pigulKO5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też myślę, że Barça chce po prostu postraszyć Valdesa, żeby ten zobaczył, że nie jest niezastąpiony i podpisał kontrakt na kolejne 4-5 lat(a) za 7,5mln, a nie za 9 tak jak on chciał. Faktycznie był jeden z lepszych (o ile nie najlepszy) sezon w jego karierze, ale i tak uważam, że on musi się jeszcze wile nauczyć. Mimo to Asenjo złą alternatywą dla niego nie jest ;)
0
@brudnyjack@
Jednosezonowców też uznajesz za Culés? Bo po potrójnej koronie jest ich tu wielu...
0
@mihal21@
Nie zgodzę się z Tobą. Fabregas jest świetnym zawodnikiem, co już udowodnił, a sezon jest długi, więc Guardiola będzie musiał stosować rotację, z resztą tak jak w tym sezonie. Dlatego myślę, że byłby on dobrym nabytkiem. Problemem może być cena, bo Wenger łatwo go nie puści... Ale to tylko moja skromna opinia.
0
Czytałem na transfery.info, że Barca chce się zamienić z Liverpoolem Eto'o za Mascherano, ale to się wydaję zbyt śmieszne by było prawdziwe i mam nadzieje, że to jakieś chory wymysły.
Co do news to jeśli to jest prawda to sprawę Ibrahimovicia można uznać za zamkniętą, bo pan Massimo Moratti krzyknie sobie co najmniej ze 60mln, a Laporta wyraźnie powiedział, że Barca to nie Real. Ale sprawy Ribery'ego nie uważam za straconą, ponieważ te newsy są też zbyt śmieszne by prawdziwe, bo 90 mln to tylko Real mógł za C. Ronaldo zapłacić. A skoro Franck tak bardzo chce grać dla Barcy prezesa Bayernu( nazwiska nie pamiętam wiem, że gość był kiedyś dobry w "nogę" ;]) w końcu się ugnie i zgodzi się na sprzedaż. Tylko czy on na pewno chce grać na Camp Nou...
0
Mam dylemat... Bo nie mam pojęcia komu wierzyć, ponieważ kiedy wchodzę na rm.pl (tak po prostu sprawdzić na kogo zamierzają wyrzucić kolejne 60mln xD) albo na interie.pl to piszą tam, że niby Ribery jak odejdzie to tylko do Realu i niby on sam tak powiedział, a tu jest ciągle, że on chce do Barcy... I mam mętlik w głowie ;/
0
Możliwe, że Was zdziwię, ale wczoraj kolega, który kibicuję Atletico wysłał mi linka do newsa w którym Aguero "sprostował" to jakoby chciał grać w Barcelonie. Tłumaczył tam, że z Messim może grać, ale w Atletico:
"Byłoby miło grać z Messim w dowolnym miejscu na świecie." - tak miały brzmieć słowa Kuna. Zapomniał jednak dodać, że "oczywiście w barwach Atlético", co zwykle w swoich wypowiedziach powtarzał."
To jest napisane w tym artykule, więc ta ogólna podnieta naokoło niego jest bezsensu...
A co do komentarzy jakie tu już są(chodzi o te ostatnie) to Aguero jeszcze nie jest taki świetny, ale wydaje mi się, że będzie z nim podobnie jak z Torresem, więc dobrze by było go mieć w składzie ;) a po za tym on jest bardzo "uniwersalnym" zawodnikiem, bo może grać jako ten najbardziej wysunięty, skrzydłowy albo taki ofensywnie ustawiony pomocnik.
0
DJ6
ok spoko z przyzwyczajenia piesze
0
blaugraniak90
Po prostu WYJDŹ i nie rań!!!!
0
damianski
Jeśli dla Ciebie 100mln euro za samo wygranie LM to mało to spoko...
Ludzie dajcie se na looz! Tak jak większość z Was chciałbym Ville w Barcy no, ale skoro on nie pasuje do projektu Pepe to trudno! On będzie ściągał tych którzy mu pasują, a nie tych których chcą kibice. Choć z drugiej strony to totalne olanie Villy to chyba troszkę poroniony pomysł zwłaszcza, że Kaka nie jest w optymalnej formie, i wątpię, że do niej wróci, ale Villa strzela sporo bramek. I nie a co się czepiać czy bramka była z karnego czy nie... Ważne, że strzlił .
0
Odnośnie newsa to chciałbym go w Barcy i to ma sens, bo Eto'o ma PNA. A jego transfer wcale nie przekreśla przybycia Ribery'ego na Camp Nou. Ribery jest skrzydłowym, a "Kun" napastnikiem.
pyrzo_barca
w czym Mascherano jest gorszy od Busqueta? Z Toure jest równy ewentualnie trochę gorszy, a Busquets to "jeszcze"(mam nadzieje,jak wszyscy tu chyba, że to się szybko zmieni) nie klasa światowa i wiele mu brakuję do Mascherano.
0
mi tam to wieje... może i przydała by się konkurencja dla VV ale on w tym sezonie grał świetnie xD
0
Zgadzam się z @barca_1991@. Bo niemal, że wszyscy piszą, że Ibravimović jest słaby, a został najlepszym strzelcem w Serii A, więc wcale taki słaby nie może być. Mimo to wydaję mi się, że lepszy od niego jest Villa i raczej tańszy jest ze względu na "małe" kłopoty Los Ches.
0
Panowie to nie jest koncert życzeń... Wy tu piszecie, że nie chcecie tego, tamtego, ale przecież i tak nie macie wpływu na to co zrobi pan Txiki Begiristain albo Joan Laporta. A jeżeli oni, wspólnie z Pepe, uznają, że piłkarz się nadaję do Barcy i jest w "zasięgu ręki" to go kupią.
PS. Ten tytuł jest trochę nie na miejscu, bo Barca nie sprzedała Eto'o (i pewnie tego nie zrobi), a to on ma 9
0
Czytając komentarze przyszła mi do "głowy" pewna sprawa... Że wypadałoby zacząć działać na tym rynku transferowym i nie chodzi mi tu o podejmowanie pochopnych decyzji tylko o to, że jeśli Barca się nie spręży to Ribery'ego kupi Real,Chelsea lub ManUtd, natomiast Silve, podobno druga opcja na wzmocnienie lewego skrzydła, kupi Juventus Turyn lub wcześniej już wspomniany Real Madryt ;/ a takiego scenariusz chyba żaden Culés nie chce...
0
Madridista_
Nie wierz w prasowe doniesienia, bo się na tym ,,przejedziesz". Kaka powiedział wyraźnie, że chce zostać w Milanie i tam kontynuować karierę. A ja i tak wolę Ribery'ego niż Kake z całym szacunek dla tego drugiego. xD
0
majkelbarcafan bardziej prawdopodobne wydaje się Hleb + około 35 mln ;]
A tak swoją drogą to Robben i Van der Vaart też niby mówili, że chcą grać na Camp Nou, a dziwnym zbiegiem okoliczności wylądowali na Santiago Bernabeu. A tak ogólnie to jak się wejdzie na stronę np. ManUtd, Realu lub Chelsea to tam jest napisane, że niby Ribery mówił, że chce grać dla danego klubu na którego jesteście stronie...
0
Jak dla mnie to Ci dziennikarze z gazety La Gazzetta dello Sport coś biorą... ;]
0
patryk
"No ciekawe jak ManC bedzie wygladalo po koniec wrzesnia... szykuje sie 5 sila w PremierDiv" o ile dobrze mi się wydaje to Primiera Division to stara nazwa ligi hiszpańskiej, a Manchester "chyba" leży w Anglii.
Podpisuje się pod pytaniem christo stoiczk bo też nie wiem o co chodziło...
0
Zgadzam się z shanhaevel, potrzebne nam jest wzmocnienie środka pomocy, a Fabregas byłby idealny. Mimo to priorytetami powinna być lewa strona, a w szczególności zakontraktowanie Franck'a Ribéry'ego. Jestem jak najbardziej za jego transferem do Barcy nawet za rekordowe 35-40 mln.
Co do dyskusji o skuteczności Eto'o to uważam, że do Bluagrany powinien dołączyć jakiś dobry napastnik. Powodów jest kilka, ale te dwa najważniejsze to duża liczba meczy w krótkim czasie i PNA. A po za tym uważam, że troszkę zdrowej konkurencji(o pozycje w pierwszej 11) 9 Barcy by się przydało ;]
0
Gitarkafcb ja szanuje jeszcze Giggsa i Scholesa, mimo tego jak wczoraj wjechał Busquetsowi.
Nie wiem jak Wy, ale ja w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć w tą potrójną koronę xD
0
Ludzie są to niego dziwnie nastawieni, bo albo go kochają albo nienawidzą...Media w Anglii kreują go na takiego aroganta, że co to nie on, a jakby ktoś poczytał wywiady z nim to Cris jest normalnym człowiekiem.
K@mson nie zgadzam się z Tobą, że niby C.Ronaldo nie ma prawa porównywać się z Messim! Przypominam iż to właśnie on jest obecnie najlepszym zawodnikiem wg FIFA i France Football, a inną sprawą jest, że w tym roku największe szanse na zdobycie tych tytułów ma 10 Barcy ;]
pozdro
0
wczoraj na interii.pl widziałem artykuł, że niby Ribery marzy o grze w Blancos... Więc ja już nie wiem co o tym myśleć, bo Van der Vaart też niby mówił, że jak przejdzie do LaLiga to tylko do Barcy, a potem nagle powiedział, że marzy o grze dla Realu i poszedł do nich... Oby tym razem było inaczej!
0
A mnie najbardziej, oczywiście nie licząc wygranej Barcy 4:0, podoba się przegrana Liverpoolu z Chelsea na własnym stadionie, bo Liverpool byłby bardzo wymagającym przeciwnikiem w półfinale i osobiście bym wolał, żeby to "The blues" byli naszym przeciwnikiem w Champions League mimo iż "The reds" darze większą sympatią.
0
robokochambarce nie zgadzam się z Tobą. Eto'o jest bardzo ambitny, a Barca daje mu to czego potrzebuję. Tj. różne puchary i nagrody. Oprócz tego dostaję też niezłą kasę. I ja mu się nie dziwie, że chcę podpisać kontrakt dopiero po sezonie. Fakt, iż jego argumentacja (chce być pewien, że jest potrzebny zespołowi) to ściema, bo chce kasy, ale za to co Barca zrobiła przed sezonem(chęć pozbycia się go) powinien dostać podwyżkę. Ale nie tylko za to, bo on się zmienił (no może przy pomocy Pep, ale jednak) i już nie jest taki zadziorny, a bramek strzela jeszcze więcej. Mało tego uważam, że zamiana go na Ibre była by bardzo słabą komedią. Tak samo jest z Villą, jak chcą niech go ściągnął, ale nie kosztem Eto'o. Takie jest moje zdanie i wiem, że wielu się z nim nie zgodzi, ale tak właśnie myślę.
0
sciah teraz to Ty jesteś nie obiektywny, bo pisze, że Eto'o grał słabo z ManUtd w zeszłym sezonie, a jak grała reszta Barcy? Bo z tego co pamiętam to nic nie robili.
0
Ludzie dajcie se loozu z tą skutecznością Eto'o! Strzelił w tym sezonie LaLiga 23 bramki, a do końca jeszcze 11 kolejek! A Wy piszecie, że słabo z jego skutecznością! To jest głupie... Fakt, że też bym chciał, żeby David Villa(nie Zlatan Ibrahimovic) przeszedł do Barcy, ale na ławkę to go szkoda. To co napisał Henry15 ma niby sens, bo Eto'o niema konkurencji na szpicu, ale jak już napisałem szkoda mi Villi na ławkę.
O wiele bardziej przydał by się Franck Ribéry/David Silva na lewą flankę, bo mimo iż Henry jakoś tam sobie radzi to i tak wolałbym tam widzieć któregoś z tych panów.
Visca el Barça!
0
Jak najbardziej zgadzam się z "donfajdą"! On się sprawdza w Ligue 1, więc to nie jest pewne, że w LaLiga też da sobie radę, a głupio byłoby tyle kasy w błoto puścić (bo Lyon łatwo go nie sprzeda) ;/
0
Zgadzam się ze sciahem, bo to co zrobił naprawdę było żałosne. Tylko nie rozumiem dlaczego nie mógł poczekać na swoją kolei w Barcy... Tu na pewno grałby więcej i większe możliwości rozwoju by miał.
Viscal el Barca
0
Mam skryte nadzieję, że to jest wyssane z palca! No ludzi, przecież jak on go kupią za 65mln to to będzie największa porażka w historii klubu! No zrozumiem za jakieś 40mln (wiem kto to, ale mimo nie za bardzo wiem jak gra) choć to i tak będzie głupie! Skoro koniecznie chcą napastnika to jest Aguero, który jest ograny z LaLiga. Jest jeszcze Torres(ale to będzie bardzo trudne) i ewentualnie Villa, którego bardzo go lubię, ale i tak nie jestem przekonany do transferu kolejnego napastnika. Wolałbym Silvę mimo iż to nie realne ;/
Visca el Barça!
0
To chyba jakaś słaba komedia... Napastnik który w tym sezonie strzelił już 13 bramek w 11 meczch (LaLiga) + 1 gol z CL ma zostać sprzedany/zamieniony za 22 letnią gwiazdkę. Dobra może i Benzema ma talent, bo w to nie wątpię, ale do Eto'o jeszcze sporo mu brakuję. I jak ich zamienią to kto będzie strzelał bramki?! Henry?! W Barcy mu nie idzie, a Messi nawet wspierany przez Xavi'ego nie zdobędzie tylu bramek, bo na Benzeme bym nie liczył.
Visca el Barca