qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież równe 7 lat temu był historyczny i najważniejszy dla każdego kibica sezon 08/09 w którym Barca zdobyła tryplet, a później sekstet.. Na prawdę nie wiesz, że Pep był wtedy trenerem pierwszej drużyny?
0
ja bym dał obie strzelą
1
Te stroje przypominają koszulki z LM z sezonu 07/08 kiedy to Scholes załadował Barcy prawdziwe golazo, a długowłosy Messi pokazał całemu światu jaki ma potencjał objeżdżając piłkarzy MU jak pachołki na treningu
1
Czo ten Mourinho...
0
Niestety nie
1
Skąd to info? Na swoim profilu na fb ktoś zapytał czy będzie u nich w tym roku LM to odpisali "Pracujemy nad tym, będziemy informowali! (-:"
0
Piwo w taką długą drogę?! Więcej sikania niż picia
3
Kto wybrał Ronaldo? Oczywiście jego byli koledzy z Manchesteru, a więc Owen, Hargreaves aka szklanka i Ferdinand. I to pieprzenie Owena, że Ronaldo może strzelić z każdej pozycji..
Oto jeden z moich ulubionych filmików z Leo w roli głównej, 20 letni Messi kontra ten wielki Manchester United, może jakby przypomnieć to w/w byłym piłkarzom to nie kierowaliby się prywatną sympatią tylko rozumem:
0
Sama cena za Pogbę to pikuś, przecież jego agent żądał astronomicznej sumy 14mln euro za sezon dla Francuza i to jest nie do przyjęcia
8
A co nas obchodzi ile zarabiają najemnicy z realu?
1
można było kupić prawo do oglądania wszystkich meczów w całej edycji LM, za o ile pamiętam 149zl albo 199zl. Lub prawo do oglądania wszystkich meczów wybranej drużyny w LM za ok 50zl
0
Jeszcze nic nie wiadomo, ale napisali na fejsbuku, że pracują nad tym. Trzeba czekać, ja też tam zawsze oglądam
1
Całe szczęście, że Neymar ma jednak świetnie ułożoną stopę i potrafi nie raz ściągnąć pajęczynę z bramki. Odkupił swoje winy za tą fatalnie zmarnowaną sytuację z pierwszej połowy w której zamiast wystawić piłkę Suarezowi abo Iniescie to sam próbował minąć rywali i strzelić
5
Tylko Rakitic to spartaczył.. Chorwat powinien przywitać się z ławką
7
Daj jakieś źródło tych słów bo mi się w głowie nie mieści że powiedział takie coś
25
Podsumowując:
Mecz z Bilbao: 1 nieodgwizdany karny, 1 spalony którego nie było, kilku piłkarzy Bilbao grało tak brutalnie że powinni wylecieć z boiska
Mecz z Malagą: niepodyktowane 2 ewidentne jedenastki
Mecz z Atletico: niepodyktowane 3 rzuty karne dla Barcy, jeden dla Atleti
I to wszystko po 3 kolejkach La Liga. Komuś bardzo zależy żeby Barca przegrała Ligę
7
O, obrońca uciśnionych (czyt. białych). Niech sobie strzela grzmocik nawet i 20 goli podkładającemu się espanyolowi, zobaczymy co pokaże w meczu z Atletico ;) Zniknie jak zawsze
34
Sobieski w grobie się przewraca, po to uratował Europę przed muzułmanami w bitwie pod Wiedniem żebyśmy teraz dobrowolnie wpuszczali wroga przez nasze bramy... Przerażające to jest, za kilkadziesiąt lat chrześcijaństwo w Europie się skończy
18
Panowie z Eleven udowodnili, że Maciej maszyna Iwański albo Dariusz Maradona Szpakowski to komentatorzy z wysokiej półki. Te żarty o Suarezie tak beznadziejnie że nie raz żenadłem z ich głupoty.
Co do meczu to bardzo mi się podobał, jednak niepodyktowane karne dla Barcy stały się już tradycją
3
Gramy całkiem fajnie, brakuje jedynie szczęścia
5
Za tydzień Real Granada i zapowiada się powtórka z rozrywki ;)
1
Nie wyszło ci rycerzyku. Orłowski kibicuje Realowi Madryt
0
"komplementują Real i Ronaldo"
Cytuję "Ronaldo robi z obrońcami co chce"
To według ciebie jest obiektywne?
4
Przynajmniej jedno jest jasne - nie opłaca się zmieniać operatora dla tego całego Eleven, już lepiej oglądać po angielsku. Komentatorzy to dno
0
Rakitic obecnie gra jeszcze słabiej niż Fabs. Pedro momentami kręcił zawodnikami Evertonu jak chciał
0
Nie tylko, beznadziejnie się tego słucha
1
Laboga przy tym komentatorze to był obiektywny do bólu
1
No to szykuje się pogrom, Espanyol juz nie ma o co grać
0
Głodna bestia xD
4
Kolego, czy internet masz od wczoraj?