@`Sin nie wiem ja mam w sobie chyba zbyt dużo empatii i zaraz sobie dopowiadam w głowie historie typu: chłop stracił rodzinę, załamał się i zaczął chlać bo tylko to mu zostało. Rzadziej, że to zwykły nierob, który chce się nastukać za moje;d Czasami cięzko to rozpoznać bo niektóre żulki na serio mogą się pochwalić znakomitymi zdolnościami aktorskimi:D
@`Sin racja ale wiesz łatwiej jest ponarzekać niż ruszyć dupę i coś zmienić. Ludzie to by chcieli kokosy a nic nie robią albo robią na pół gwizdka... Miliony by chcięli a nawet nie wiedzą jak wygląda biznesplan. Bo mu ciężko to znaczy, że mu się należy... Jak ja nie lubię takiego podejścia :d Zgadzam się z tym, że chłop to powinien mieć robote. Dlatego nigdy nie daję hajsu żulkom chociaż czuję się potem trochę jak sknera, która szczypie się na pare groszy.
Tylko te dwie części w zasadzie ale jeszcze Warhammera chyba sprawdzę bo lubię te klimaty fantasy;d Tam mam jakieś dodatki za te 3 dychy :D Chyba z 5 ... Kiedyś patrzyłem to ta gra chyba trzymała cenę około 200 złotych. Może źle coś zerknąłem.
@MichalZZZ wiem wiem ale znając moje roztargnienie i masę rzeczy na głowie to zapewne zapomnę i przyjdzie mi płacić za te HBO ;d Jednak zostanę przestępcą i ściągne z pirata:)
@escarabajo właśnie dlatego się mówi, że w większości przypadków studia to tylko papier. Tu mamy znakomity przykład. Na szczęście gość nie będzie lekarzem.
@macio_944 otóż to. Najlepszym marketingiem redów jest prawie jego brak. Ich gry bronią się jakością. Zyskali zaufanie fanów a to chyba największy atut.
1
@MesQueUnClub_87 Dżimi ma jeden z najsztuczniejszych śmiechów na świecie chyba;d
Jeśli łamerykański tokszoł to tylko Craig Ferguson ;d
0
@`Sin nie wiem ja mam w sobie chyba zbyt dużo empatii i zaraz sobie dopowiadam w głowie historie typu: chłop stracił rodzinę, załamał się i zaczął chlać bo tylko to mu zostało. Rzadziej, że to zwykły nierob, który chce się nastukać za moje;d Czasami cięzko to rozpoznać bo niektóre żulki na serio mogą się pochwalić znakomitymi zdolnościami aktorskimi:D
1
@IronSanHybrid ajak.
Ja zawsze mam problem bo nie wiem czy jem flaczki z chlebuniem czy chlebuś z flaczkami :>
1
@MesQueUnClub_87 oglądałem:
La Mans' 66
Boże Ciało
1917
Na noże
I w tej kolejności je polecam:) Pozycje obowiązkowe moim skromnym zdaniem;d
0
@Jaca27 ja nie twierdzę, że nie.
1
@Jaca27 ale mam nadzieję, że z chlebkiem bożym?:)
0
@`Sin racja ale wiesz łatwiej jest ponarzekać niż ruszyć dupę i coś zmienić.
Ludzie to by chcieli kokosy a nic nie robią albo robią na pół gwizdka...
Miliony by chcięli a nawet nie wiedzą jak wygląda biznesplan.
Bo mu ciężko to znaczy, że mu się należy... Jak ja nie lubię takiego podejścia :d
Zgadzam się z tym, że chłop to powinien mieć robote. Dlatego nigdy nie daję hajsu żulkom chociaż czuję się potem trochę jak sknera, która szczypie się na pare groszy.
25
Długo będziecie jescze płakać po tych wyborach?
Weź się za robotę jeden z drugim albo zostań politykiem i zmień to państwo na lepsze zamiast p****** kocopoły.
Btw. Wiem ze nie muszę czytać tych wypocin ale czasem się nie da.
0
@Kajtek77 gralem w Rome 2. Kozaczek.
Tylko te dwie części w zasadzie ale jeszcze Warhammera chyba sprawdzę bo lubię te klimaty fantasy;d
Tam mam jakieś dodatki za te 3 dychy :D Chyba z 5 ...
Kiedyś patrzyłem to ta gra chyba trzymała cenę około 200 złotych. Może źle coś zerknąłem.
1
Rzadko już gram na kompie ale zakup Medievala 2 Total War za 30 zeta na steamie to moja najlepsza inwestycja w gejmerskiej karierze.
Edit: Ja tu o grach a toć to walka wieczoru dzisiaj ^^
38
Kiedyś: Dziś meczyk :)
Dzisiaj: Dziś meczyk
10
@justfootball myślę,że gość utknął w pętli czasoprzestrzennej.
0
@MichalZZZ wiem wiem ale znając moje roztargnienie i masę rzeczy na głowie to zapewne zapomnę i przyjdzie mi płacić za te HBO ;d
Jednak zostanę przestępcą i ściągne z pirata:)
0
@MichalZZZ szukałem gdzieś w necie ale nie ma fajnych opcji bez zacinania z przyzwoitą kopią:( chyba czas wejść na pirata.
Obejrzałem początek pierwszego odcinka i zaczynałem się wkręcać a tu nagle ściny i ani rusz... (neta mam szybkiego).
1
@escarabajo właśnie dlatego się mówi, że w większości przypadków studia to tylko papier. Tu mamy znakomity przykład. Na szczęście gość nie będzie lekarzem.
1
@AV0CAD0 ja mam z dystrybutorem. Kostkarki nie mam.
działa dobrze.
Warto brać? Nie wiem.
0
@FafitFCB znowu? juz mnie nawet nie dziwią te wiadomości o zamachac na bliskim wschodzie...
1
@FC1899Barca już zapomniałem jakie to uczucie...
12
Komentarz usunięty
0
@AlicjaFCB ugh........................................
2
@AlicjaFCB szczerze? mam to głęboko w zadzie:D
0
@FafitFCB ja lubię deszcz :))
0
@Zbyszard poka rodowód bo nie uwierzę.
2
@VamosRakieta wszedł jeden świeżak i od razu było widać różnicę.
0
haha^^
22
@Mario96w @patry295 Wy tu o ładowaniu a nie zastanawiało Was czemu do cholery telefon ma swojego menedżera? Ja pierdziele co za czasy...
0
@Colon uważaj bo Cię zaraz ocenzurują. Aborcja i śmierć to bardzo niebezpieczne słowa dla naszych panów:D
0
@macio_944 otóż to. Najlepszym marketingiem redów jest prawie jego brak. Ich gry bronią się jakością. Zyskali zaufanie fanów a to chyba największy atut.
3
@Gomess dla mnie jako fana przygód Bilba i reszty to straszna wiadomość:(
Oby spoczywał w Szajerze :)
1
@Avada Kedavra u mnie już sie powoli zanosi (WWA)