misiek4st
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czyli jak messi odejdzie , skończy karierę, to maja Camp Nou zburzyć, postawić Lidla? bo juz nie bedzie drużyny? czemu smiesznym kibicem jestem? kibic tezpowinien czasem powiedziec prawde... nie można zmieniać wszystkiego innego bo tak chce jeden zawodnik. to smieszne, 91 bramek, 70 50 za rok bedzie 20 , za 3 lata 12, barca to nie klub, druzyna jednego zawodnika,
3
jaka bedzie li pa bez messiego.? messi nie strzelił bramki na wyjeżdzie od ilu meczy?
rok temu miał kontuzje i wszyscy się za glowę łapali, ojeju ojeju co to bedzie. ? a tym czasem chłopaki nauczyli się grac bez niego, każdy dawał coś z siebie. i były efekty. strzelał fabregas, strzela alexis...
wielu kibiców tu widze jest , są dzieci you tube ale sa tez starsi kibice pamiętający czasy savioli i fochembacka. zmiany sa konieczne w tym roku, za rok będzie jeszcze gorzej. nie da sie grac na poziomie barcy z lat 2009-2012 nie mozna grac co sezon przez 10 lat takiej tiki taki. xavi, -- generał jakich mało, ale trzeba dac szanse młodym, trzeba miec rok dwa na zmiany bo inaczej Alves Xavi i Sergio z pedro beda grac do 40 -tki a na ławce juniorzy.
messi chce isc do chelsea? niech idzie, pare meczy w piłce angielskiej i mu sie odechce kiwania,
messi chce isc do PSG? niech idzie, niech sie ogrywa z FC nantes.
BARCA to Barca- cruyff, kubala, rivaldo, etoo R10, messi, zawsze byly gwiazdy i zawsze bedą bo barca z tego słynie, ale nie kosztem wizerunku że knypek który kiedys zdobył 4 złote piłki ( pierwsze 3 zaslużenie) bedzie trzepac przez 20 lat zarzadem.
bedą chude lata i to normalna kolej rzeczy, ale po tych chudych przyjdą sukcesy,
jaki przykład dla kibiców młodych dają?
w kazdej druzynie rządzi trener, nie zawodnik,
leo gaśnie, bo swoje juz zrobił, czas na innych
to samo tyczy sie alvesa, xaviego, Sergio,
zaczynał guardiola to kazdy sie pukał w glowe: pedro? SERGO -? syn Carlesa Busquetsa - ( oj pamietam te jego "szmaty" )
nie bójmy sie zmian, zmiany sa konieczne,
barca sobie poradzi bez messiego, bo to wiecej niż klub, bo ludzie wiedza jaki to zaszczyt nosić koszulke z herbem na piersi...
0
kibicuje chlopakom od 95 roku, barce regularnie ogladam od 99 roku, ale to co ten Leo wyprawia to masakra. chce odejsc niech idzie. 250 ME od szejków i klub bedzie stac na wydanie pieniedzy na naprawde dobrych zawodników bo nikt niepogardzi kwotą 40-50 M zza gracza. co trener ma sie bac kaprysów messiego? 3 lata temu to tak mozna bylo sadzic, ale teraz? chodzi człapie lays wpier... nie dziwi wiec ze kazdy go blokuje. za takie pieniadze to on powinien z klubu nie wychodzić, a tu nic, reklamy w japonii w nigerii i hu wie jeszcze gdzie.
Niech go oddadza. szkoda ze oddali alexisa i cesca. messi miał kontuzje to oni ciagneli barce. a teraz ? xavi? iniesta? neymar?
niech go oddadzą i czas wkoncu budowac nowa barce a nie dziadkami grac.
mysliscie ze wywala LE to kazdy bedzie chciał trenowac barce? nikt nie przyjdzie z wilkich trenerów bo wiedzą jakie szabo jest.
messi to nie BARCA, barca to cos wiecej niz klub, a nie barca to leo messi.
wiele zrobił ale czas na zmiany. płakali po Ronaldo, Rivaldo, R10, trzeba nowego, ale tym liderem nie bedzie juz nigdy LEO