mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@buglikos czerwona kartka w stu procentach słuszna, niestety takie są przepisy, nie liczy się ostrość faulu w tym przypadku
4
Atletico 15 fauli, ani jednej kartki. Nie powiem, wymowne.
0
@Chimera pięknie dziękuję:)
0
@Chimera to jeszcze Panie jakiś kabelek do tego i jesteśmy w domu :)
1
@maroon jest ogromna różnica
Od ładowania przez kilka godzin, do godzinki
0
@maroon ale o co pytasz konkretnie?
9
@GeneralXavi
Księga ulicy mówi jasno:
"kto typami się nie chwali, kupon szybko se uwali"
TJMMNW, pozdro dla kumatych
0
@Chimera właśnie chodzi o to, żeby była uniwersalna, bo pewnie będą różne urządzenia ładowane
Ale głównie będzie to Samsung a55
0
Polecacie jakaś ładowarkę z kablem do smartfona, zależy mi głównie, żeby szybko ładowała. Będę wdzięczny za polecajki
9
@July_6_BcN ja mam żonę, a nie mam byłych, szach-mat
4
@zazaraza nie ma takiej drużyny jak Athletico :)
3
Gdzie w Polsce rosną bociany?
0
Coś się popsuło na flashscore czy Mancini na głowę upadł?
Grają z Al Hilal w ALM i są rzuty karne, ale wcześniej przez 120 minut nie zrobił żadnej zmiany :o
1
@maroon ale 350 tysięcy na zbiórce już zebrane dla niego :D
2
@lajcior to Julce teraz zostaje inne wytłumaczenie, bo to jak w Familiadzie, nie można powtarzać odpowiedzi
1
@July_6_BcN a 69? Jak już tak tłumaczysz
0
@FCB24 niestety, ale czas z tym skończyć i jutro jest do tego wspaniała okazja
0
@FCB24 no przecież dwa lata temu z PSG chociażby
1
@Derean a Ty skąd wiesz? :D
6
@NeroTFP1 a ja się gole na łyso
0
@FCB24 ale tak piszesz, jakbyśmy jutro musieli wygrać 7-0 z najmocniejsza drużyna w historii i grając 3 składem.
Co to jest 2-0? Akurat ta drużyna już tyle razy pokazywała charakter, że nie widzę najmniejszego powodu, żeby w nich jutro nie wierzyć.
5
@Cochise nie myślałem, że pod tym tweetem znajdą się tacy delikwenci, szkoda.
42
0
@NeroTFP1 a mówiła, żebyście podali sobie ręce?
0
@Kozinho. To będziesz mógł w końcu oddać
0
@BorzyKrzys w sumie dawno nie było przegrywającego Juve w finale LM
1
@Kubix93 dlatego żal tych nie pokazanych żółtych kartek w pierwszym meczu, mieli by jeszcze gorsza sytuację.
0
@TR3YWAY wczoraj była promila w biedrze, wszystkie laysy 2+1 gratis
2
@kubix05 a jutro Zmarzlik, przypadek?
6
@FcPortoFan1999 Ty to zadymiarz jesteś konkretny widzę
A pamiętasz, że się mieliśmy ustawić podczas meczu Wrocław -Siedlce?