mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 że nie jesteś do końca normalny, to już mamy dawno ustalone Oski :)
11
@MessiForeverTheBest oj, po dniu wczorajszym chyba powinieneś oznaczyć kogoś innego ;)
0
@FcPortoFan1999 @Encore
Właśnie po tej serii fantastycznych zagrań napisałem wczoraj to
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16828205#comment-16828205
Oczy bolą
0
@LAMC_10 aż tak daleko nie mieli, a dla nich i tak ważniejsze było powyzywanie się na trybunach, a nie wynik ;)
1
@TR3YWAY to ma swój klimacik, grają jacyś znajomi, czy rodzina i przede wszystkim za darmo ;)
@FcPortoFan1999 no nie da rady, bo jednak są to pełnoprawni profesjonaliści. Tylko mnie to dziwi, bo chłopaki z drużyn młodzieżowych gorzej by nie grali, zarabiali by dużo mniej, a i ambicje i wolę walki pokazali by pewnie większą od najemników.
1
Włączyłem sobie na 3 minuty ten mecz. Nie spodziewałem się porywającego widowiska, bo w końcu grają drużyny praktycznie że stracey spadkowej, ale.... No kuźwa, to są jeb profesjonaliści, którzy zarabiają potężne pieniądze, ale żeby grać taka padake, to aż ręce opadają. Dziwię się tym klubom, prezesom, że są wstanie tyle płacić takim partaczom.
1
@Eklerek ja nic nie sądzę, ale co chwila na FB mi się wyświetlają różne posty, oczywiście nie chce mi się ich weryfikować, ale niektóre rzeczy są ciekawe
Tak jak samo pochodzenie samochodu
Podobno w Niemczech zostało skasowane, na złom a w Polsce normalnie przeszło przegląd
Później informacja, że w ciągu roku chyba z 7 kontroli policji miał
W tym jedna kontrolę tego samego dnia niby
Podobno na miejscu nie było krwi, a przecież się wykrwawił
Ja nic nie sugeruje, mówię tylko co czytałem
Też czekam na rozwój sprawy, ale nie liczę na jakieś konkrety
0
@Eklerek problem w tym, że w tym kraju nawet takim organom nie można wierzyć
Cała masa wypadków, gdzie były matactwa, próby tuszowania śladów itp.
1
@FcPortoFan1999 znam, ale ona nie taka święta podobno
1
@PIWOSZ89 co to za "święto majówka?" :D
0
@Azazel_Pazuzu akurat patrząc po sylwetce to bliżej mu do wyciśnięcia 150, niż 70.
1
@Popitek12 a więc tak wygląda to słynne "życie jak w Madrycie"
0
@Ryse
1. Girona - Mallorca 1/+2.5/2-1
2. Villareal - Levante 1/+2.5/3-0
3. Valencia - Atletico 1/+2.5/2-1
4. Alaves - Bilbao X/-2.5/1-1
5. Osasuna - Barcelona 1/+2.5/2-1
6. Celta - Elche 1/+2.5/2-1
7. Getafe - Vallecano 1/-2.5/1-0
8. Betis - Oviedo X/-2.5/1-1
9. Espanyol - Real Madryt X/-2.5/1-1
10. Sevilla - Real Sociedad 1/+2.5/2-1
0
@Kgorecki2500 normalnie zanosisz okulary jak masz krzywe i je robią na miejscu czy jak to wygląda? I jak cenowo?
0
@Colon jesteś ***** a nie skoczek
7
No i można się kłaść spać do łóżeczka, a ci ludzie ze stadionu? Kolejki do wyjścia, ścisk w komunikacji miejskiej, korki, przebodzcowani. Ech, nawet mi ich nie żal.
0
@Eklerek ale gwizdnął
1
Cierpliwości
https://ibb.co/gnC4Zdr
2
@tbas ale to Archivo var to nie są jacyś nieomylni znawcy. I teraz przeczytałem artykuł i te ich tłumaczenia są mocno naciągane. Do tego pokazywanie sytuacji poprze screeny, które całkowicie pomijają dynamikę akcji.
Jak dla mnie karny dla Bayernu ewidentny, bo to Diaz na kontrolę nad piłką i chce ją chronić przed Pacho, który mu to uniemożliwia.
A druga sytuacja, to akurat paradoksalnie można się posłużyć tym screenem z artykułu, Upamecano stawia mogę przed Kvare, jest bliżej piłki, to on zostaje kopnięty.
Dla mnie dwie słuszne decyzje
3
@misterio ale, że teraz w tej chwili, czy w tym sezonie?
Bo jak teraz, to chyba City, a jak w całym sezonie, to mimo wszystko Arsenal
Przeszli fazę ligowa LM jak burza, w lidze też dobrze punktowali.
A Barcelona? Myślę, że jednak przegrane dwa dwumecze z Atletico pokazały, że daleko z nam do ścisłego topu.
P.S nie trzeba namiastki obiektywizmu by stwierdzić to co Ty, to jest oczywiste :)
9
Atletico z Arsenalem by musieli zagrać z 4 dwumecze, żeby padło tyle goli, co tu w godzinę :)
3
Kvara kopie gościa w nogę i się zwija z bólu, a tamten jak gdyby nigdy nic sobie biegnie dalej :D
10
Bez zbędnego pierdzielenia, takiego meczu dzisiaj oczekiwałem.
4
@FLYP przecież akumulator Ci się rozładował
Siadaj ogladaj
1
Hahaha, dzisiaj takie meczycho, a jutro pewnie paździerz dostaniemy ;D
1
Ta bramka ma trochę vibe bramki Messiego z Rzymu przeciwko Man Utd w finale LM ;D
Zwłaszcza z tej ostatniej powtórki
4
Panowie, oglądacie tę piłkę już tyle lat i na serio nie ma dla Was karnego? Diaz sobie przyjął tak piłkę, że miał idealną sytuację do strzelenia bramki. Prawa nogą próbuje osłonić piłkę, co mu się udaje, zostaje sfaulowany. Klarowny rzut karny.
Nawet var nie sprawdzał, tzn. może sprawdzał, ale na słuchawkę dostał info, że był faul. Chyba jednak sędziowie w półfinale LM wiedzą lepiej.
2
@Pablozeusz dokładnie, takie 3-2, a najlepiej 4-3 by mogło być ;D
Nie ważne dla kogo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cochise myślę, że grubo ponad 10k w csa, łącznie z 1.6 i csgo