- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1693 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1693 Culés
0
Co myślicie o TV marek Hisense, TCL, Xiaomi. Ceny są dość atrakcyjne. Fajnie jakby wypowiedział się ktoś, kto posiada ich urządzenia albo ma z nimi styczność.
0
@patrykppp17 TCL to kiedyś Thomson, prócz tych najniższych modeli to nawet względne TV tylko Android potrafi czasem wyłączyć jakąś apke, Xiaomi ma kiepskie kąty widzenia, co do HiSense to nie miałem styczności.
0
@patrykppp17 o Hisense pierwszy raz słyszę, TCL znałem bo babci taki tv kupywaliśmy ze 2 lata temu. Działa do tej pory i na jej standardy w zupełności wystarczy.
A co do Xiaomi to już uznana marka, może nie wśród TV ale raczej spokojnie mozna jej zaufać. Jeśli interesujący Cię model ma pozytywne komentrze/opinie w sieci to nie widze powodu by nie rozważyć takiego zakupu.
3
@patrykppp17 Mam ten https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/xiaomi-mi-led-tv-4s-55.bhtml
To mój pierwszy TV. Dałem za niego coś koło 1,5k. Do podstawowego użytkowania w zupełności wystarczający. Do tego ma wbudowanego chromecasta + pilot na bluetooth i komendy głosowe. No i Android TV, więc wszystkie apki ściągasz sobie ze sklepu google play.
Wiem że są ludzie, którzy nawet na niego nie spojrzą, ale wiesz jak jest. Jak nie jeździłeś jakimś mercedesem to i fiat Ci wystarczy - ja do takich osób należę.
Jedyny znak zapytania odnośnie tego jak się sprawuje z konsolą, czy nie ma lagów, etc., ale tego nie wiem, bo nie mam konsoli.
No i na koniec mały plusik - ma wejście jack na słuchawki :)
0
@ściah TV ma wejście jack, a iPhone nie ma... co za czasy.
0
@patrykppp17 HISENSE ma chyba słaby stosunek poboru mocy. Klasy E F G a nie A-C
0
@patrykppp17 mam tcl w sypialni używany sporadycznie mam też OLED CX który kosztował 2x więcej. Co nie kupisz Philips tcl hisense to będzie jeden pies imo. Ot budżetowy i tyle. Xiami bym nie bral bo oni dopiero zaczynają z tv.
Xiaomi ma duży inout lag chyba 55ms do grania gorzej
Co do TCL to drugi największy producent TV na świecie ogółem