mix1086
Dołączył/a: styczeń 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
znowu w 2 polowie widze truchtającego messiego
0
moim skromnym zdaniem zostalo11 kolejek w laliga i maksymalnie 6 w pucharach to jest czas zeby zacząć grac podstawową 11 czyli alexis i pedro jako pierwsi rezerwowi i tyle w temacie pozdrawiam VeB
0
blagam cie kolego tylko nie pedro juz alexis jest lepszym wyborem pozdrawiam
0
martino zrób cos pozytywnego dla kluba podaj sie do dymisji wraz z zarządem
0
0
opcja swietna na 2-3 lata duet pique vidic ale mozemy sobie pomarzyc nasz zarząd to spiepszy
0
spokojnie poczekajmy na dwumecz z city to bedzie prawdziwy test dla taty i wtedy zobaczymy co dalej visca el barca visca el catalunya
0
margines bledu niby wyczerpany nie wydaje mi sie ze zgarniemy w nastepnych kolejkach komplet punktów liga rostrzygnie sie w ostatnich trzech kolejkach
0
martino ten mecz obnazyl twoją taktyke co ty biedaku wymislisz na city boje sie powtórki z bayernem obym sie mylił i okazało sie ze jestes trenerem jakiego potrzebujemy bo narazie mnie nie przekonujesz visca el barca
0
neymar jesli wróci do pelni sil to itak powinien wejsc z lawki mnie martwi martino co wymysli na city bo z dwoma graczami 180 +wzrostu stale fragmenty wyglądaja mizernie w kontrze city gra rewelacyjnie obysmy nie przegrali wiecej niz 1 golem a tak naprawde to jest test dla taty czy jest odpowiednim trenerem dla naszego klubu bo mecz zrealem wygral nam sedzia a z atletico mielismy sporo szczescia
0
niech wyjdzie taki sklad waldes alwes bartra puyol alba iniesta cesc song tello sancez messi
0
to kpina czyli w przyszlym sezonie ney na brame rosel ty kombinatorze
0
oby nie na 10-15 minut zasluzyli tello s roberto dongou
0
kamiloza91 oby nie
0
oby nie
0
telloo za pedro najlepszy mozliwy sklad