2

https://www.instagram.com/onefootball/p/CY9adfZqAVm/?utm_medium=copy_link

Bardzo ciekawa statystyka.
Być za CR w takiej statystyce to nie lada wyczyn.

3

@sintesox obchodzę, ale bez otoczki kościołowej

0

Ktoś poleci jakiś tani internet w Warszawie? Coś do 30 ziko. Może być mobilny, może być stacjonarny. Potrzebuję go do Smart tv(netflix, youtube itp.) i 2 smartfony(social media itp).

0

@IronSanHybrid w sumie mam aktualizacje systemu LG, której jeszcze nie pobrałem. Sprawdzę czy jak to zainstaluje to się coś zmieni.

0

1

@IronSanHybrid wczoraj mecz oglądałem przez przeglądarkę właśnie, bo na apce wyskakiwał ten komunikat. Niestety nie udało się rozwiązać tego problemu

1

3

@PatrychoO amigosi

1

Ktoś ma wolne miejsce Netflix?

0

Ktoś ostatnio zakładał tv i internet? Może ktoś poleci jakiś pakiet może być telewizja online. W bloku są raczej wszyscy dostawcy.
Szukam czegoś w okolicy 50 ziko miesięcznie, czy to realne?
Może być też osobno internet i tv

0

Bayern dziś 6 piłkarzy na ławce w tym 2 bramkarzy. Szkoda, że dziś z nimi nie gramy.

0

Gdzie najlpeij wykupić dostęp onlone na dziejszy mecz?

0

Orientuje się ktoś jak w praktyce wygląda przepisanie biletu na mecz Polska - Węgry. Jeden znajomy się wysypał i chcemy na kogoś innego przerzucić bilet.
Nie mogłem znaleźć jakiejś jasnej informacji w Google.

1

@RobiS to jest na tyle podstawowe w codziennej komunikacji, że pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, kiedy to słyszysz, albo nawet nieświadomie sam używasz

0

Cześć,
Na ten moment jaka najlepsza woda 40%. Szukam czegoś na wesele, zależy mi, żeby kupić to jeszcze w tym roku bo nie wiadomo jak to będzie z cenami.
Coś, co fajnie wygląda na stole i nie jest to jakaś najtańsza, ale też nie jakąś premium. Powiedzmy w hurcie ok. 25 złotych.

0

Jaki jest kurs na Barcę na wyjście z grupy? I gdzie to znaleźć?

0

A tak off top,
Ma ktoś wolnego slota na Netflixie?
Chętnie się dołączę.

0

Co myślicie o TV marek Hisense, TCL, Xiaomi. Ceny są dość atrakcyjne. Fajnie jakby wypowiedział się ktoś, kto posiada ich urządzenia albo ma z nimi styczność.

0

@Woland10 moim zdaniem ten transfer to czysto marketingowy zabieg. Z resztą to info o City mogło być zagrywką, żeby właśnie wymusić na United ofertę.
Pomimo tego myślę, że to transfer dobry pod każdym względem: medialnym(transfer przyniósł rozgłos) , sportowym(nie ma co ukrywać kilkakanascie bramek na pewno strzeli) i menatlnym (gość trochę wygrał w swojej karierze, więc pewnie stanie się liderem w szatni)

0

@amanter to raczej kwestia braku zgrania z drużyną, w Barcelonie jak ktoś (najczęściej Alba) miał taką piłę to z zamkniętymi oczami ją wykładał do Messiego bo w 90% przypadków on tam wbiegał.

0

@DonMatteo901 to zależy, bo jeśli oglądałeś film to wiesz, że akurat ten gość z mema (Peter Parker aka Spider-Man) widział lepiej bez okularów ;)

0

Jaki TV 65 cali za ok. 7000 zł?

0

@Siergiej_Piputkin kolega pijany XD

4

https://www.instagram.com/p/CQi0oOPFVt-/?utm_medium=copy_link

New Balance zjada Nike w kwestii koszulek. Chętnie bym zobaczył co by mogli nam zaproponować.

0

Leicester za puchar mają LM czy jak to wygląda w Anglii?

3

Bardzo bym chciał, żeby Pep wygrał LM, ale z drugiej strony Chelsea z tą grą też zasługuje

0

Gdyby Ney nie miał mętaności typowego Brazola, to ze 2 Złote piłki już dawno by miał. Fakt, nie opinia.

0

Ktoś mi powie jak to jest z tymi europejskimi pucharami, na flashscore Hiszpania i Włochy mają 7 miejsc (1-4 LM, 5-6 LE, 7 LK), natomiast Anglia ma 5(1-4LM, 5 LE), a Niemcy znowu 6 (1-4 LM, 5 LE, 6 LK)

9

@Ronaldinho10VB gościu idź spać

0

Gdzie mogę wykupić dostęp w necie tylko na dzisiejszy mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?