3

Torres trafił w słupek, po czym piłka wpadła do bramki. Florenzi również trafił w słupek po tym genialnym uderzeniu, to już 2

3



Chodzi o napis na jego koszulce

1

już wolę Borbalana niż Mallenco czy Lahoza

16

Fifa nie zgodzi się na zarejestrowanie nowego zawodnika w miejsce Rafy, to jasne jak słońce, od 2 lat robią nam koło tyłka więc czemu mieliby przestać nagle? Barca pewnie będzie się chciała odwołać ale znając czas jaki trzeba przeczekać aby uzyskać decyzję to otrzyma ją, pozytywną czy negatywną na końcu grudnia kiedy będzie już po herbacie

0

Komentarz usunięty

2

Porównując ich występy w pierwszej drużynie których nie było zbyt wiele, zdecydowanie lepiej wypadł Samper. Ale tak na prawdę to nie wiemy o nich nic, nie to co Lucho ;)

0

Mylisz pojęcia, nc- będzie miało w swojej ofercie kanały Eleven, a nie, że liga wraca do kanałów canal+ czy canal+ sport. Nie będzie ani Leszke ani olabogi ani Wolskiego

1

Co byśmy zrobili bez tego fangola

23

Rozdzielał piły jak Masche, w dodatku w defensywie niemal bezbłędny. Jak dla mnie lepszy transfer poprzedniego sezonu niż Rakitic

1

Tylko wiesz w czym problem, Chorwat łapie to swoją najwyższą formę już 2 sezon odkąd przeszedł do Barcy, końcówke poprzedniego sezonu miał świetną ale nic poza tym, wydawało się że teraz będzie już tylko lepiej a tu klops, gra chyba jeszcze gorzej niż zaraz po swoim transferze

7

Ojcowie nie powinni reprezentować synów piłkarzy.. Szczególnie taki rozpustnik z przepitą facjatą na jakiego wygląda Neymar senior

33

Miał fantastyczne wejście w sezon, po tych świetnych występach myślałem że to będzie jego sezon, że odpali na dobre... Strasznke ciężko mi na sercu z jego powodu

7

"Taktycznie" to strzeliliście gola jednego na milion a tylko nieudolność sędziów i nieporadność Suareza i Alby pozwoliły wam zremisować, bo w pierwszej połowie Barca wchodziła w was jak w masło

2

Najpierw się myśli a potem się robi a nie odwrotnie panie Naniggolan

1

Tragedia... Od początku czułem w kościach że to wiązadła bo strasznie to wyglądało.. Bandyta z Belgii oczywiście bez czerwonej, piłkarze robią się coraz bardziej bezkarni, przez pobłażliwość sędziów kontuzjowali nam 3 piłkarzy i to w 4 meczach. Serce się kraja, chłopak grał świetnie a tu taki boiskowy kretyn załatwia mu rok przerwy

6

Przez kilka miesięcy biali żyli w żałobie po Triplete, daj im się pocieszyć dopóki jeszcze mogą :)

10

Rakitic grał taką mizerie że aż oczy bolały.. Same straty, nieudane wrzutki, nawet swoje firmowe podania do tylu mu nie wychodziły i tworzyły groźne kontry Romy. Niby asystę zaliczył ale poza tym jedno wielkie 0

2

"nieodgwizdany karny na Suarezie? Sądzę że to nic nowego" no właśnie, z przeciwnikiem da się wygrać każdym ale z sędziami już niekoniecznie

1

A co do meczu to Barca zagrała bardzo przeciętne, poniżej oczekiwań. Jeśli nic się nie zmieni to skończymy sezon z niczym, nie mówię tu o poprawie gry bo ta nastąpi z czasem i rosnącą formą ale o notorycznych pomyłkach sędziowskich na niekorzyść Barcelony, no to jest istna plaga, 2, 3, 4 razy W SEZONIE jak zdadzą takie pomyłki to jeszcze można zrozumieć ale do k...y nędzy co mecz? Strasznie to śmierdzi jak dla mnie...

7

Czy tylko ja mam wrażenie że sędziowie są zdecydowanie za łagodni dla piłkarzy faulujących? Ogrom kontuzji w czołowych europejskich drużynach a zdecydowana większość to kontuzje podczas meczu z winy przeciwnika.. Ja się pytam dlaczego ten farbowany jełop o trudnym nazwisku nie wyleciał z boiska po faulu na Rafinhi??

1

Strasznie dużo kontuzji w tym sezonie..

0

Mathieu motm

3

Oby nie wiązadla...

7

Standardowy mecz jak na ten sezon:
- Błąd bramkarza
- Niepodyktowany ewidentny karny

5

Rakitic człowieku obudz się

8

Mój ulubiony piłkarz, szczerze powiem, że z ciężkim sercem obserwuję Andresa, który rok w rok ma coraz to mniej włosów na swojej genialnej głowie.. Mam nadzieję, że pogra nawet do 40-ki

2

Nie będzie, mało tego, na VOD również nie będzie możliwości wykupienia dostępu do meczów LM. Tylko NC+ w tym sezonie

2

Rakitić gra zdecydowanie poniżej oczekiwań od czasu jego transferu do Barcy

7

Hahaha nam nie dyktują oczywistych karnych a mierdy dostają jedenastki za takie coś i jeszcze to żałosne machanie łapami grzmota

1

Również pozdrawiam, a co do Busquetsa to o ile pamiętam właśnie w historycznym sezonie 08/09 otrzymał promocję do pierwszej drużyny, ale zdążył rozegrać jeszcze bodaj jeden mecz w Barcy B w owym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?