dobrze, że jest ta w miarę bezpieczna zaliczka z pierwszego spotkania, na pewno komfort psychiczny dla naszych zawodników.

2

Tylko, że dostaną Porto/Basel

16

Carvajal identyczny faul a karnego nie ma..

130

Najlepsza akcja meczu w pierwszej połowie

5

Nie rozumiem czemu średnia ocen Mathieu jest tylko o 0.5 większa od średniej Bartry.. Granada nie strzeliła gola z gry, a działo się to głównie dzięki Albie i Mathieu, zdecydowanie gorzej wyglądał Alves z Bartrą.. Widać nadal większość użytkowników nie darzy Francuza sympatią

21

Wczoraj zaprezentował się na prawdę nieźle na tle szybkich silnych murzynów z Granady

1

Cheryschev to zawodnik Realu i ma w klauzuli, że będąc na wypożyczeniu nie może grać przeciwko Realowi

0

Dostanie za 3 tygodnie

4

Tak jak pisałem wcześniej, Marcelino jest zerem dla mnie i jak się okazuje dla zdecydowanej większości. Nie dość, że w składzie ma tylu eksbarcelonistów którzy na pewno dadzą/daliby z siebie wszystko w starciu z białymi, to ten planuje posadzić na ławie największe gwiazdy.. On liczy na wygraną z Barcę 2 bramkami? To proszę was, w pierwszym meczu nie istnieli, tylko fartowny gol i niewykorzystany karny przez Neya dał im iskierkę nadziei na awans ale to zdecydowanie za mało na Barcelonę. Mam nadzieję, że ich konkretnie i przekonująco zlejemy bo o to się proszą

0

Zrobią w meczu z Rayo

0

Najważniejsze, że Rakitić i Suarez ich godnie zastąpili ;)

1

Ja pewnie oglądnę z kolegą który kibicuje PSG

1

Jeśli to prawda to Marcelino jest dla mnie zerem... Z Barcą i tak nie wygra 2:0 choćby nie wiem co się działo a z Realem mógłby powalczyć o punkty ewentualnie punkt, które w ogólnym rozrachunku mogą Villarealowi wyjść na dobre w walce o europejskie puchary

3

Ronaldo to obecnie numer 10 albo i dalej na świecie

2

Najlepiej dzisiaj, Rayo się nie zamuruje więc może wyjść nawet połowa rezerwowego składu a i tak mecz powinno się wysoko wygrać. Do tego jeszcze atut własnego boiska

0

Jak nie padnie gol albo dwa w pierwszej połowie to znowu będzie przeprawa przez mękę

1

A co jakaś kiecka ma wspólnego z Barcą? A kysz z tym spamem

3

Wczorajsza Barca przypominała tą z czasów Pepa, zakładali trójkąt w każdym rejonie boiska gdy atakowali pozycyjnie

0

Przecież nie powie, że City jedzie na Camp Nou dostać w papę od Barcy

1

A błąd i fatalny mecz z Realem? Uwielbiam Andresa ale jest daleko od swojej optymalnej formy, choć widać juz niewielki progres

1

Alves obił poprzeczkę po świetnym lobiku

46

Ale ludzie, o czym my mówimy, City nie potrafiło zagrać na zero z tyłu u siebie i tylko fura szczęścia uratowała ich przed dotkliwszą porażką. Jestem w 99% pewny, że na Camp Nou zwycięży Barca, to co dzisiaj grał Messi, Rakitić czy nawet Iniesta (choć nie zaliczył asysty przez wielu pożądanej) to poezja. Fantastyczny wieczór !

25

Leo grał fenomenalnie, mijał zawodników City jak tyczki i pracował w defensywie.. Nic nie szkodzi ten niewykorzystany karny, moim zdaniem dwumecz jest rozstrzygnięty

0

Bez płatnej transmisji nie wróżę ci dzisiaj streama bez lagów

2

w tym roku już tego nie ma

0

Clichy, Zabaleta, Aguero, Dzeko - jeśl któryś z nich obejrzy dzisiaj żółtą kartkę nie zagra w rewanżu

2

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, fakt jest tutaj paru napinaczy i lekko mówiąc nerwowych ludzi, ale są też normalni kibice. Ale fakt, zjechali cię za wyrażenie własnej opinii co można tylko potępić
EDIT: Moderacja czuwa

3

Toure pauzuje za kartki i nie zagra. Co do reszty się zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?