La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 734 Culés

0

Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na chodnikach i ulicach, przypomniałem sobie, że są dni tegoż miasta 2 dni, jakieś małe koncerty itp taki festyn.

Przyglądam się, same młode dziewczyny praktycznie. W grupach 2, 3, 5-6 osobowych, jak był w takiej grupie jeden chłopak to był ewenement. Tak to same dziewuchy. No i tak w obliczu tego co jest teraz na czasie w mediach, czyli epidemia samotności, "kryzys męskości" itp ciekaw jestem dlaczego tak jest, dlaczego w potencjalnie dobrym miejscu, gdzie jest wiele młodych dziewczyn, początek wakacji itd nie ma młodych facetów, gdzie w jednym miejscu jest dużo atrakcyjnych młodych, pewnie większości chętnych na poznanie kogoś (jeśli są wolne ofc) dziewczyn, skąd to wycofanie ze strony nas, facetów.

Ja oczywiście mam na to swoją teorię, ale jestem ciekaw opinii, też coś takiego u siebie zauważacie, czy niezbyt? Jak myślicie, dlaczego tak się dzieje?

0

@TR3YWAY w obecnych czasach ludzie komunikują się przez internet, a facetom (jeśli już muszę ich tak nazwać) brak jaj żeby podbić do dziewczyn i zagadać

Edit: też bywam ze swoją partnerka na dniach miast i tak jest wszędzie

0

@TR3YWAY niech się baby starają o chłopów

0

@TR3YWAY Bo zaczęto wmawiać że faceci maja okazywać uczucia, płakać, nie robić pierwszego kroku itp. (być pizdami w skrócie no i są.) Zakłamujemy naturę i teraz mamy wysyp singli i introwertyków bojących się zagadać do kogokolwiek. No i moda na niepicie alkoholu. Co niby mają robić 16latkowie w letnie wieczory jak nie pić piwka przy ognisku nad jeziorem?

6

@pt9
Nie nazwałbym to modą na niepicie alkoholu, a świadomością tego, jakie to gówno.

Uwierz mi, że moi uczniowie, gdy się z nimi rozmawia, mają już po prostu dość przechlanych mord swoich rodziców, na czele z ojcami, którzy za każdym razem po powrocie roboty piją codziennie 2-3 piwka, tłumacząc to tym, że muszą się zrelaksować po ciężkim dniu i nie są żadnymi alkoholikami, a gdy im dzieciak powie, że "tato, może chociaż raz byśmy gdzieś razem pojechali zamiast pić", to dostaje kontrę, że się czepia.

I to jest naprawdę najłagodniejszy przypadek, bo młodzi ludzie w alkoholu widzą czynnik, który odebrał im obecność rodziców. Ci rodzice słyszą, ale nie słuchają.

0

@TR3YWAY Ja obecnie mieszkam w średnio-miałem mieście i mam całkiem odwrotne spostrzeżenia. Praktycznie całkowicie wywiało stąd cokolwiek atrakcyjne dziewczyny, chociaż miasto jest ładne, do tego las, 3 zalewy, spokój. Jak byłem młody to w maju/czerwcu człek mało co głowy nie ukręcił od oglądania się za spódniczkami.
Miasto starych ludzi, chyba wszystkie wyjechały do większych metropolii, a reszta nie wiem gdzie się tłoczy, na ulicach ich nie widać. Pod tym względem dramat jakiś.

1

@TR3YWAY Kilka czynników się na to składa. Ludzie trochę pouciekali w życie cyfrowe, zatracili trochę skilla społecznego w poznawaniu ludzi w życiu realnym. Pewnie część facetów też obawia się wyśmiania i odrzucenia, inni pewnie też mają wywalone w ten festyn i po prostu gra sobie w gierki czy kopia piłkę na boisku.

1

@pt9 a to rozumiem że prawdziwy facet ma nie płakać i nie okazywać uczuć? :D wow
Moda na niepicie alkoholu to świetna moda i oby się tylko powiększała.
@TR3YWAY czyżby Dni Tomaszowa? :D

1

@Bykunn Nie, ja małopolskie

0

@marcin62 Albo są tacy jak ja, którzy praktycznie nie mają social mediów, żyją pod kamieniem i nie wiedzą, że w ogóle są jakieś dni miasta xD

0

@TR3YWAY bo faceci coraz bardziej maja wywalone przez zachowania jakie objawiaja wobec nich dziewczyny. A druga sprawa, ze one nie chca towarzystwa meskiego tylko kolezaneczki. Taki mamy tu klimat :)

1

@pt9 Często widzę twoje wpisy i wydajesz się inteligentnym facetem. Więc dlaczego takie głupoty teraz tutaj popełniłeś?

1

@pt9 A co jest złego w modzie na nie picie alko? Sam nie pije, bo widziałem co alko potrafiło zrobić z ludźmi.

0

@takisobiektos Ja tam świetnie wspominam letnie wieczory w gimnazjum i liceum. Wypady na ogniska, nad jeziora, wieczna beka śmiechu, zgonowanie, rzyganie po krzakach ,przygody, mnóstwo alkoholu i zielska. Cudowny czas. Nikt z ekipy nie został alkoholikiem, degeneratem a wręcz przeciwnie. Mega ogarnięci życiowo ludzie z rodzinami i poważnymi stanowiskami a z alkoholu i imprez w takim natężeniu się po prostu wyrosło.

3

@pt9 Czyli jak nie chlejesz za młodu do porzygu w krzakach to nic z Ciebie nie będzie? Niezły fikołek

1

@pt9 Jak wmówiono? Gdzie? Że facet ma prawo do okazywania uczuć? Ty słyszysz co ty piszesz w tej chwili? Yyyy no nie wiem, w tym wieku jest mnóstwo rzeczy do aktywności i picie substancji która tylko szkodzi na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem, zresztą picie alkoholu mając 16 lat chyba nie jest zgodne z prawem?

Bardzo dobrze, że młodzież do alkoholu ma takie podejście i ja też takie miałem z powodu życia, no ale najwidoczniej nie rozumiesz ludzi i ich historii.

4

@pt9 A no widzisz a ja znam pełno przypadków alkoholików i zniszczonych całych rodzin, dzieci. Granica może być bardzo cienka.

2

@pt9 No, ale dalej co złego jest w tym że młodzież nie chce pić?

3

@pt9 "Co niby mają robić 16latkowie w letnie wieczory jak nie pić piwka przy ognisku nad jeziorem?"

chyba ci pociąg dawno odjechał.

0

@bartekvisca zdecydowanie to większość jest.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ghostface Wiem wiem, ja też jak miałem 18 lat i był sezon osiemnastkowy to lubiłem wypić. Też dziś sobie radzę.

Jednak kolega tak napisał, jakby chlanie było jedyną opcją do poznania kogoś, jak nie pijesz i nie imprezujesz to nie ma opcji kogoś spotkać. Może faktycznie jest trudniej, ale da się.

0

@TR3YWAY Nie mówię że to jedyna opcja ale za moich czasów było to o wiele łatwiejsze bo poznawało się mnóstwo różnych osób.

0

@TR3YWAY MGTOW!

0

@bartekvisca Najwidoczniej żyje w innej bańce bo ja serio nie widziałem nigdy zniszczonych rodzin przez alkohol, lania starego po mordach czy chlania na wakacjach przez rodziców. U mnie w życiu alkohol był zawsze czymś pozytywnym jednak przez kace ja i większość znajomych używamy go kilka razy w roku po 25 roku życia

1

@pt9 "No i moda na niepicie alkoholu" - bardzo dobra moda. A juz tezę,że 16- latkowie mają pić piwo pozostawię bez komentarza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?