1

@Wossi61FCB już działa byczku :P

0

@Wossi61FCB dokładnie mam to samo :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mr8lack Różnica jest taka,ze Dembele ma 24 lata a Hazardowi tykła 30
A jednak na ani jednym ani drugim już się nie zarobi ;)

9


„Kto da więcej,kto da więcej?!”
Ja bym mu dał L4 do końca przyszłego sezonu i elo.

0

@Muszynianka Z tego co się tu przewijało to chyba Juve.

0

@DonAndrzejos No moim zdaniem to jakiś środkowy obrońca,ktoś do rywalizacji z Albą tylko nie jakiś kolejny pionek,środkowy pomocnik No i dalej nie wiem co tam Lapek wymyśli.

6


Kogo obstawiacie?
Ja bym się nie zdziwił jeśli to byłby Dani Olmo.

1

@pride1899 Nie szedłbym tym tokiem myślenia. Jeśli tak to w takim razie powinnismy trzymać Bombele i Cou do usranej śmierci na CN bo kosztowali więcej niż ktokolwiek inny :)

5


Tak czy nie? I dlaczego? :D

0

@Wiktoria13 40 brałbym w ciemno :P

0


A czy przypadkiem jakiś procent od transferu Marlona do nas nie trafi?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5


Jak już co roku o tej samej porze „kwestia dni-godzin” ;D

4

Memphis głową na Camp Nou przy tym strzale :P

3


Patson Daka,napastnik RB Salzburg po bardzo dobrym sezonie przeniesie się do Leicester.
Ależ jestem ciekawy tego gościa i tego jak sobie poradzi w Premier League ,statystyki miał bardzo dobre :)

0

@PiotrR obstawiam PSG

7


Oficjalnie!! Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt
Dziwne uczucie będzie go widzieć w innym klubie :O

1

@Criss18Barca Wtedy to za bochen chleba z 10 będzie ;D
A za butelkę oazy z biedry 3 zł ;)
Im wyższa minimalna tym droższe wszystko ;D

4


Rodrigo de Paul za 35 milionów przeniesie się z Udinese do Atletico.

3

@barcelonaLM Na tym etapie rozgrywek dla Mistrza Polski nie ma już słabych drużyn :P

1

Jeśli oczywiście te plotki z wymiana Roberto,Dembele na Bernardo i Cancelo okazałyby się prawda to zastanawiam mnie tylko na co nam Cancelo w tym przypadku skoro jest Dest i Emerson,który ostatnio deklarował,ze będzie częścią zespołu?!

1

@lukasbarca86 Barcelona weszła za mocno :P

0

@Abominacja I tu jest kamień milowy :/ ale
Może nie będzie zdzierał ze swego klubu :D

3


To się musi udać!
Oddać nam Depaya za darmo i dopłacić za Umtitiego :P

8


Pep,królu złoty! Musisz!!

0

@FCBeSeM Jak chcesz na spokojnie to śmiało w szachy można grać na spokojnie ;)
Piłka to sport kontaktowy i niestety swoje wywalczyć trzeba ;)

1

Prawda jest taka,że trenerów można zmieniać co chwile :) Ale jeśli ma się kilogramy szrotu w zespole to chu#a da zmienianie trenerów :)
Z gówna bata nie ukręci ;)
Znajome,co? :D

3

Oby się nie okazało tylko,że Karol Linetty będzie najlepszym strzelcem reprezentacji w całym turnieju ;D

12


Dawać oficjalke w końcu,ileż można czekać?!!

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?