qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 sezony
1
Messi niewidoczny
0
No to mój kupon poszedł się j....
17
Komentarz usunięty
0
Rakitić beznadziejny początek sezonu = pierwszy skład.
https://i.imgur.com/RZWvZUjh.jpg
0
Wysypało odnośniki do artykułów w nowych "kafelkach", poprawcie proszę
27
Tebas to taki Tusk La Ligi
12
Widocznie jakoś może. To dzięki Perezowi Busi nie znalazł się w finałowej 30 (?) graczy nominowanych do ZP w poprzednim roku. Ten gość jest synonimem przekrętów a jego nienawiść i kompleks Barcy przekraczają dwukrotnie wszelkie normy unijne
0
sorry, nie tutaj
3
O ile mnie pamięć nie myli to Villareal zawsze ma świetny start a później puchną, tak po 10 kolejkach give or take. Gramy z nimi w 11 kolejce, a przypominając sobie jakie problemy nam sprawili w obu meczach w poprzednim sezonie mam lekkie obawy, zwłaszcza że będziemy bez Leo. Plusem jest jednak to, że spotkanie z nimi rozegramy na Camp Nou
51
Z tym fryzem zaczyna mi przypominać Gracjana Roztockiego
13
http://www.dailymotion.com/video/xpf888_fc-barcelona-bayer-leverkusen-7-1-7-03-2012-liga-mistrzow-1-8-finalu-rewanz_sport
Warto sobie przypomnieć ten mecz, w dodatku ze świetnym komentarzem Przemka Pełki
18
Był zamieszany w masakrę Kurdów, w której zginęło ok. 750 osób. A teraz jest trenerem w Getafe, synowie dostali socjal i wielkie mieszkanie za darmo. Śmiech na sali
1
A mi najbardziej brakuje Villi, David by się teraz przydał i to bardzo
4
60mln to niech zapłacą za pół roku a nie rok. Słabe United dostaje 100mln rocznie, najlepszy klub świata jakim jest Barcelona zasługuje na rekordową umowę sponsorską
4
Nie cierpię takich wypowiedzi, niech Leo na spokojnie sobie dochodzi do pełni zdrowia, bez pośpiechu, nawet kosztem przegranych GD.
15
Napoli i Igła dementują rzekome słowa zawodnika na temat Ronaldo. Śmiechłem bo od samego początku strasznie mi to śmierdziało, na stronie był niesamowity spust ;)
0
Słabiutki. Strzałów jak na lekarstwo, co chwila jakieś faule
1
No i sędzia wydymał Athletic
45
#Neymar_Musisz podawać do Suareza
1
2000m.... A ja wynajmując mieszkanie chwale się znajomym że mam ogrom miejsca na moich 70m :D
52
Atletico bez formy, w dodatku grają z Benficą w środę, choć tyle że u siebie. Oby złapali formę bo derby już za tydzień
2
Wymęczone by było jakby w 90 minucie było 0:0 i Barca w końcu zdobyłaby bramkę
2
Z kolanem lepiej nie ryzykować, lekarze powiedzieli 8 tygodni, to tyle ma być, a później ostrożnie wprowadzać Leo na 30-60 i w końcu 90 minut
24
Jakie wymęczone.. Mogło być z 7:1 gdyby nie niesktuteczność, a Las Palmas przycisnęło nas przez słownie 5 minut.. Trochę optymizmu bo sytuacja kadrowa jest nieciekawa ale to jest Barca i js wierzę że damy radę bez Leo przez te kilka tygodni
1
Najlepiej jakby piłkarze zostali w ośrodku szkoleniowym zamiast jechać na mecze reprezentacji w październiku
42
Indiana El Jarek: Poszukiwacze zaginionej tabeli La Liga
1
Ten co komentował Real też się udał, co chwila było "genialna wrzutka" po centrach Marcelo czy Modricia a tak na prawdę to były piły na zmarnowanie. Co chwila nabijał się z Malagi, od czasu do czasu z Barcelony, no i wzdychał do Ronaldo. Komentatorzy na Eleven rodem z fioletu
0
No to mamy jeszcze jakieś 6 miesięcy. Wyjazd na el Madrigal mamy e marcu
3
Tez go często krytykuje że samolubi ale jednak w tym meczu grał bardziej pod drużynę, wystawił patele Sandro ala Messi