@agaFCB jest to raczej mało prawdopodobne. Chyba że mówimy o drugiej sesji gdzie nie ma już żywego nerwa. To przecież nie jest tak że oni robią kanał i "o przepraszam dotknęłam panu nerw" tylko wpie**ją się tam na pełnej, wywalają nerw, czyszczą kanał i zamykają (jakoś tak). Jak mi kiedyś dotknęli nerwa to prawie z fotelem wyszedłem przez okno. Kolega chyba chciał przykozaczyć zwyczajnie ;d Jeśli nie to ma mój szacunek dożywotnio.
@Szczygiel06 odporność na ból ok ale nie jestem w stanie jakoś w to uwierzyć... jak coś dotknie gołego nerwa to nie ma kozaka na to (przynajmniej tak mi się wydaje) tym bardziej przy leczeniu kanałowym gdzie tam czyszczą środek dosyć ostrymi ruchami... Ja też mam dużą odporność na ból ale przy nerwie zębowym nie istnieje cos takiego jak "wytrzymam" - to jest raczej jak walnięcie młotem w łeb tylko że nie tracisz przytomności. I to nie jest jednorazowy ból tylko oni tam grzebią więc co chwilę to czujesz... Chyba że ten nerw Ci wcześniej obumarł albo oni go wcześniej jakoś unicestwili. Jak kładziesz się na kanałowe z żywym nerwem to jesteś albo pie***niety albo szkoda Ci było hajsu na znieczulenie choć takiego Januszostwa też nie jestem sobie w stanie wyobrazić.
@BorzyKrzys pracowałem w chyba jednym z 3 sklepów AEO w Polsce jak jeszcze były (w warszawskiej galerii mokotów) - muszę przyznać że ciuchy mieli dobrej jakości (to było jakieś 10 lat temu a jedną polówkę oddałem dla potrzebujących chyba w tamtym roku i wyglądała prawie jak nówka). Co do samej kampanii fajna, pierwsze o czym pomyślałem to że wychędożyłbym ją w te dupsko.
@Starrk a ja obstawiam że staniemy się chodzącymi warzywami. Nasze pokolenie wymrze a te nowe nie będą nawet wiedziały co to normalna rozmowa bo od dziecka będą się porozumiewać przy pomocy komunikatorów. Mam na myśli że bardziej naturalne będzie dla nich pisanie niż rozmawianie i będą wybierać tą łatwiejszą opcję. Wszystko w rękach rodziców ale ogólnie myślę że zmierzamy w złym kierunku i prędzej czy później to będzie wyglądać jak opisane powyżej.
@Comentateiro w sensie że zjadł np wystawione ciastka "dla gości"?:D Właśnie zawsze oglądam te rozmowy gdzie na stoi jakiś poczęstunek i dziwię się dlaczego nikt nigdy tego nie je :D Jak kiedyś będę sławny to pójdę na wywiad tylko dlatego żeby opendzlować całą michę tych ciastek i czekać na opinię publiczną.
@Comentateiro co mają na myśli mówiąc marnuje potencjał? Oczekują że skolonizuje kosmos albo wyrzuci w przestrzeń kosmiczną obrazek z wizerunkiem Adama Małysza?
@clyde pierogi od mamuni z jakimś dziwnym farszem z kaszy gryczanej. Do tego oczywiście cebulka w ilości przekraczającej rozsądne spożycie. Bąki po będą raczej z tych zabójczych.
@blakkudium imo jedynie z dwójki Martinez - Lewy bym wybierał. Gdzie Yamal :D chyba że o czymś nie wiemy i w szatni jest wybitnym mówcą motywacyjnym ale nawet wtedy ze względu na wiek/doświadczenie bym mu nie dał mimo że zawodnikiem jest świetnym.
@Kgorecki2500 na szczęście przyzwyczaiłem się do picia tylko i wyłącznie wody. Ostatnio wypiłem pół litra coli to się czułem jakbym sam tort opendzlował... To mnie tylko utwierdziło w zaprzestaniu picia tego syfu.
0
@fejkenq "Suche majtki na dnie morza" ale ciężko to znaleźć. Gatunek kryminał detektywistyczny.
0
@agaFCB jest to raczej mało prawdopodobne. Chyba że mówimy o drugiej sesji gdzie nie ma już żywego nerwa. To przecież nie jest tak że oni robią kanał i "o przepraszam dotknęłam panu nerw" tylko wpie**ją się tam na pełnej, wywalają nerw, czyszczą kanał i zamykają (jakoś tak). Jak mi kiedyś dotknęli nerwa to prawie z fotelem wyszedłem przez okno. Kolega chyba chciał przykozaczyć zwyczajnie ;d Jeśli nie to ma mój szacunek dożywotnio.
1
@Szczygiel06 odporność na ból ok ale nie jestem w stanie jakoś w to uwierzyć... jak coś dotknie gołego nerwa to nie ma kozaka na to (przynajmniej tak mi się wydaje) tym bardziej przy leczeniu kanałowym gdzie tam czyszczą środek dosyć ostrymi ruchami...
Ja też mam dużą odporność na ból ale przy nerwie zębowym nie istnieje cos takiego jak "wytrzymam" - to jest raczej jak walnięcie młotem w łeb tylko że nie tracisz przytomności. I to nie jest jednorazowy ból tylko oni tam grzebią więc co chwilę to czujesz... Chyba że ten nerw Ci wcześniej obumarł albo oni go wcześniej jakoś unicestwili. Jak kładziesz się na kanałowe z żywym nerwem to jesteś albo pie***niety albo szkoda Ci było hajsu na znieczulenie choć takiego Januszostwa też nie jestem sobie w stanie wyobrazić.
0
@CLS63AMG bez kitu... na szybko mi wyskoczył jakiś za 2tyś. Wchodzę, patrzę a to 4ka i do tego XS :/ pardon.
0
@Kazragore i owocowe piątki ale owoce sam przynosisz.
1
@insp1re Bierz Treka model Marlin. Raczej się nie zawiedziesz. Ja śmigam 4 rok bez serwisów, jedyne coś tam posmaruję czasem olejem.
2
@BorzyKrzys pracowałem w chyba jednym z 3 sklepów AEO w Polsce jak jeszcze były (w warszawskiej galerii mokotów) - muszę przyznać że ciuchy mieli dobrej jakości (to było jakieś 10 lat temu a jedną polówkę oddałem dla potrzebujących chyba w tamtym roku i wyglądała prawie jak nówka).
Co do samej kampanii fajna, pierwsze o czym pomyślałem to że wychędożyłbym ją w te dupsko.
2
@Safrani ch** ze społeczeństwem ale że tyle dobrego sosiku tatarskiego się zmarnowało już nie mogę przeżyć...
2
@BorzyKrzys filmy z Brolinem biorę w ciemno ;)
1
@Starrk a ja obstawiam że staniemy się chodzącymi warzywami. Nasze pokolenie wymrze a te nowe nie będą nawet wiedziały co to normalna rozmowa bo od dziecka będą się porozumiewać przy pomocy komunikatorów. Mam na myśli że bardziej naturalne będzie dla nich pisanie niż rozmawianie i będą wybierać tą łatwiejszą opcję.
Wszystko w rękach rodziców ale ogólnie myślę że zmierzamy w złym kierunku i prędzej czy później to będzie wyglądać jak opisane powyżej.
0
@gumaz jak mi się chce srać tylko.
3
@MesQueUnClub_87 bardzo naciągane ale "K-Pax" :)
0
@Comentateiro w sensie że zjadł np wystawione ciastka "dla gości"?:D Właśnie zawsze oglądam te rozmowy gdzie na stoi jakiś poczęstunek i dziwię się dlaczego nikt nigdy tego nie je :D Jak kiedyś będę sławny to pójdę na wywiad tylko dlatego żeby opendzlować całą michę tych ciastek i czekać na opinię publiczną.
0
@Arden z każdym kolejnym newsem przed oczami pojawia mi się obraz Ter Stegena w długim, skórzanym płaszczu i czapce z trupią czachą.
0
@Adik10 ja mam na dziś odłożonego Wilkołaka. Tego z Benicio del Toro.
3
@Comentateiro co mają na myśli mówiąc marnuje potencjał? Oczekują że skolonizuje kosmos albo wyrzuci w przestrzeń kosmiczną obrazek z wizerunkiem Adama Małysza?
0
@clyde pierogi od mamuni z jakimś dziwnym farszem z kaszy gryczanej. Do tego oczywiście cebulka w ilości przekraczającej rozsądne spożycie. Bąki po będą raczej z tych zabójczych.
1
@Ojciec5tkidzieci jakbym mieszkał w garażu to też bym miał na to wywalone jajca :D
0
@Barcaa12 aha bo bez 10tki to 100% dryblingów miał udane:D
0
@maikeru jak płacisz.
1
Ja oglądając mecz Barcelony
https://www.goodnewsnetwork.org/wp-content/uploads/2017/04/chinese-man-smiling-YouTube.jpg
0
Posiadanie piłki to chyba będzie w granicach 85% :D
1
@brzucho 9M-MRO Malaysia Airlines.
0
@gumaz fuk it nawet nie odpalam, nie lubię takich filmików :D
0
@PaPo Inigo, Lewy, Arałcho, Rafa/Pedri - kolejność nie jest przypadkowa
1
@Walpiano kompa się na noc zostawiało żeby rano wstać i rozpocząć hakerskie czynnośći związane z crackowaniem wymarzonej gierki... damn :(
1
@blakkudium imo jedynie z dwójki Martinez - Lewy bym wybierał. Gdzie Yamal :D chyba że o czymś nie wiemy i w szatni jest wybitnym mówcą motywacyjnym ale nawet wtedy ze względu na wiek/doświadczenie bym mu nie dał mimo że zawodnikiem jest świetnym.
0
@clyde polecam sokowirówkę :) a najlepiej prasę ;d
0
@Chada nie pije alko :D ale zgadzam się. Tęsknie za łiskaczem z colą ;(
2
@Kgorecki2500 na szczęście przyzwyczaiłem się do picia tylko i wyłącznie wody. Ostatnio wypiłem pół litra coli to się czułem jakbym sam tort opendzlował... To mnie tylko utwierdziło w zaprzestaniu picia tego syfu.