0

@buglikos czerwona kartka w stu procentach słuszna, niestety takie są przepisy, nie liczy się ostrość faulu w tym przypadku

4

Atletico 15 fauli, ani jednej kartki. Nie powiem, wymowne.

0

@Chimera pięknie dziękuję:)

0

@Chimera to jeszcze Panie jakiś kabelek do tego i jesteśmy w domu :)

1

@maroon jest ogromna różnica
Od ładowania przez kilka godzin, do godzinki

0

@maroon ale o co pytasz konkretnie?

9

@GeneralXavi
Księga ulicy mówi jasno:
"kto typami się nie chwali, kupon szybko se uwali"

TJMMNW, pozdro dla kumatych

0

@Chimera właśnie chodzi o to, żeby była uniwersalna, bo pewnie będą różne urządzenia ładowane
Ale głównie będzie to Samsung a55

0

Polecacie jakaś ładowarkę z kablem do smartfona, zależy mi głównie, żeby szybko ładowała. Będę wdzięczny za polecajki

9

@July_6_BcN ja mam żonę, a nie mam byłych, szach-mat

4

@zazaraza nie ma takiej drużyny jak Athletico :)

3

Gdzie w Polsce rosną bociany?

0

Coś się popsuło na flashscore czy Mancini na głowę upadł?
Grają z Al Hilal w ALM i są rzuty karne, ale wcześniej przez 120 minut nie zrobił żadnej zmiany :o

1

@maroon ale 350 tysięcy na zbiórce już zebrane dla niego :D

2

@lajcior to Julce teraz zostaje inne wytłumaczenie, bo to jak w Familiadzie, nie można powtarzać odpowiedzi

1

@July_6_BcN a 69? Jak już tak tłumaczysz

0

@FCB24 niestety, ale czas z tym skończyć i jutro jest do tego wspaniała okazja

0

@FCB24 no przecież dwa lata temu z PSG chociażby

1

@Derean a Ty skąd wiesz? :D

6

@NeroTFP1 a ja się gole na łyso

0

@FCB24 ale tak piszesz, jakbyśmy jutro musieli wygrać 7-0 z najmocniejsza drużyna w historii i grając 3 składem.
Co to jest 2-0? Akurat ta drużyna już tyle razy pokazywała charakter, że nie widzę najmniejszego powodu, żeby w nich jutro nie wierzyć.

5

@Cochise nie myślałem, że pod tym tweetem znajdą się tacy delikwenci, szkoda.

42


0

@NeroTFP1 a mówiła, żebyście podali sobie ręce?

0

@Kozinho. To będziesz mógł w końcu oddać

0

@BorzyKrzys w sumie dawno nie było przegrywającego Juve w finale LM

1

@Kubix93 dlatego żal tych nie pokazanych żółtych kartek w pierwszym meczu, mieli by jeszcze gorsza sytuację.

0

@TR3YWAY wczoraj była promila w biedrze, wszystkie laysy 2+1 gratis

2

@kubix05 a jutro Zmarzlik, przypadek?

6

@FcPortoFan1999 Ty to zadymiarz jesteś konkretny widzę
A pamiętasz, że się mieliśmy ustawić podczas meczu Wrocław -Siedlce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?