0

proszę o link do meczu, nic nie mogę znaleźć :/

0

Panowie i Panie! Czy poratujecie linkiem? :)

0

Czy ktoś zechce podzielić się linkiem do spotkania?

0

A co jeśli skynet wygrał?

0

Mirmar49

Ile razy Pique ratował Barce przed stratą bramki? Wczorajsza bramka to było nieporozumienie Valdesa z Pique i, delikatnie mówiąc, nie najlepsze warunki pogodowe...

0

Sorry, że się wtrącam, ale niestety faktem jest, że to Laportta, nie Rosell, jest głównym architektem teraźniejszych sukcesów FC Barcelony. Nie oszukujmy się nikt nie jest aniokem, każdy ma swoje za uszami, ale Laporcie należy się ogromny i niezniszczalny pomnik przed Camp Nou za jego mistrzowskie zagrywki w transferach (pamiętajmy, że to Pep chcial Zlatana, a nie Laporta). Z drugiej jednak strony to co robił z pieniędzmi klubowymi jest nie dopuszczalne i tutaj zwolennicy mają racje... Tak czy inaczej, jak już wspomniał jeden z moich przedmówców, nigdy nie dowiemy się całej prawdy. I Laporta i Rosell będą się nawzajem oczerniać wyolbrzymiając na wzajem swoje błędy i minimalizując zasługi przeciwników. Pozdrawiam tych którzy sami myślą!

0

Mimo tego, iż jestem ogromnym sympatyk FC Barcelony od ładnych paru lat to uważam, że pieniądze uzyskane z praw telewizyjnych powinny być sprawiedliwiej dzielone. Hegemonia dwóch zespołów w lidze nie jest zbyt ciekawa dlatego właśnie liga BBVA wciąż nie jest uznawana za najciekawszą i najlepszą ligę profesjonalnego footballu na świecie.

Pozdrawiam

0

Ludzie odpuśćcie już... Wszyscy wiedzą jaki on jest dziwny(?!). Zrobił to by nie mówiono o tym jak to "słabiutka" Barcelona (która notabene 10 dni wcześniej przegrała wysoko z Chivas) pokonała świetnie przygotowany przez niego Real. A najgorsze jest to, że mu się udało ;(

VeB

0

Nareszcie doczekałem się (ja i pewnie wielu innych kibiców/sympatyków) Barcy szczęśliwego zakończenia tej sagi transferowej :) uważam, że przybycie Fabregasa wcale nie spowolni rozwoju Thiago, bo ten chłopak po prostu ma dar ;)

VeB

PS: Jednak niektórzy mają strasznie krótką pamięć...

http://www.realmadrid.pl/ index.php?co=aktualnosci&id=35443

0

maciek malina

Po prostu: im mniej mówisz tym lepsze wrażenie robisz... I tej zasady się trzymaj

0

FlyEmirates

Ibrahimović trenował taekwondo

0

ef

Jeśli dla Ciebie Roni 4 lata temu machał bezproduktywnie nogami to gratuluje pamięci... A może już nie pamiętasz co było 4 lata temu w Barcy, bo Ty jej pewnie kibicujesz od 3-4 miesięcy! Dla Twoich wiadomości, 4 lata temu Roni przeżywał prawdziwy rozkwit swoich umiejętności!

0

Jak dla mnie to Samuel Eto'o jest co najmniej w pierwsze piątce najlepszych napastników w historii Barcy. Przez ostatnie pięć lat zrobił dla Barcy bardzo wiele. A Ci którzy się o nim teraz "nie chlubnie" wypowiadają można określić jednym słowem... SEZONOWCY!!!

0

Zgadzam się z cristiano93, bo Według wielu z Was on jest słaby, bo ma 4 bramki w 40 meczach. A nie wpadliście na to, że on naprawdę miał "trudno" w ManUtd, bo był tam Ronaldo? A ze swoją świetną techniką prawdopodobnie(bo niczego nie można być pewnym) poradziłby sobie bardzo dobrze w LaLiga. Ale to tylko moje zdanie, więc możecie się z nim nie zgadzać

0

mystikal

Problem właśnie w tym, że nikt nie wie kiedy on wróci ;/ a lekarze nic nie chcą mówić, bo początkowo mówili, że kontuzja potrwa około 10 miesięcy, a teraz to jest już 13 chyba.

0

dudek89

Na Canale + leci LaLiga, a jeżeli Barca będzie na górze(a musi tak być ;]) bo co tydzień będą tam mecze ligowe, a reszta tak jak napisał nelson25.

0

Też uważam, że Ronaldo należy do najściślejszego grona najlepszych napastników wszech czasów. Nie rozumiem tylko dlaczego odszedł z Barcy, bo to był najlepszy sezon w jego karierze ;/

0

focus08 też mam nadzieje, że Ibra się sprawdzi, ale chyba wolałbym zobaczyć minę Pereza jak to Eto'o pokonuje Casillasa na Santiago Bernabeu ;D

0

Ej ludzie ja Was nie rozumiem... Dlaczego wszyscy się czepiacie Eto'o o kasę?! Barca to jego pracodawca, a chyba każdy chce wynagrodzenia za swoją prace? No chyba, że się mylę i Wy wszyscy pracujecie charytatywnie... Zrozumcie wreszcie, że każdy piłkarz gra dla pieniędzy, bo z czegoś musi żyć!

0

Skoro Pep uważa, że potrzebny jest kolejny DM to go kupi. I nie rozumiem dlaczego podważacie jego autorytet... Nie udowodnił Wam jeszcze, że doskonale wie co robi?

A co do innych transferów to został jeszcze ponad miesiąc okna transferowego, więc zarząd zdąży jeszcze kupić kogoś na lewe skrzydło i do zmiany za Xavi'ego i Iniesty. Moimi faworytami na lewą flankę są Mata, o którym już trochę się mówiło w kontekście transferu, i Nani, które zapewne dałby sobie radę w LaLiga, ale po sprzedaży C. Ronaldo SAF go puścił raczej nie puści ;/ Na środek(oczywiście oprócz "jakiegoś" DM) dobrą opcją byłby Hernanes albo Joăo Moutinho, którymi przecież Barca interesowała się już w zeszłym roku.

0

No nareszcie! Już od dawna na to czekałem! Zamiast do Benfici wolałbym, żeby go wypożyczyli do jakiejś drużyny z LaLiga, ale to zarząd podejmie decyzje.

0

No nareszcie! Szkoda tylko, że to nie jest oficjalne, ale mam nadzieje, że bardzo szybko się potwierdzi.

0

@18paulina94@

Trzeba znać angielski, hiszpański albo któryś z języków które można tam wybrać, niestety wszystkich nie pamiętam.

0

To jest już śmieszne! Eto'o + Hleb (wypożyczenie) + 50 mln euro=Ibre?! Ok rozumiem, że Eto'o się kończy w przyszłym sezonie kontrakt i nic za niego wtedy nie dostaniemy, więc teraz jest wart około 15mln euro. No, ale bez przesady! Nie dość, że chcą Eto'o(liczmy jako 15mln) i Hleba(jak dla mnie powinien zostać jeszcze chociaż do grudnia, ale to na szczęście nie ja podejmuje decyzje) to jeszcze Barca ma dopłacać 50mln?! O ile dobrze dodałem to razem wychodzi 65mln i Hleb na rok... A przecież Laporta tak ciężko krytykował Real za transfery! Według mnie Barca powinna kupić Ville za to 50mln i zostawić Eto'o niech mu się skończy umowa i odejdzie za darmo, bo i tak go stracimy, a przynajmniej rok później, a z kasy klubu tyle samo kasy wypłynie. Według mnie to jest jakaś chora sytuacja, a skoro Pep tak bardzo nie chce Eto'o to niech go komuś zaoferują za 10-15mln za tyle ktoś na pewno go kupi i wtedy coś na niego chociaż zyskamy.

To jest moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać, ale ja i tak go nie zmienię.

0

@hubymess10@

Myślisz człowieku, że Benitez go puści?! Przestań żyć złudzeniami!

0

@OnlyBarca@

Zgadzam się, mógł zaokrąglić do 100mln euro, a Real z Perezem na czele i tak by zapłacił ;]

@Biologma@

Mała korekta: Liga BBVA, a nie BBWA ;)

0

@czarna wołga@

Fakt atrakcja to to jest na pewno, ale czy Barce stać na to, żeby znów się zadłużyć na tak wielkie pieniądze ? A jeśli coś nie wyjdzie? Wtedy Zostaliby bez tej atrakcji, ale z kredytami...

0

To fajnie wygląda, ale ile to będzie musiało kosztować?! No cóż, niestety, trzeba być realistą - ten projekt ma małe szanse powodzenia ;[

0

Tak jak jedną osobę przede mną interesuje mnie co z Keirrisonem? Bo już dawno niby Barca doszła do porozumienia z zawodnikiem, Palmeirasem i Traffic Sports, ale nadal nic nie słychać o oficjalnym potwierdzeniu transferu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?