0

znowu w 2 polowie widze truchtającego messiego

0

moim skromnym zdaniem zostalo11 kolejek w laliga i maksymalnie 6 w pucharach to jest czas zeby zacząć grac podstawową 11 czyli alexis i pedro jako pierwsi rezerwowi i tyle w temacie pozdrawiam VeB

0

blagam cie kolego tylko nie pedro juz alexis jest lepszym wyborem pozdrawiam

0

martino zrób cos pozytywnego dla kluba podaj sie do dymisji wraz z zarządem

0

0

opcja swietna na 2-3 lata duet pique vidic ale mozemy sobie pomarzyc nasz zarząd to spiepszy

0

spokojnie poczekajmy na dwumecz z city to bedzie prawdziwy test dla taty i wtedy zobaczymy co dalej visca el barca visca el catalunya

0

margines bledu niby wyczerpany nie wydaje mi sie ze zgarniemy w nastepnych kolejkach komplet punktów liga rostrzygnie sie w ostatnich trzech kolejkach

0

martino ten mecz obnazyl twoją taktyke co ty biedaku wymislisz na city boje sie powtórki z bayernem obym sie mylił i okazało sie ze jestes trenerem jakiego potrzebujemy bo narazie mnie nie przekonujesz visca el barca

0

neymar jesli wróci do pelni sil to itak powinien wejsc z lawki mnie martwi martino co wymysli na city bo z dwoma graczami 180 +wzrostu stale fragmenty wyglądaja mizernie w kontrze city gra rewelacyjnie obysmy nie przegrali wiecej niz 1 golem a tak naprawde to jest test dla taty czy jest odpowiednim trenerem dla naszego klubu bo mecz zrealem wygral nam sedzia a z atletico mielismy sporo szczescia

0

niech wyjdzie taki sklad waldes alwes bartra puyol alba iniesta cesc song tello sancez messi

0

to kpina czyli w przyszlym sezonie ney na brame rosel ty kombinatorze

0

oby nie na 10-15 minut zasluzyli tello s roberto dongou

0

kamiloza91 oby nie

0

oby nie

0

telloo za pedro najlepszy mozliwy sklad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?