pax

3

jak na razie pod względem bramek jest cieniutko, biorąc pod uwagę zmarnowane sytuacje również, kilka asyst przypadkowe, bo piłka mu uciekła, źle przyjął raz dobiegł neymar, raz Messi, raz źle się od klatki odbiła, raz przypadkowo od pięty.
Źle sobie nie radzi, ale szału nie ma, to co mu wystawia Messi to dawno powinien mieć około 20 bramek. musi popracować nad skutecznością.

pax

1

Z drugiej strony tylko trzech bezpośrednio wyszło z La Masii i zasiliło podstawowy skład i jest podstawowym wyborem - Busquets, Iniesta, Messi. Pique i alba są importowanymi wychowankami bo swego czasu się na nich nie poznano.
Montoya, Bartra, Xavi, Rafinha to jest rezerwa. nie znam dokladnego składu Realu, ale pewnie w szerokiej kadrze tez byś znalazł z 4 wychowanków jak nie więcej.

pax

0

Niestety u nas też jest krucho z wychowankami, nikt z wychowanków bezpośrednio nie zadomowił się w pierwszej drużynie od 13 września 2008 roku - czyli od 6,5 roku. Gramy złotą dekadą, których czas jak widać pomału przemija.
Fajnie że wychowankowie wciąż strzelają, jednak każdy prowadzi polityka jaką chce. Barcelona starała się wychowywać piłkarzy - byli najlepsi, teraz jednak tak jak Real stawiamy na zakupy, bo nie ma nikogo z wychowanków którzy by prezentowali odpowiedni poziom na pierwsza jedenastkę. Jedyny który może się przebić jest Bartra a pozostali to poziom zmienników lub Barcelony B.

pax

5

Zgadza się, nie lekceważę Schalke, ale jednak to troszkę inna półka niż City. Bez CdR Real ma więcej czasu na odpoczynek - my już zagraliśmy 3 mecze więcej od Realu w tym roku (z tego tez biorą się te statystyki przewagi nad Realem), czeka nas rewanż z Villareal i to pomiędzy meczami z MC by po meczu z City po 4 dniach zagrać z Realem gdy oni będą mieli 8 dni odpoczynku więc my się tez możemy zajechać. Dlatego z ciągłym podkreślaniem ile my nastrzelaliśmy już bramek w tym roku gdy Ronaldo ma 5 bramek przewagi w Pichichi a Real jest pierwszy w lidze jest trochę dmuchaniem balonika.

pax

60

Niby super, ekstra, fajnie. Jednak pomału drażnią mnie te porównania. Połowa sezonu, nic jeszcze nie wygrane, Ronaldo z 5 bramkami przewagi jest pierwszy w Pichichi, Real pierwszy w lidze, a my wpadamy w egzaltacje bo przez 1,5 miesiąca mamy ekstra statystyki. Poczekajmy do maja. Pamiętam jaka była podnieta w październiku, że Messi ekstra asystuje a Ronaldo nie, po miesiącu Ronaldo wygrywał w tej klasyfikacji. Dlatego fajnie, że nam idzie a im trochę nie, ale bicie piany jest trochę na wyrost. Proponuję zimne głowy - my mamy MC oni Schalke.

pax

2

Ale ja nic złego nie mówię :-)

pax

2

Oczywiście że mogą, tak jak ja mogę napisać że mecz mu nie wyszedł.

pax

5

Jednak preferowałbym trochę rotacji, Bartra, Xavi, itd...
To będzie kolejne spotkanie z 3-4 dniowymi przerwami. Do 22 marca mamy do rozegrania 10 spotkań, w tym maratonie mamy dwa razy MC i kończymy po 4 dniowej przerwie z Realem. Nie mówię żeby wystawić rezerwy, ale aby nie pozarzynać zawodników. najważniejsze mecze dopiero przed Barceloną.

pax

5

Widać tylko Messiego, obaj raczej do siebie podchodzą a następnie Messi przytakuje. Wysnuj wniosek, chociaż dla takiej pierdoły kto do kogo podszedł nie bede sobie głowy zawracał.

pax

3

Zagrał słabo - Iniesta zagral dwie klasy lepiej, 3 dni temu Busquets zagrał świetnie w pomocy. Rafinha zagrał dobre zawody 1,5 tygodnia temu, dzisiaj grał słabo.
I w ofensywie i w defensywie niczym się nie wyróżnił.

pax

8

To raczej nie był złośliwy uśmiech. Skąd wiesz że Messi prosi Neymara aby wykonał rzut karny, raczej było odwrotnie, skoro to Messi przytakuje.

pax

2

Rafinha

Strzały 0
Asysty 0
kluczowe podania 0
dryblingi 0
przerzuty 1
odbiory 1
wrzutki 0
40 podań asekuracyjnych

pax

5

Sądzę, że to rekord serwisu 28 newsów w 24 godziny.

pax

6

Dzisiaj grał słabo, potencjał ma, ale nie zawsze go potrafi pokazać.

pax

7

nic, nie jem nie piję, chwalę Alvesa i żyję.
A Ty coś robisz poza pisaniem nie na temat i gdzie ja tu coś piszę o Alvesie?

pax

71

Redakcja dostała chyba środki unijne na pracę serwisu. 12 news od zakończenia meczu.
Świetna robota, zostawcie coś na jutro.
Gratuluję.

pax

2

Suareza niezły ale do świetnego mu brakowało, nie licząc kluczową stratę przy bramce dla Villareal, kilka razy w ataku też się nie popisał.

pax

3

Szczególnie że Rafinha zagrał słabo a dostaje oceny jeszcze za mecz sprzed 1,5 tygodnia.

pax

1

ok

pax

3

Zawsze sprzeciwiałem sie bezsensownym hejtom, w ogóle hejtom. Jednak jak ktos w meczu gra źle, to czemu miałbym nie pisac że w tym jednym meczu grał źle.

pax

2

Dlaczego?

pax

1

A dokładnie?

pax

1

Rafinha - Alves

kluczowe podania 0 - 3
dryblingi 0 - 1
przerzuty 1 - 1
odbiory 1 - 6
wrzutki 0 - 1

To tylko statystyki, ale odczucie z przebiegu gry było podobne

pax

1

Czy ktos mi jest w stanie powiedzieć za co Rafinha ma 6,5 od użytkowników a Alves 5,5 ??

pax

1

Pomocnik jak sama nazwa wskazuje jest osobą pomagającą, akuratnie Pique jest osobą pomagającą zespołowi nie stracić bramki. Nie widzę tu nic zdrożnego, a Wy się czepiacie :-)

pax

1

To nie śmiech to norma

pax

1

Między Alvesem a Alba różnica w ocenach wg. naszego tu przelicznika powinna wynosić do 0,5 punktu, w zależności na co się zwraca uwagę.

pax

1

ZM to połączenie statystyk z wpływem na grę i wrażeniem.

pax

1

Nie odbiegał zbytnio na plus od innych
Mascherano - 7 odbiorów
Mathieu -7
Alves - 6
Pique - 6
Alba - 6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?