0

@Katalończyk 99 pełna zgoda też mam gdzieś jej wizerunek dlatego uważam że "celebryci" są potrzebni do właśnie takich akcji. Zwracam tylko uwagę na zjawisko jakim jest pomaganie dla lajków. Jednak tak, pomoc to pomoc a intencje schodzą na drugi plan to w ogóle nie podlega dyskusji.
Dodam że są na świecie też ludzie którzy pół życia poświęcają na walkę za różnego rodzaju patologiami i robią realnie dużo więcej ciągle pozostając w cieniu.

5

Biedna Doda

Doda opublikowała w sieci oświadczenie, w którym z bólem przyznała, że musi zakończyć swoje interwencje w schroniskach. Piosenkarka wyznała, że nerwica lękowa, na którą cierpi od lat, daje się we znaki po ogromnym stresie, którego doświadczyła w ostatnich tygodniach.

Od początku uważam że to łatwy skok na wybielenie wizerunku z którym ostatnio chyba miała jakieś problemy. Aktorką też jest słabą i te jej łzy przed kamerą od początku wydawały mi się wymuszone. Nie twierdzę że to jej nie ruszało bo trudno żeby takie obrazy człowieka nie dotknęły w jakikolwiek sposób itd ale jakoś szybko jej przeszło to walczenie o dobro zwierząt. Teraz ona będzie z siebie ofiarę robić.
Z drugiej strony dobrze że mamy tych "celebrytów" bo bez nich ten problem mógłby być dłużej na uboczu ale to publiczne pomaganie, pokazywanie jakim to się jest empatycznym i wrażliwym zawsze mi ch*** z kilometra waliło.
Nie uważam też żeby jej nie zależało na pomocy tym zwierzętom ale moim zdaniem dużo bardziej zależało jej w całej akcji na własnym wizerunku.

0

@4drian0 bieda umysłowa

0

@clyde hehe ja pemiętam że tez kolor mi się bardziej spodobał od białego:D

2

Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie związane z Barceloną?
U mnie było to wyrwanie plakatu z bravo sport, pamiętam tylko że w składzie był Saviola i Kluivert. Co ciekawe po drugiej stronie był skład realu. Przypadek chciał że przykleiłem go akurat brzydszą stroną do ściany i od tamtej pory Barca jest moim ulubionym klubem piłkarskim.

3

@lajcior zależy jaka zupa ;d

0

@AmigoBlancos w życiu kieruje się kilkoma prostymi zasadami. Jedną z nich jest nie wchodzenie w dyskusje z kibicami realu madryt. I choć mam na to uzasadnienie to nie zrobię tym razem wyjątku.
Powiem Ci tylko że ja idę z Bogiem przez życie i nigdy bym czegoś takiego nie zrobił. Jednocześnie mam nadzieje że ten wybaczy mi chamski przytyk w Twoją stronę przez sam fakt że jesteś kibicem drużyny której nie darzę sympatią.

1

@AmigoBlancos oczywiście musiałeś w to wmieszać Boga...
Chociaż w sumie dużo po kibicu realu się nie spodziewałem.

1

a taki fajny był, dzień dobry na klatce mówił.

7

@Lionel_Messi10 Ronaldo dziś nie zaśnie :D

0

@Zoker ostatnio kupiłem sobie żelki na mecz. Zjadłem całe w drodze do domu.

Staram się w ogóle nie jeść słodyczy ale tak raz na miecha mnie coś podkusi i kupię. Jak już jem to całe na raz ewentualnie zostaje mniejsza część na drugi dzień ale nie ma szans żeby dłużej postało.

0

@clyde coś w tym jest. Ja wczoraj jeszcze doszedłem do wniosku że Balde to taki czarny De Jong tylko trochę mniej inteligentny.

1

@Hosh też bym na jego miejscu nie ryzykował. Dwa mecze z rzędu u niego to już za dużo.

1

Ciekawe jak długo utrzyma się zwyżka formy De Jonga. Oby jak najdłużej.

0

@Roobo ale ja jak coś jestem jego hejterem już od 3 lat ;d dzisiejszy mecz tego nie zmieni choćby zasadził 3 bramki.

4

Jestem hejterem De Jonga i nie wstydzę się tego.

1

@Vegeta88 niektórzy grają jakby już po pół litra na głowę wyjebali ;d

0

@domin1515 za zimno tam. Może być problem;d

0

Ogólnie jest jeszcze druga połowa, wierzymy ale w tej pierwszej bez kitu wyglądali jakby szoku termicznego doznali. Ta piłka jakoś dziwnie im skacze, przy przyjęciu odskakuje. No zesztywnieli od tego zimna serio.

5

Męczmy się ze Slavią Praga, nie oszukujmy się, Liga Mistrzów nie dla nas jeszcze.

0

@Gaucho obawiam się że do 70 minuty będą grali tym samym składem, obym się mylił.

0

jaja im przymarzły niestety... murawa też zbyt chropowata... będą ciężary.

0

@gumaz Nurger w wykłej bule poznańskiej z tym tanim kotletem z psa i surówką ze słoika. Wszystko podrasowane keczupem od Tortexu.

1

@Seledynowy kto z nas nie popełnił błędu grając w pierwszej drużynie Barcelony niech pierwszy rzuci kamieniem, a nie czekaj...
Odwalił, ostatnio często odwala ale cóż, młody chłopak jest i na wysokiego konia go dali.

1

@Colon nie musisz, będę śledził na strzała :) fajna seria się zapowiada m/_

0

@Colon masz jeszcze miejsce do oznaczenia?

1

@AduŚ07 negocjuję sam ślub z robieniem dzieci po na 500 tyś. Debil zaślepiony moją urodą zgadza się licząc że mu popuszczę po sakramencie a ja po ceremonii rzucam papierami rozwodowymi.

1

@MesQueUnClub_87 Ogólnie ludzie często narzekają że coś się nie utrzymuje a okazuje się że mają wodę toaletową zamiast perfumowanej o samym ekstrakcie nie wspominając :) Wiadomo nie na każdą butelkę perfum można sobie pozwolić bo różnica cen jest już znaczna dlatego często z tych lepszych marek kupuję sobie wodę toaletową i robię myk z wazeliną. Działa jak coś ;]

0

@MesQueUnClub_87 polecam kupić wazelinę i delikatnie po prysznicu posmarować za uszami, na nadgarstkach i potem to miejsce potraktować pefrumem. Utrzymuje się znacznie dłużej. Ja ogólnie psiukam na ubrania, wtedy mam wrażanie że utrzymują się najdłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?