0

ten drybling messiego jak ja zaluje zepo minieciu 4 nie sprobowal huknąc zplaskiego podbicia tylko podal do neya ktory ewidentnie ma dolek ktory niewiadomo skąd sie wziol a ostatnio leo uderza z okolo 16 precyzyjnie ale bez mocy i czesto mu to wuchodzi jak z espanholem czy willareal ale po takiej akcji trzeba czasami zamknoc oczy i huknąc ile bozia siły dala nikt by mu nie miał za złe he he

0

lucho nasza gra nie byla tylko powolna ale tez momentami slaba bez pomyslu i co by nie gadac gdyby nie fura szczescia jaka nam dopisala skonczylo by sie jak z getafe bo pomoc nie istniala

0

luis błagam co ty gadasz 1 sergi roberto zagrał spektakularny mecz nie notuje strat jest bardzo kompletny 2 powolna gra powolna? ja wiem ze ogrze mlodych ktorzy mali grają nie morze pojechac ale wychwalac ich pod niebiosa to juz zenada i jeszcze jedno panie trenerze jak sie podaje tylko wzdluz i do tylu to ciezko o straty

0

Komentarz usunięty

1

Wszystkiego Najlepszego Ney Wszystko co najlepsze jest przed tobą

0

co to było jak oni mogli sie na to zgodzic te poprzednie reklamy qataru były nawet spoko ale ta jest żałosna

0

chce cieszyć sie doswiadczeniem jakim jest trenowanie fc barcelony nie on se jaja robi to zatrudniamy trenera zeby nabieral doswiadczenia zubi trolu ty mój jak dlugo bede zmuszony twoją gebe oglądac wybory 2015 tylko to nas moze jeszcze uratowac

0

juz dawno pisalem ze luis mnie przeraza soory ale nasz zarząd to 1 wielka pomyłka kazdy kazdego usprawiwdliwia liczy sie posada a nie dobro klubu przejrzyjcie na oczybo luis to pomyłka w romie sie na nim przekonali myslicie ze u nas olśni go co sie dzieje z tym klubem a propo jakby ktoś nie wiedział kibicuje barcy od 1998 r.

0

co ty chrzanisz myslisz ze po 3 ligowych 3 punktach cos sie zmieni lucho coraz bardziej zaczyna mi przypominac martino gubi sie taktycznie i personalnie ale wzyciu bym go teraz nie zwolnil spokojnie poczekam do konca sezonu i szczerze obym sie mylił

0

sory xavi ale na lucho bym nie liczyl ze da ci wiecej minut bo jeszcze jeden mecz jak mi wystawi masze na śo to bedzie dla mnie jasne przesłanie ze nie potrafi wyciągac wniosków i ze roma to nie był przypadek

0

a mnie szkoda fabsa bo wrócił do domu dopłacając d tego i zamiast grać na pozycji xawego zucano go po calym boisku szkoda a niedowiarkom jego talentu powiem tak ze prawdopodobnie wpadniemy w lm na chelsea i fabs nas z niej wyrzuci visca el barca

0

mam nadzieje ze lucho nie postawi masze na obrone ipedro w ataku bo jesli tak zrobi to zaczne sie obawiac ze moze wszystko sie powtórzyc jak za martino

0

tysque brawo kolego najlepszy mozliwy sklad na 1 kolejke

0

mathieu sorry ale luis wie ze w tym momencie mamy 2 obroncow 1 to pique który pokazal ze nie jest naszym firarem obrony ewentualnie morze byc nr 2 drugi obronca to mark bartra ktury morze byc jedynie rezerwowym a masze na litosc boską to defensywny pomocnik i mundial to dobitnie udowodnil czyli potrzebujemy 2 obroncow 1 na miare powiedzmy mathieu i przedewszystkim 2 na miare tiago silwy no i oczywiscie za slabego juz niestety daniego cuadrado i wtedy od luisa bedzie mozna wymagac wielkich zeczy visca el barca

0

zal mi ceska wrócil na camp nou po co zeby grac a u nas co zostawiamy xawiego który sie konczy apozbywamy sie ceska szkoda gadac

0

podwyzka dla messiego jest tylko konsekwencją nieudolnego zarządu który zakontraktował neymara i okazało sie ze moze zarabiac nawet wiecej od leo paranoja

0

takiej oferty sie nie odrzuca chyba zr valverde dowiedział się co bedzie mógl a co nie i stwierdzil ze marionetką zarządu jak martino nie bedzie i tyle

0

pedro sie stara chlipak iduzo biega brak mu kreatywnosci skutecznosci dryblingu i szczerze juz nie moge na niego patrzec zeby nastepny sezon byl udany opuscic klub muszą alves pedro masze song afelay sanches i z przykroscią stwierdzam ze xavi i nie dlatego ze jest w slabej formie tylko czsami mi sie wydaje ze jak czytam jego wypowiedzi to facet zyje we wlasnym swiecie fc barcelona najlepszy klub na swiecie igdy nawet jjestesmy gorszym zespolem w danym meczu to on prawie zawsze ma wymówke i usprawiedliwia wszystkich a z jego autorytetem w szatni nic dobrego z tego nie wyniknie ktos powie ze przesadzam ale za te kase sprowadzmy z najwyzszej pólki bramkarza 2 stoperów pomocnika i wysokiego napastnika plus kilku z la masii i oczywiscie trener z jajami ktory pogoni te nasze gwiazdeczki

0

jakie zero transferow a neymar to co nam potrzebny jest trener ktory postawi sie zubiemu i zrobi to co pep 6 lat temu

2

skupieni na mozliwosci zdobycia tego tytułu ten facet to jakis zart

0

mr perfect w 100 % sie z tobą zgadzam

0

orzech sory ale mrtino to taka sama porazka jak ibrahimowicz i oczywiscie smiejący sie nam w twarz zubizaretta

0

tu są potrzebne wybory i trener który nie bedzie sie bał ządać

0

jak mozecie byc za tym zeby tata zostal przeciesz to jest facet który idealnie pasuje temu nieudolnemu zarządowi nie ząda nie protestuje co dostanie tym bedzie grał i tak bedzie szczesliwy ze jest w barcy

0

zubi wybacz ale jesteś natyn stanowisku tylko za zasługi jak w pzpn był lato i dlatego jestem pewien ze bedziesz sie trzymał rekoma i nogami tego stanowiska wstyd mi za ciebie obym cie nie musiał oglądać w nastepnym sezonie

0

najlepszym z najgorszych był neymar a osoby które oddały głosy na leo są poprostu żałośne i niewierze ze to pisze ale niestety messi był najgorszym zawodnikiem meczu

0

he he dobre ale mnie to rozbawiło messi z wąsem

0

presing bez leo

0

leo koledzy zapieprzają w obronie a ty co

0

spaceruje i strzela caly leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?