1

@Dankhog Do Evertonu im daleko :)
Nie mają podjazdu :) The Toffies zabrali nam niepotrzebnych zawodników(chociaż Digne fajnie tam gra) i może kogoś jeszcze by chcieli zabrać ;)
Jeśli City pójdzie tym śladem i zabierze nam niepotrzebny szrot to może tez zasłużą na miano sympatyzującego klubu z Barcą:P

17


Witoj piłkarzu !!

1

@neeed dziękuje :)

0

Czy będzie gdzieś transmisja z prezentacji Kuna? :) jakiś link czy cuś
Czy transmisja na oficjalnej stronie Barcy płatna?

2

@cat_r37 PSG zabrało Pastore 10 jak Neymar przychodził
Real zabrał Mariano 7 jak przychodził Hazard :)
A trochę tez jakby poważne kluby :D

0

Mógłby mi ktoś rozjaśnić sytuacje z Emersonem :)
W tym okienku prawdopodobnie do nas wróci z”wypożyczenia”. Barcelona może Betisowi zapłacić chyba 9 milionów euro za wyłączne prawa do zawodnika. Prawdopodobnie zapłacą mniej i oddadzą Juana Mirande. Ale dlaczego skoro mamy płacić im za nabycie wyłącznych praw do zawodnika to w tym okienku jeśli Barcelona chciałaby go sprzedać to 50% kwoty zysku leci na konto Betisu a od następnego roku przy sprzedaży Betis dostałby 20%? :)

6

Co chłop wystrzelony hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jak nie trawię Lahoza tak trzeba powiedzieć,że dzisiaj to dźwignął!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

0

@Homeopata8989 A może niech ten Inter spada na szczaw i za tyle sobie może Roberto wezmą? :)

5


Emerson i Eric Garcia zostaną potwierdzeni w ciągu dwóch dni. Aguero i Wijnaldum również blisko potwierdzenia transferów.
Depay wciąż się zastanawia i analizuje otrzymane oferty.


0

@Djzordon nie mów hop
Każdy wie jak „Florek” potrafi zarządzać klubem. Przede wszystkim zawsze mi imponowało to,że potrafił szrot który mu niepotrzebny opchnac za fajne pieniądze :) na dobra sprawę okienko otwiera się 1 lipca a ja nie wierze,ze po takim kiepskim sezonie i z tak mierną kadrą(mimo to skończyli nad Barcą) Florek będzie siedział z założonymi rękoma :) Pare transferów im przyklepie z pewnością pytanie tylko jakiej jakości będą to wzmocnienia :)

3


Agenci Wijnalduma ponownie w biurach Barcelony. Dogadują ostatnie szczegóły umowy.

1


Maldini potwierdził odejście Donnarummy. Włoch prawdopodobnie trafi do Juve.

8


Nie wiem sam co o tym myśleć szczerze mówiąc :O

6


Nikt nie prosił każdy potrzebował ;D
Złoto!

0

Każdy kolejny trener,który tu przyjdzie po roku zostanie odpalony.
Dopóki nie zrobią porządku z kolesiostwem w szatni i nie rozwiążą tzw koła wzajemnej adoracji to będziemy zmieniać trenerów co sezon:) Stara gwardia jest już po prostu wypalona i skoro sami nie potrafią odpowiedzieć sobie,że trzeba odpuścić bo już nie „dojeżdżają na mecze” to trzeba im w tym pomóc :)
Druga sprawa to pozbycie się bardzo dużej ilości szrotu z drużyny,ale jak to zrobić skoro mają tak piękne i długie kontrakty :) Jak trenerzy przychodzący do Barcelony pod wpływem presji siwieli tak Laporta wyłysieje przez całe to szambo bo sprzątania jest po uszy:)

1

@Criss18Barca a dopiero sezon się zakończył. Od tego właśnie są przerwy między sezonami żeby takie rzeczy rozwiązywać właśnie w tym okresie :)

2

Leicester jest drużyną w Premier League,która spędziła najwiecej dni w TOP4 w tym sezonie. 242 dni i zesrali się metr przed kiblem :|
Manchester United-155 dni
Liverpool-139 dni
Manchester City-130 dni
Chelsea-102 dni
Jeśli to jest prawdziwa statystyka to o Panie... :| szkoda wielka

1

Nie No Leao idziesz do domu!
Napoli tez wypierdziela...

5

Jak ten Neymar chce wygrać Ligę Mistrzów z tym daremnym klubem jak oni nawet we Francji nie są najlepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lordzi Wszystko się by zgadzało... tylko to Napoli. Wiesz o co chodzi :P

1

Taak! Oby nie sfrajerzyli!!
Napoli musisz!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wszystko pod Lisy!!
Leicester trzymać to!
Jeszcze tylko Lille zwycięstwo,Milan zwycięstwo lub Juve strata punktów i będzie to całkiem przyjemna niedziela :)

132


Dzień dobry brygada ;D

0

@Songo91 moim zdaniem Alba i Busquets powinni zostać. Alba jeszcze daje radę,ale potrzebny mu jest ktoś do rywalizacji kto nie pozwoli mu obniżyć lotów i który będzie wchodził już w jego buty a nie tylko siedział i tyko był. Busi do rotacji.
Pique dla mnie do odstrzału już nie dojeżdża. Roberto sprzedać póki można na nim jeszcze zarobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?