mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak 95% meczów ekstraklasy:)
0
Ale ja tego wcale nie pochwalam. Tylko nie rozumiem takiego oburzenia. Przecież od kilku lat nasz zarząd się tylko kompromituje.
Edit:
Ciężko jest tanio kupic, bo każdy wie, że mamy kasę i chcą nas doić.
0
Czyhrynski, Turan, Gomes, Ibrahimović, Dembele
0
Przy co drugim transferze można tak powiedzieć. Paulinho też tu nikt nie chciał, a po sezonie wszyscy mu dziękowali i bili się w pierś.
Poczekajmy, zobaczymy co się wydarzy i ocenimy.
0
Płaczecie o te pieniądze jakby to z Waszej kieszeni szło. Nie przyzwyczailiście się jeszcze do przepłacania zawodników przez Barcelonę?
6
Kamil Wilczek z bramką w meczu ligowym.
1
Obstawilbym bardzo podobnie. Dla mnie Płock dzisiaj pewniak. Lech wygrał tam tylko raz w historii (chyba), są po meczu LE i przed kolejnym. Podobnie Górnik.
Można zagrać bezpieczniej np z podpórka na Wisłę i Koronę, albo podwójne szanse. Pozdrawiam:)
1
To mój ziomek obstawia ekstraklasę rzucając monetą i narazie jest skuteczność 4/5 :)
4
Leszek też dzisiaj pewnie dostanie.
Najważniejsze, że Legia dala wczoraj zarobić;)
Norwegia u19, Zagłębie i Wigry Suwałki i z 2 zł była ponad 100:)
0
Ale nie chodzi tylko o krajowe podwórko. Zobacz jakie mecze grała Wisła w pucharach. Nawet Barcelonę ograli.
7
Ale on pewnie chce jej zrobić niespodziankę, a jak zrobi tak jak mówisz, to się domyśli.
Nosi jakieś inne pierścionki? Jak tak, to wystarczy go "pożyczyć" i iść do jubilera.
27
Obstawiałem wczoraj z kumplem mecze. Chciał stawiać ekstraklasę, ale mu odradzałem mówiąc, że to loteria. Stwierdził w takim razie, że rzuci monetą. Trafił i Miedź i Lechię
22
Chociaż jest spokój, a nie co chwilę kwestia godzin, konferencja w piątek itp.
Nie ma.zbednego spamu
10
Dla mnie obecność mistrza świata w takiej jedenastce to absurd. Zwlaszcza, że zagrał w 3 meczach grupowych tylko.
0
Jazdy zacząłem chyba w czerwcu, a na początku sierpnia już miałem prawko.
3
Chłopcy z placu broni
11
Ciekawostka na dziś: piłkarze Bayernu nie strzelili ani jednego gola na mundialu w Rosji.
26
Mbappe i Mbappe, a zobaczcie na takiego Varana. Młody, spokojny, żadnych afer z jego udziałem nie słyszałem. Na boisku też nie przypominam sobie, żeby coś odwalał. Do tego osiągnięcia jak na 25 latka bardzo przyzwoite:
- 4x Liga mistrzów
- 3x superpuchar Europy
- 3x - klubowe mistrzostwo świata
- 2x - mistrzostwo Hiszpanii
- 2x superpuchar Hiszpanii
- puchar króla,
I przede wszystkim Mistrzostwo Świata
Mimo, że jest zawodnikiem Realu, to od dłuższego czasu darzę go sympatią i chciałbym kiedyś zobaczyć go u boku Umtitiego w koszulce Barcelony( co się pewnie nigdy nie wydarzy)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na logikę, jak mogą każdy mecz nowego sezonu zaczynać na Camp Nou, po to jest losowanie terminarza.
18
Ale Griezmann przesiąknął tym Atletico. Każda akcja (przy korzystnym dla Francji wyniku) w jego wykonaniu to gra do tyłu albo na czas. Ja rozumiem, przy 1-0 w 90 minucie, ale nie jak jest 4-1 i idą z groźną akcją.
1
Że co kurlaaa???
Pewnie się będzie przed somsiadem chwalić tera
https://www.facebook.com/142175459239413/posts/845278688929083/
6
Też macie wrażenie że Pani prezydent jest wstawiona?:)
0
Wiadomo kiedy będzie 11 turnieju? Nagrody dla bramkarza i mvp meczu finałowego i turnieju calego.?
59
Kurlaaa:)
https://zapodaj.net/ff14f7967a130.jpg.html
1
Nie chcę krakac, ale przed euro 2016 we Francji też straszyli, że coś odwalą, a był spokój. Niestety tydzień później chyba w Nicei był zamach
41
Już za 4 lata..
https://zapodaj.net/e73348ea297d9.jpg.html
1
Belgia. Anglia wychodzi rezerwowym składem.
3
Ja bym odradził kumplowi i nic z tym nie robił więcej.
Skoro tam jest taka kasa, to Twoje dowody na nic się zdadzą, ktoś wysoko postawiony ma z tego pewnie niezły procent i na to pozwala.
Więc tylko "podpadniesz" niemiłym osobom.
3
No to już wiem co raz więcej.
Powiedz mi jeszcze, bo mnie to nurtuje, skąd te 13.5 mln się wzięło