0

Kurfa. Nie wierze

0

Kto to jest ten EG? Jakis fenomen? Mówią i piszą o nim jakby to był NeSTA!

1

griz na boku, brajwajt na żądle - Mainita jak nic,

ponawiam pytanie - jaka jest najlepsza pozycja dla Antoniny?


jprdl - co kolejka to samo....

żeby ten martin chociaż z bani sadził jak rasiak,
z drugiej strony -nie jego wina że w takim klubie nie ma "9" z prawdziwego zdarzenia

0

@misiek4st @tkanowski dziękuję

2

Kupa gówna , 100 metrów błota i potem Wielka Barca... tragedia przez duże T.

Trener nic, piłkarze gwiazdy nic. Ehh... nie sadziłem
Że dożyje takiej bryndzy...

1

Jak pixdy do kwadratu...

0

Jak pixdy!!! ..........

0

Jaka jest najlepsza pozycja grizmana?

1

Szału nie ma. Ale 3 punkty to 3 punkty

0

Znowu wielki Hu a nie sklad... masakra

0

@dafik85 Dafi a czemu tak piszesz... leżącego ( Barce) sie nie kopie. Ma pretensje to niech napisze jasno.... Bartek jesteś Cipo bo mnie nie kupileś.
Barca dala mu wszystko- Łacznie z operacją odstających uszu, gdyby nie barca to by z tej Sevilli do chin poszedł.
Dlatego uważam ze jest pajacem.
Teraz każdy mądry jakie to Barca wtopy miała. Każdy będzie cos dokładał a na końcu powie ze Barcai dała to, tamto...
Drugi raz by tak dobrze nie grał, tak samo
Jak PEP nie będzie drugi raz mial takich samych sukcesów jak przedtem.

1

Ooo następny Pajac. Ciekawe co Ibra napisze...

1

jakie to ma qwa znaczenie? od 3 lat by burdel w klubie, każdego wkurz łapał co chwile, zamiast sie skupić na pozytywach to wyciągają jakieś gówno z szuflady, Ernesto to, Stein tamto , Messi to i owo, Kgo to obchodzi co było, widać teraz burdel przez wielkie B, kasy brak, gwiazdy złe bo muszą zapierd. Smerfetka chodzi zła bo Mate nie ma, a ogonić to wszystko, zakupić dla Sergio i LEO Paterke, wręczyć kwiaty i niech ida.
mają siłe biegać, to już cos, skutecznośc w końcu przyjdzie, a jako komus sie nie podoba ze beda mieli nie 10 aniek tylko 5, kurde no takie czasy, z pustego to i salomon nie naleje, WIECEJ niż Klub jak ktos sie nie zgadza na obniżenie - to oddac za darmo, trudno.

0

Poratuje ktoś linkiem. Na ulicy auto wjechało w rozdzielnie. Ciemno jak w d.... Góry dziękuje

1

Bedzie bomba. Konczy kariere! ????

2

Kibice i Kibicki. Nie ma tragedii.
Koniec seZonu, pojadą na wakacje. W lecie każdy z pierwszej drużyny dostanie 20% podwyżki. O co wam chodZi. Prezes mówi ze jest ok to jest ok. Wroci Zlatan, Pedro, Keita, czygrynski. I będzie Pieknie. Stadion sie buduje. Głowa do góry. Za rok nie wyjdziemy z grupy.

1

@DLFCB dzwoniłem ale zajęte było. A ciebie nie drażni ze takie super transfery klub robi? Wszystko Ci jedno? Nieważne kto przyjdzie, ważne ze Barca najwiecej wydaje? Neymar sobie sam w kolano strZeił. I on tu nie ma nic do tego. FPerez za 220 baniek zrobiłby druzyne na 10 lat. A Bartek sie zagotował i kupował jak leci.

0

@DLFCB popłacz sie jeszcze!!! Żal to kibicom takich transferów za miliony które nic oprócz pośmiewiska nie daja!!! Kontuzja trening kontuzja... przecież to jest kpina w dzisiejszych czasach. Jak sie gówniarz źle prowadzi to tak będzie cale życie miał.
Trzeba skonczyć użalac sie nad tym pseudo zawodnikiem

1

Kto to jest? Mialbyc jakis konkretny trener a wziei kogo? Pomimo tych wszystkich porażek mogli zostawić Ernesto na stanowisku i pożegnaj się z nim jak należy po sezonie. Ta sytuacja że za twoimi plecami zarząd klubu szuka innego trenera pokazuje tylko jedno że obecny zarząd to kpiny.

1

@Scross mineły, owszem. Ale z drugiej strony obecna drużyna nie reprezentuje nic. Wychowankow brak, transfery jak w Sensible
Soccer, forma kieska, wyniki kiepskie, gra przypadków. Szkoda na to patrzeć. Wróca czasy van galla niedługo.

0

Prawda jest taka że z tak leniwymi i mało ambitnymi piłkarzami to I by Kloop Nic nie pomógł. W realu nawet CR 7 pomagał w obronie. A u nas Kapitan tylko to przodu. Problemem jest leniwa szatnia i slaby prezes ktory na to pozwala. Juz widzę jak przychodzi klopp czy koeman i mówi do LEO ma pomagac w obronie.

Nadejda czasy ze za Ernesto zatesknimy.

1

Każdy inny zawodnik: perez, fati, griz. Bedzie lepszym rozwiazaniem niż Dembele. Nie ma co sie oszukiwać 200 baniek za Neymara zarzad utopił koncertowo. Ktos powinien za to beknąć.

0

@tkankowski Dziekuje ????????

0

Poratuje ktos linkiem do meczu?

1

Kibic Barccy od 95 roku...
Nie chce być złym
Prorokiem ale... gdy nasze armatki nic nie wygraja? Lm- cwiercfinał, la liga- 3 miejsce, pk- połfinał.... kto bedzie chcial trenowac Barce? Ernesto zostanie.. terstegen będzie miec dosyc i odejdzie, messi powie pas, piqe nikt nie bedzie brac poważnie... kiedyś na myś o meczu z Barca drużyny w Hiszpanii mialy kupe na dwa tygodnie przed meczem. Teraz każdy idZie jak po swoje. Każda drużyna ma pewność ze strzeli naszym bramkę.

Nie sądziłem ze bede tak tęsknić za Puyolem czy LE.

Mlodziez mamy zdolna. Gdyny nie LvG nie byloby xaviego puyola valdesa iniesty...

Gdy czytam ze dyrektor sportowy mowi ze młodziki musza isc na wypozyczenie... Tito sie w grobie przewraca!!!
A razem z nim JC#14...

Bedziemy taką Walia za czasow Giggsa. Zawodnik kozak a drużyna przesłaba.

No ale dopóki piłka w grze...

VeB


3

Przyjdzie taki dzień Że Celta w trakcie meczu Bedzie miec w swoim składzie ba boisku - 11 wychowanków..... Barcelony

24

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Czy ja W końcu przeczytam na głównej „ alibaba zwolniony” ????

0

Co to za wynalazek. ???

1

Pieprzony grubas...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?