0

@kosmos91 no właśnie chodzi mi O to, że zawodnik, który był na spalonym utrudnia interwencję obrońcy i dlatego sędzia odgwizdał spalonego. Ale to tylko moje domysły.

0

Mi się zdaje, że utrudnił interwencje obrońcy i dlatego spalony. Ale mordę być w błędzie.

0

@RichardWinters stosunek jakości do ceny

0

Smartfonowcy
Potrzebuje kupić xiaomi mi 9 dla taty. Gdzie najtaniej? Czy jeśli kupie z allie to będą jakieś problemy z językiem, softem lub gwarancją. Skąd polecacie kupować takie smartfony?

1

@Rewolucja123 warto też porównać jacy zawodnicy byli kupowani I ilu zawodników kupowano

0

@jakubwitkowski właśnie o to chodzi nie przeszkadza mi i pewnie innym, że stoją samochody tak długo jak robia to po jednej stronie

0

Pytanie do zmotoryzowanych.
W mojej miejscowości jest boczna ulica, niezbyt ruchliwa. Jest ona dosc wąska, a że nie ma tam żadnych miejsc postojowych ani nawet kawałka chodnika to ludzie stawiają samochody na drodze. Problem w tym, że robią to z obu stron. Więc nie ma możliwości normalnego przejazdu, tylko trzeba się przeciskać slalomem. Stąd moje pytanie: czy jest jakiś przepis drogowy, że trzeba zostawiać pojazdy tylko z jednej strony jezdni? Próbowałem szukać po Internecie, ale niestety nie udało mi się.

1

MCU!!
Spider-Man wypada z kinowego uniwersum Marvela!
Sony i Disney nie doszli do porozumienia, przez co przygody pajączka nie będą już związane z uniwersum.
Źródło: naEkranie.pl

0

@aleokt właśnie po takim moim małym researchu chyba ten wypada najlepiej w tym przedziale cenowym. Dzięki!

0

@Fabik87 bardzo fajna propozycja, ale niestety trochę za drogi. 700-750 To maksymalna kwota jaka mogę przeznaczyć na ten prezent.
Mimo wszystko dzięki :)

0

Pomocy!
Szukam smartwatcha na urodziny dla taty. Lubi sobie pobiegać, jeździć na rowerze więc te funkcje sportowe są potrzebne ale też chciałby, żeby wyglądał jak zwykły zegarek. Cenowo ok 750 zlotych. Oglądałem huawei watch gt classic I xiaomi amazfit 2 stratos. Zna się ktoś na tym? Który lepszy? A może całkiem inna propozycja?

2

Bardzo fajny komentarz na canal+. Mecz Borussia v Augsburg. Nie znam panów, ale fajnie się słucha.

0

@Repcak22 mój tata ma

1

@FC1899Barca właśnie ten sezon idealnie odnosi się do roku 1985. Jest bardzo dużo smaczków, pewnie większość dla amerykanów, ale właśnie ukazuje mentalność czy też wydarzenia z tego właśnie okresu.

0

@sid666 podeślij nazwę studia

5

@Witekk10 ciężko mi pojąć takich ludzi, przecież jest trąbione w wiadomościach dzień w dzień, żeby tak nie robić. No nawet nie wiem jak nazwać takie zachowanie.

0

@JaSzymon idiotyczny?
Piłkarz, jakiś tam autorytet kopie fana (niezbyt mądre zachowanie tego gościa z tym wbiegnięciem to oczywiste). Moim zdaniem jak najbardziej odpowiedni przepis. Są od tego służby i koniec, a to jak sobie z tym radzą too już inna sprawa.

0

@mkord Stoke-on-Trent, o które zapewne chodziło leży blisko Liverpoolu, także ok 3-4h od Londynu.

4

Śmieszą mnie komentarze co do tego całego Kubo. Mieliśmy już mnóstwo "nowych Messich" i jakoś żaden się nawet nie zbliżył na centymetr do Messiego. Sam pokładałem duże nadzieję np. W Haliloviciu (nie wiem czy dobrze napisałam), a zginął gdzieś jak większość. A do tego skoro Japończyk wolał kaskę i przejście do największego rywala to już w ogóle nie rozumiem płaczu za nim.

0

Do fanów kina i Marvel.
Jeśli zaszła by taka sytuacja, że konieczne by było wybranie nowego aktora do zagrania Deadpoola, to kogo byście typowali i dlaczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maniak33333 może nie tyle co błąd. A zła interpretacja. Zaczynał ciągnąć przeciwnika dobre 3 metry przed polem karnym. Więc tam rozpoczął się faul.

2

Błąd sędziego imo przy tym karnym dla Wlochów

0

@BulaKG netflix

6

Śmieszne to info, że dziewczyna de Ligta jest w Paryżu, bo godzinę temu wyrzuciła zdjęcie jak są gdzieś na wakacjach. Nie wygląda to na Paryż XD

0

@th@les ja przeczytałem, jak coś

0

Czy ktoś jest z WWA i ćwiczy kalistenike?

0

@Lil_Barcelonista chodzi o to, że się nie znam i to ma być ta wygodna wersja, gdzie po prostu kupuje bez składania żadnego 

0

Hej, potrzebuje kompa ok.3200zł dla dziecka 12 lat. Jakieś gierki głównie będą grane, typu minecraft, fortnite I nie wiem w co teraz grają. Chce żeby też posłużył 2-3 lata bez wymiany podzespołów. Może być to komp z sieciowki pokroju etc euro, media Markt. Poproszę o linki od razu. Z góry dzięki.

0

Kupiłem wczoraj mini router LTE I ma on służyć głównie w mieszkaniu. Wie ktoś czy może być takie urządzenie cały czas podłączone do prądu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?