mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No dostanie dzisiaj kartkę to nie zagra w półfinale. A jak nie dostanie, to mu się ona kasuje i w półfinale może dostać i zagra mimo to w finale.
5
Dograć i Trafić coś dzisiaj nie widoczni, ale myślę, że to się niedługo zmieni.
0
Co za dzban.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Brawo Hazard, że nie lezales jak pipa chociaż mogłeś.
5
Poszukuję użytkownika który dzisiaj stawiał 2-0 dla Francji i 3-1 dla Belgii.
Ujawnij się byku
2
Griezmann chociaż przez chwilę zobaczy jak to jest grać przeciwko "Atletico" :)
16
https://zapodaj.net/779d95fc1738b.jpg.html
Chyba nie było
2
Poszło. Pozdrów przyjaciółkę :)
0
Ten bentancur to chyba jakieś nieporozumienie:)
Oglądałem wszystkie mecze Urugwaju i zapamiętałem go z wielu strat i niedokładnych podań, a grali z takimi tuzami jak Arabia Saudyjska i Egipt.
7
Na szczęście jest opcja "przestań obserwować" lub moja ulubiona " usuń z grona znajomych" :)
0
Mordo, muszę Cię zmartwić, jutro też nie ma:(
1
No do listopada masz ubezpieczenie, a potem musisz wykupić nowe.
0
Być może, ale musimy też brać pod uwagę fakt, że ceny za piłkarzy poszły w górę i za jakiś czas takie ceny to pewnie będzie normalność niestety
0
No właśnie ja tylko go pamiętam z dobrych występów przeciwko Barcelonie, teraz na mundialu nie powala. Chociaż nie ma się czego wstydzić, jest w cieniu Neymara i Cou.
1
Do Twoich wymarzonych zarobków daleka droga. Jeżeli jesteś inteligentny, lubisz się uczyć to śmiało idź do lo a potem polibuda, prawo, medycyna, IT
Zależy co lubisz, co Cię interesuje
4
Nie popieram ani nie naguje transferu Williana, ale słowo kieruję do osób sceptycznie nastawionych do tego ruchu. Przypomnijcie sobie co robił Willian w dwumeczu z nami. Bramka i chyba 2 słupki. To był najgroźniejszy zawodnik Chelsea chyba. Lepiej się prezentował od Hazarda.
0
Jedno z lepszych
1
A co pokazała Rosja? Śmieszą mnie takie komentarze, klepali, klepali ale nic z tego nie wychodziło, przy czym drużyna przeciwna zrobiła 5 razy mniej, ale mimo to bardziej zasłużyła na awans. Podobnie jest jak Barcelona straci punkty w lidze. Fuck logic
0
Zajebiście mocnej :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zgadzam się. Podobnie jak te żółte kartki, kombinowanie na kogo wpaść lepiej po wyjściu z grupy
0
No to sobie przeczytaj pierwszą stronę lr
Milion komentarzy dlaczego nie czerwona
0
Obie formy są poprawne chyba
0
Oglądacie tyle meczy, a podstawowych przepisów nie aktualizujecie
0
Przepisy się zmieniły kolego
Tłumaczą to tymm, że rzut karny to już kara, a jeszcze czerwona kartka to kolejna kara
3
Na następnym KSW Listkiewicz vs Szczęsny. Tylko w PPV!
0
RPA, finał MŚ
0
Ronaldo też nie będzie miał
Wiem, że marne pocieszenie ale takie na szybko
1
On nie ma parcia na tą nagrodę. W PSG ciężko mu będzie ja zdobyć.