0

@FCB-kat@

Zgadzam się z Tobą! Dla mnie taki piłkarz chce się po prostu podlizać kibicom swojej nowej drużyny!

0

Ej Wy już go widzicie w Barcy, a tytuł brzmi "Oficjalnie: Jest porozumienie ws. transferu Maxwella"! Jest porozumienie! A nie już dokonany transfer... A może Barca teraz kupi Filipe... To jeszcze nic nie jest pewne, choć mi to obojętne czy przyjdzie Maxwell czy Filipe, ani z jednym, ani z drugim nie widziałem żadnego meczu, więc się nie wypowiadam ;]

0

wszystko wkrótce będzie zamknięte, a może w końcu by dokonali jakiegoś transferu?

0

Jak to prawda to lepiej dla niego i dla klubu już być nie może... Mimo iż nie chce, żeby Eto'o odchodził to lepszej oferty już nie dostaniemy, a sam Eto'o powinien być zadowolony z zarobków.

0

Ludzie to jeszcze nic oficjalnego, więc "dajcie se na looz"! Wy już byście go najchętniej pochowali i jesteście pewni, że Villa będzie grał w Barcy w przyszłym sezonie. A skąd niby o wiecie? Laporta powiedział, że są prowadzone rozmowy, a nie, że już go Barca ściągnęła.

Ja w to nie uwierzę dopóty, dopóki nie będzie oficjalnej wiadomości w tej sprawie.

Visca el Barça!

Visca el Eto'o!

0

A mi się wydaje, że on nigdzie nie odejdzie w tym oknie transferowym... Więc albo w tym roku Barca podpisze z nim kontrakt albo za rok odejdzie na zasadzie wolnego transferu.

0

Z niektórych komentarzy można wywnioskować, że nie tyle chcecie Mate co nie chcecie Silvy, ale nie wiem dlaczego. Przecież Silva też jest świetnym zawodnikiem, a wydaje mi się, że dopiero w klubie pokroju Barcy mógłby pokazać na co go stać.

Co do artykułu to powiem szczerze, że nie widziałem jak gra Mata, więc nie będe pisał, że go nie chce, ale też nie będe się napalał, że już napewno będzie on grał w Barcy.

0

@siet2@

W F1 była inna sytuacja, bo tam się sprzeciwiły wszystkie zespoły, a tutaj(znaczy w footballu) tak nie będzie, bo to, że Real wydaję tyle kasy na transfery utrudnia wszystkim życie. Oni napędzają swego rodzaju inflację, bo kluby, które sprzedają swoję gwiazdy "wołają" za nie więcej, ale później muszą też więcej płacić za innych zawodników, których chcą ściągnąć do siebie.

0

Najbardziej rozbawił mnie komentarz Dodano: 2009-06-30 14:03:20, autor: @Mi2ki@. Pozwole sobie przytoczyć z niego parę fragmentów...(komentarze do fragmentów będe pisał wielkimi literami)

"co do zarzadu to zachowuje sie wlasnie tak zeby sprzedac zawodnika zawodnika ktory odpierdzielal takie szopki ze glowa boli!

0

rafek_inter

Po co przepiałeś to co wcześniej napisał "FanRealu19"?

A tak po za tym to nie rozśmieszaj mnie nawet, że skoro Kaka jest wart 68mln to Ibra 80mln euro... Kaka zdobył Złotą Piłkę w 2007 roku, a co zdobył Ibra...? Fakt, w Serii A radzi sobie całkiem, całkiem, ale ile bramek Ibra strzelił bramek w ostatniej edycji LM?

0

Co Wy macie do tego ile on chce zarabiać?! Nie rozumiem tego, bo teraz kryczycie, że jest pazerny na kase, a w tym sezonie strzelił 36 bramek! Ja na jego miejscu od tych szejków też bym ciągnął jak najwięcej!

0

@Gamper@

Jesteś po prostu śmieszny! Messi i Iniesta dostali podwyżki (a przynajmniej mieli je dostać), a napastnikowi który strzelił w obu finałach LM bramkę, a w tym w Rzymie strzelił pierwszą po której wszyscy wiem jak grało ManUtd, i w ostatnim sezonie łącznie 36 bramek zaproponowali przedłużenie umowy o dwa lata na tych samych warunkach. Nie czułbyś się niedoceniony?

To zapewne wymysły prasy - [źródło: Mundo Deportivo], a to chyba oni pisali, że Ibra już jest w Barcy.

A tak swoją drogą to skoro aż tak bardzo chcą sprzedać Eto'o do ManCity to nie lepiej się wymienić za Robinho? Może i nawet z dopłatą, bo przypominam iż lewa flanka też bardzo potrzebuję wzmocnienia, a na szpice to jeszcze można Henry'ego stawiać, bo chyba jeszcze nie zapomniał jak się gra.

0

@realmadrid2109@

0

@Looky@

Mała poprawka - "Teraz klauzula odejścia gracza wzrośnie z 90 do 100 mln euro." Nie z 90 tylko z 60 mln euro.

@FCB-kat@

No właśnie widać jak Eto'o jest doceniany. Klub nie chce się zgodzić na podwyżkę dla niego mimo, iż w zeszłym sezonie strzelił 36 bramek w tym, może i najważniejszą w całym sezonie, pierwszą bramkę w finale LM.

0

@starosta7@

Real ma większe długi niż Valencia i to duuuużo większe, ale oni też duuużo więcej zarabiają na koszulkach niż "Nietoperze". A z resztą Real ostatnio wziął kredyt na około 150 mln euro w jednym z Madryckich(chyba) banków.

0

@19Riki20

Faktycznie się rozmarzyłeś, bo wątpię, żeby Cesc chciał grać jako pomocnik defensywny. Przydałby się raczej do rotacji na środku boiska, bo Xavi i Iniesta nie są baterie...

0

@armani@

Saviola na pewno wybrał najlepszą ofertę finansową, ale czy sportową...? Raczej się nie zgodzę, bo mógłby iść do innego klubu w którym miałby pewne miejsce w pierwszej 11

@kris83@

Nawet tak nie żartuj... Casillas nic nie pokazał w tym sezonie, a VV nie raz nas uratował. Choćby w półfinale LM.

0

Jak dla mnie to on powinien powiedzieć, że jest bezcenny, bo nikt nie jest w stanie go wykupić z Barcy xD

@robokochambarce@

Gdzie widzisz w tej wypowiedzi chęć pozbycia się Eto'o? Nie chce mi się szukać, ale o ile dobrze pamiętam to Xavi mówił, że chce aby Eto'o został.

@Robinho44@

Powiedz mi skąd wiesz, że on chce grać w Realu?? (jak powiesz, że z jakiegoś artykułu w AS to Cię wyśmieje)

0

Sorry, że nie przeczytałem wszystkich komentarzy, ale normalnie nie chce mi się. Co najmniej 50% z Was (przynajmniej do momentu na którym skończyłem czytać komentarze - mniej więcej połowa licząc od dołu) uważa, że Ribery to (sorry za określenie) "ścierwo", bo niby chce grać w Realu. Jak mówił, że niby chce do Barcy to byście się za niego z mostu skoczyli, a teraz uważacie, że on jest słaby... GDZIE W TYM LOGIKA?!

Teraz zachwycacie się Youngiem, a pokazałby się jakiś news w którym braty wuja siostry ciotecznej matki (przenośnia) powiedziałby, że niby on chce grać w Realu i go z miejsca też obrzucicie błotem.

Jak dla mnie to albo Ribery nie wie czego chce i często zmienia zdanie (DO CZEGO MA PRAWO!!!) albo media bardzo mieszają w tym transferze. Tak, czy tak, nie martwiłbym się tym newsem, bo to jeszcze nic oficjalnego, więc... LUDZIE! WYLOOZUJCIE WRESZCIE!

0

Z tych wymienionych filmów oglądałem tylko Hotel Rwanda i tak jak mówili tutaj nie którzy przede mną, film naprawdę wart zobaczenia.

0

A co do newsa to to jest raczej ściema, jakich z resztą dużo w ostatnim czasie xD

0

@boojan27@

O czym Ty wg mówisz?? On w realu harował za dwóch, a i tak mieli go w (...)! A na dodatek za jego plecami chcieli go włączyć do transferu Ronaldo w zeszłym sezonie... Ty byś się nie wkurzył i nie odszedł z takiego klubu?

0

Moim skromnym zdaniem Eto'o i tak zostanie w Barcy, Villa niestety przejdzie do Realu Madryt (to mnie boli ;[ ), na transfer Ribery'ego już bym też nie liczył, a jak Barca się nie spręży na tym rynku transferowym to jeszcze Silve sprzątnie Juve i ogólnie okno będzie można zaliczyć do jednego z najlepszych w historii klubu(ironia).

0

3mln to sobie mogą wsadzić w... Niech się każdy sam domyśli gdzie

0

Tevez jest dobrą opcją tylko, że on nie będzie chciał siedzieć na ławce, a mam nadzieje, że Eto'o zostanie w Barcelonie. Więc Barca ma bardzo małe szanse na jego pozyskanie, a z resztą wg niektórych gazet on już praktycznie jest zawodnikiem ManCity.

0

@Bąkiewicz Moderacja@

Trafne spostrzeżenie... Ten mecz sędziował: Pablo Pozo (Chile). Howard Webb sędziował drugi mecz tej grupy, Irak - Nowa Zelandia 0:0. A swoją drogą to to jest trochę dziwne, bo Webb nie podyktował karnego... xD

0

@Valdes01@ więc gramy bez bramkarza, tak? Albo wiem Villa stanie na bramce...

0

Jeżeli nie zmienił zdania przez 4 lata... Chce Wam się wierzyć, że nie zmienił? Bo mi jakoś niezbyt, a na dodatek Real mu lepszy kontrakt zaproponuję i jest ich...

0

@szczepan-ink@ on jest chyba prezesem tymczasowym.

Co do newsa to jeżeli Bojan by się zgodził, to czemu nie, ale jeśli on nie będzie chciał to nie ma mowy. Fakt, że Villa jest świetny, ale Bojan ma ogromne predyspozycje, żeby być jeszcze lepszym.

A co do transferu Ribery'ego to wszyscy się tak nakręcili, a widział ktoś jak on gra(nie licząc pojedynku z Barçą w ćwierćfinale LM)? A skoro on ma kosztować nie jak początkowo zakładano 40mln euro tylko 60mln lub więcej no to ja wolę Silve. Problem może być z tym, że Valencia może nie puścić ich obu do jednego klubu...;(

0

Jak już mamy im wypożyczać Bojana to powinni wykazać trochę dobrej woli i zgodzić się na 35mln ojro + wypożyczenie Cáceresa i Bojana na rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?