novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wylew nr 2 w obronie….
3
I to są właśnie wylewy w obronie
0
@addept nie mówię, że nie wierzę tylko mam obawy. A to, że nie mamy kim grać bo inwalidzi lub w depresji to niestety smutna rzeczywistość.
2
@addept owszem, ale nigdy nie grali w meczu o taką stawkę więc podzielam opinię kolegi. Jest o co się bać.
2
Gdyby nie fakt, że ten pierwszy mecz wyglądał jak wyglądał to na pewno byłby większy spokój.
4
Żeby znowu nie było jaj, że z tych 3 tys wejściówek zrobi się nagle dwa, albo trzy razy więcej.
0
@DzizuSS wszystkie i w tych właśnie meczach jak zapewnie wiesz strzelali skrzydłowi lub ofensywni pomocnicy. Z fałszywą 9 graliśmy tylko jeden mecz w tym sezonie. A Ty chcesz próbować takiej taktyki w najważniejszym jak dotąd spotkaniu. Dzięki Bogu, że nie jesteś trenerem Barcelony. Kończę dalszą dyskusję bo czuję w kościach żeś ekspert pełną gębą, a takich w tym kraju aż nadto i trzeba się od nich trzymać z dala.
4
No to prawdziwy sprawdzian. Na pewno nie będzie to takie „niedzielne” granie jak z Sevillą. Mam nadzieję, że wyjdą z odpowiednim nastawieniem i szybko przejmą inicjatywę. Bo jak to będzie wyglądać jak tydzień temu, to nawet stadion nam nie pomoże.
0
Linia obrony Barcy: środkowy obrońca na pozycji prawego, lewy na pozycji środkowego i nominalny prawy obrońca na lewej - co prawda Cancelo jest wszechstronny, ale mimo wszystko. To chyba wystarczający argument, aby wzmocnić tę linię latem.
3
@DzizuSS skoro dwóch obrońców skupi się na napastniku to ktoś w tym czasie będzie wolny :-)
3
@Chimera ten jakoś mocno nie prowokuje, jak jego pozostałe więc może poszedł po rozum do głowy. Nie mniej jednak to kompletnie niepotrzebne bo to będzie mega ciężki mecz.
0
@SirChuck z tego co kojarzę to Pena ma gigantyczną pensję. Gdzieś coś takiego wyczytałem i dlatego jest taki problem z jego transferem bo nikt nie chce zaciskać sobie takiej pentli na szyi.
13
Bastoni za taką kasę jak nabardziej. Zostawić Martina dogadać się z Cancelo i sprzedać Balde, który całkowicie zatrzymał się w piłkarskim rozwoju. Zarówno środek jak i lewą obronę mamy obstawioną.
0
@PanFilip82 w pierwszej kolejności trzeba pozbyć się Matsa - co według mnie jest mało realne, Pene, który jest najlepiej opłacanym rezerwowym bramkarzem na świecie i Fatiego. Mówimy tu o zawodnikach, którzy są mocno średni, a zarabiają niebotyczne pieniądze. To jest ogromne wyzwanie i pytanie czy Deco podobala. O ewentualne odejście Balde, Ferrana i Casado jestem spokojny bo oni chociaż regularnie grają.
1
@fcbmaro patrząc na ilość strzelanych bramek w ataku nie mamy takiego problemu. Wzmocnienie linii obrony to jest wg mnie priorytet. Wykładnia będzie koniec sezonu i to co ugramy w LM. Wszyscy eksperci są zgodni, że z taką obroną będzie bardzo trudno
6
@fcb__fan a no po to, że dostajemy gotowego, solidnego obrońcę, przy którym młodzi będą łapać doświadczenie. Od kogo w tej chwili ma się uczyć Cubarsi ? Bo chyba nie od inwalidy Christensena czy leczącego depresję Araujo ?
1
Ter Stegen, Fati, Pena to wyzwanie dla Deco bo trzeba te „problemy” latem rozwiązać.
0
@MichalVamos skoro wygrali u siebie to uznał, że warto wrócić. Mysl, że gdyby nie mieli szans na awans to pewnie dalej leczyłby uraz.
2
@Emerald Wydaje mi się, że Lautaro dobrze wygląda jak ma obok siebie drugiego napastnika, takiego w typie Target Man.
0
O której kończą się te wybory ?
0
@FCB24 no jeśli mamy tylko zremisować to zgadzam się z Twoim zdaniem, że trzeba wymienić prawie cały skład na ten mecz
2
@bartoszek nie sądzę by tak zagrali. Jestem przekonany, że się na nas rzucą bo nie mają nic do stracenia, a my mamy problem z wyjściem spod pressingu.
9
@Natalia12345 obawy jak najbardziej słuszne ponieważ to liga mistrzów i na tym etapie trzeba rozegrać perfekcyjny mecz. Wszystko w nogach Pedriego i Yamala oraz rękach Garcii. Reszta ma nie przeszkadzać i grać swoje.
6
Oglądałem ten mecz. Sroki rzeczywiście potrafią bronic i nie pressowali tak jak z nami. Myślę, że w rewanżu będą starali się grać jak u siebie czyli wysoko i agresywnie, licząc na błąd w obronie. To w tym sezonie skuteczna taktyka bo my jak tracimy piłkę to dochodzi do umysłowego paraliżu.
1
Mimo 3 bramkowej zaliczki Atletico zagrało drugim garniturem. Jeśli u nas jutro nie będzie solidnych rotacji to sami prosimy się o kłopoty.
3
@Kazragore miał być dostępny pod koniec lutego, a mamy połowę marca więc można uznać, że dostał dodatkowe 2 tygodnie.
0
@Camilo93 w tym meczu cała drużyna nic nie grała więc to żaden argument.
Jesli rozmawiamy o potencjalnych rotacjach to w meczach ze słabszymi, tak aby rezerwowi mogli pokazać swój potencjał. Roony w tym meczu niczego nie udowodnił.
1
@Camilo93 no, ale to nie dzięki Rooniemu, który zagrał beznadziejnie i został zmieniony w 60 minucie.
0
@masik86 Flick dał szansę od 1 minuty Rooniemu w meczu ze Slavią. Jak to się skończyło to chyba każdy wie.
0
@barteq ponieważ potrzebujemy wypoczętej, najmocniejszej jedenastki na silnych i wybieganych Anglików, którzy będą chcieli wyrwać zwycięstwo w rewanżu.