patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wossi61FCB już działa byczku :P
0
@Wossi61FCB dokładnie mam to samo :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mr8lack Różnica jest taka,ze Dembele ma 24 lata a Hazardowi tykła 30
A jednak na ani jednym ani drugim już się nie zarobi ;)
9
„Kto da więcej,kto da więcej?!”
Ja bym mu dał L4 do końca przyszłego sezonu i elo.
0
@Muszynianka Z tego co się tu przewijało to chyba Juve.
0
@DonAndrzejos No moim zdaniem to jakiś środkowy obrońca,ktoś do rywalizacji z Albą tylko nie jakiś kolejny pionek,środkowy pomocnik No i dalej nie wiem co tam Lapek wymyśli.
6
Kogo obstawiacie?
Ja bym się nie zdziwił jeśli to byłby Dani Olmo.
1
@pride1899 Nie szedłbym tym tokiem myślenia. Jeśli tak to w takim razie powinnismy trzymać Bombele i Cou do usranej śmierci na CN bo kosztowali więcej niż ktokolwiek inny :)
5
Tak czy nie? I dlaczego? :D
0
@Wiktoria13 40 brałbym w ciemno :P
0
A czy przypadkiem jakiś procent od transferu Marlona do nas nie trafi?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jak już co roku o tej samej porze „kwestia dni-godzin” ;D
4
Memphis głową na Camp Nou przy tym strzale :P
3
Patson Daka,napastnik RB Salzburg po bardzo dobrym sezonie przeniesie się do Leicester.
Ależ jestem ciekawy tego gościa i tego jak sobie poradzi w Premier League ,statystyki miał bardzo dobre :)
0
@PiotrR obstawiam PSG
7
Oficjalnie!! Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt
Dziwne uczucie będzie go widzieć w innym klubie :O
1
@Criss18Barca Wtedy to za bochen chleba z 10 będzie ;D
A za butelkę oazy z biedry 3 zł ;)
Im wyższa minimalna tym droższe wszystko ;D
4
Rodrigo de Paul za 35 milionów przeniesie się z Udinese do Atletico.
3
@barcelonaLM Na tym etapie rozgrywek dla Mistrza Polski nie ma już słabych drużyn :P
1
Jeśli oczywiście te plotki z wymiana Roberto,Dembele na Bernardo i Cancelo okazałyby się prawda to zastanawiam mnie tylko na co nam Cancelo w tym przypadku skoro jest Dest i Emerson,który ostatnio deklarował,ze będzie częścią zespołu?!
1
@lukasbarca86 Barcelona weszła za mocno :P
0
@Abominacja I tu jest kamień milowy :/ ale
Może nie będzie zdzierał ze swego klubu :D
3
To się musi udać!
Oddać nam Depaya za darmo i dopłacić za Umtitiego :P
8
Pep,królu złoty! Musisz!!
0
@FCBeSeM Jak chcesz na spokojnie to śmiało w szachy można grać na spokojnie ;)
Piłka to sport kontaktowy i niestety swoje wywalczyć trzeba ;)
1
Prawda jest taka,że trenerów można zmieniać co chwile :) Ale jeśli ma się kilogramy szrotu w zespole to chu#a da zmienianie trenerów :)
Z gówna bata nie ukręci ;)
Znajome,co? :D
3
Oby się nie okazało tylko,że Karol Linetty będzie najlepszym strzelcem reprezentacji w całym turnieju ;D
12
Dawać oficjalke w końcu,ileż można czekać?!!