- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
0
Inter wyznaczył cenę 80 milionów euro za Hakimiego. Następcą Hakimiego ma być Emerson z Barcelony, za którego Inter byłby w stanie zaoferować 20-25 milionów. [Di Marzio]
8
@Homeopata8989 Niech sobie Roberto wezmą, jak już chcą w Barcelonie zakupy robić.
0
@Bartek22 Ja bym sobie tylko zadał pytanie czy Emerson aż tyle pokazał żeby nie rozważyć za niego oferty 25 milionowej, szczególnie w tragicznej sytuacji finansowej klubu.
0
@Homeopata8989 A może niech ten Inter spada na szczaw i za tyle sobie może Roberto wezmą? :)
3
@Homeopata8989 Zapłacimy 9 mln euro za Emersona i sprzedamy za 20 mln do Interu, żeby oddać z tego 10 mln dla Betisu. Myślę, że całkiem możliwe.
1
@Homeopata8989 To na pewno nie jest profil Barcy i mam wątpliwości co do niego, ale na pewno jeśli jest wybór pomiędzy nim, a Roberto, to Emerson jest lepszym zawodnikiem. A w końcu grają na tej samej pozycji, więc myślę, że można takie zestawienie robić.
I to co kolega wyżej napisał, nam się kompletnie nie opłaca Emersona sprzedawać, bo połowa kwoty pójdzie do Betisu.
0
@Bartek22 I myślę, że tutaj pojawiają się problemy, bo za Roberto nikt normalny nie rzuci 25 milionów, a za Emersona jak najbardziej.
0
@Homeopata8989 Gorszy od Roberto nie będzie. Za 25 mln z czego połowe chyba Betisowi dać byśmy musieli czyli dostajemy frytki a pozbywamy się fajnego PO mając problem na tej pozycji.
0
@Bartek22 Mnie on przypomina Ferlanda Mendyego Prawej Obrony bardziej niż Desta i wolałbym chyba obrońcę w stylu Couto, Aaronsa czy Moreya ale jakntak oglądałem ten Betis wiele razy to przyznaje, że obecnie chyba by miał 1 skład u nas na PO
0
@Homeopata8989 Ale rzucą może tą kwotę jaką byśmy dostali na czysto po rozliczeniu za Emersona z Betisem czyli 12,5 mln za Roberto.