ten drybling messiego jak ja zaluje zepo minieciu 4 nie sprobowal huknąc zplaskiego podbicia tylko podal do neya ktory ewidentnie ma dolek ktory niewiadomo skąd sie wziol a ostatnio leo uderza z okolo 16 precyzyjnie ale bez mocy i czesto mu to wuchodzi jak z espanholem czy willareal ale po takiej akcji trzeba czasami zamknoc oczy i huknąc ile bozia siły dala nikt by mu nie miał za złe he he
lucho nasza gra nie byla tylko powolna ale tez momentami slaba bez pomyslu i co by nie gadac gdyby nie fura szczescia jaka nam dopisala skonczylo by sie jak z getafe bo pomoc nie istniala
luis błagam co ty gadasz 1 sergi roberto zagrał spektakularny mecz nie notuje strat jest bardzo kompletny 2 powolna gra powolna? ja wiem ze ogrze mlodych ktorzy mali grają nie morze pojechac ale wychwalac ich pod niebiosa to juz zenada i jeszcze jedno panie trenerze jak sie podaje tylko wzdluz i do tylu to ciezko o straty
co ty chrzanisz myslisz ze po 3 ligowych 3 punktach cos sie zmieni lucho coraz bardziej zaczyna mi przypominac martino gubi sie taktycznie i personalnie ale wzyciu bym go teraz nie zwolnil spokojnie poczekam do konca sezonu i szczerze obym sie mylił
Komentarze
0
ten drybling messiego jak ja zaluje zepo minieciu 4 nie sprobowal huknąc zplaskiego podbicia tylko podal do neya ktory ewidentnie ma dolek ktory niewiadomo skąd sie wziol a ostatnio leo uderza z okolo 16 precyzyjnie ale bez mocy i czesto mu to wuchodzi jak z espanholem czy willareal ale po takiej akcji trzeba czasami zamknoc oczy i huknąc ile bozia siły dala nikt by mu nie miał za złe he he
0
lucho nasza gra nie byla tylko powolna ale tez momentami slaba bez pomyslu i co by nie gadac gdyby nie fura szczescia jaka nam dopisala skonczylo by sie jak z getafe bo pomoc nie istniala
0
luis błagam co ty gadasz 1 sergi roberto zagrał spektakularny mecz nie notuje strat jest bardzo kompletny 2 powolna gra powolna? ja wiem ze ogrze mlodych ktorzy mali grają nie morze pojechac ale wychwalac ich pod niebiosa to juz zenada i jeszcze jedno panie trenerze jak sie podaje tylko wzdluz i do tylu to ciezko o straty
0
1
Wszystkiego Najlepszego Ney Wszystko co najlepsze jest przed tobą
2
skupieni na mozliwosci zdobycia tego tytułu ten facet to jakis zart
1
Wszystkiego Najlepszego Ney Wszystko co najlepsze jest przed tobą
0
margines bledu niby wyczerpany nie wydaje mi sie ze zgarniemy w nastepnych kolejkach komplet punktów liga rostrzygnie sie w ostatnich trzech kolejkach
0
co to było jak oni mogli sie na to zgodzic te poprzednie reklamy qataru były nawet spoko ale ta jest żałosna
0
co ty chrzanisz myslisz ze po 3 ligowych 3 punktach cos sie zmieni lucho coraz bardziej zaczyna mi przypominac martino gubi sie taktycznie i personalnie ale wzyciu bym go teraz nie zwolnil spokojnie poczekam do konca sezonu i szczerze obym sie mylił