misiek4st
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde jak tsubasa w tej bajce. Tylko ze on wtedy mógł oddać tylko 2 strzały jastrzębia….
Co to za dziwna praktyka. Gosc albo może zapierd przez 90 min albo miech kebaba je ????
0
trudno mi zrozumieć dlaczego człowiek który z kelnerami kopie sie po głowie i nie potrafi zmienić zwodu A na zwód B ( pewnie nie ma tego B) w czasie gry gdy widzi że nie idzie, chce tyle pieniędzy. Smtune to ale tego zawodnika raczej nie odzyskamy, i to taki kot w worku jest. skoro zawodnik po coronce i bez treningu jest w lepszej formie od zawodnika który trenuje to tylko pokazuje jaki ten zawodnik prezentuje poziom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@kamillek puść sobie porno.
Przegrywają źle, wygrywają w lipnych okolicznościach źle.
Pomyśl zanim skomentujesz.
1
@fevirek92 jak można na obrońcę z jajami mowić kot… co wy macie z Tymi kotami. ????
1
Hmm po co nam kolejny pomocnik? Jak nam
Napastnik z prawdziwego zdarZenia jeat potrzebny…
1
Niby decyzja na którą wszyscy czekali ale o pewnych rzeczach nie możemy zapominać. Trener był jaki był może i słaby taktycznie może i nie potrafię wszystkiego przewidzieć zadziałać w odpowiednim czasie. Ale to dzięki niemu wiemy kto to jest Gavi Nico Balde… nie można też zwalić winę na trenera za to że Zawodnicy którzy grają całe życie w piłkę i pobierają za to ogromne sumy pieniędzy nie potrafią trafić w bramkę nie potrafią trafić w piłkę.
Nie wszystko zrobił źle ale też wiele rzeczy mu po prostu nie wyszło. Oby na stałe lepsze czasy bo gorzej już być chyba nie może.
0
Ciekawe gdzie jest granica cierpliwości JL….
1
Teraz każdy fachowie jprd… a dwa lata temu to nikt nic nie mówił. Paranoja.
Szału nie ma ale wierze w Laporte. Za dwa lata będziemy na szczycie!!
2
Luis, skończ już, ile można,
0
Bardzo prozę redakcje FCB.com o zamieszczenie jutro posta/art. REAKCJE zawodników po publicznym WYR***niu przez BENFIKE. Dziękuję
P.S. Ronald nie dzwignął tematu. I juz chyba sam do tego doszedł.
VeB!!!!!!!!!!!!!!!
0
@maciach najlepsze mecze? Hmmm co prawda gram tylko w klasie B, ale jak boczny obrońca ma wrzutkę dobra 1/10 to to slaby obrońca… stac ich na więcej … tym bardziej ze już trochę graja w pierwszym zespole
1
I kto przyjdzie? Ernesto? Qique? Jpdr…
5
Krok po kroku i Rodzi sie WIELKA BARCA !!!!
0
10 netto- 20 brutto- to juz wiemy.
0
@norbo80 co chwile beda wychodzic informacje. Leo chciał grac za darmo… bla bla bla
Za rok będzie wiadomo co i jak. Żal ze go nie ma ale co zrobić. Miałem okazje ogladać Leo na Żywo, za rok jade obejrzeć Kuna i Depaya.
W kasie jest pusto. Ktoś za to jest odpowiedzialny. Mnie dziwi ze nie można od tak wywalić kilku dziadów aby zwolnic limit. Tzn pewnie mozna ale Bartek tak pisał umowy ze wszyscy moga tylko Barca nie.
Natomiast Jak Laporta powiedział do Leo. Ok masz tu kontrakt na dwa lata. Za dwa lata odejdziesz a Barca bedzie grac w 4 lidze to ja mu dziekuje ze nie zaryzykował.
Ten portal to najlepsza strona o Moim ukochanym klubie. Czytam każdy art, szanując redakcje.
Kurz opadnie ale liga za 4 dni. Skupmy sie na nas.
Ale jak napisałeś każdy ma prawo do informacji. Mi tylko chodzi aby głównymi informacjami byla sytuacja w klubie a nie na świecie.
VeB
15
Droga redakcjo.
już w niedziele start sezonu w nowym rozdaniu!
możemy sie dowiedziec - my kibicie- w jakiej formie są nasi zawodnicy?
my już wiemy że LEO jest w Paryżu. to już nie nasz problem.
chciałbym wrocić do naszych Barcelony informacji.
jak sie ma PIQE? SB? jak trenują? czemu Pedriego chcą zajechać jak konia.
to mnie kibica interesuje a nie Pan Messi,
jak bede chciał poczytać co u niego i u jego synów to wejde na strone PSG.
z poważaniem
Michał, rocznik 83, kibic Barcelony od 1996r.
1
@catalanian09 w sumie masz racje, szkoda że to sie dzieje w taki sposób, z wielkich graczy to chyba tylko XAVI i Iniesta pożegnali sie na boisku... Puyol, Valdes, Leo, Suarez.. . słabo to wyszło. aczkolwiek nie chce mi sie wierzyć ze LEO zaliczył SZOK w biurze u Laporty,. Nawet Laporta nie jest taki ( chyba ) wariat...
ale jak powiedział Basta - nie tak jak Bartek- aby nie pogrążać klubu to szaczun dla niego,
Dzięki za wymianę zdań!
0
@catalanian09 to po co kupują jak nie mogą rejestrować? Tebas to KutaC i nie ugnie sie ani na milimetr, zaraz sie okaże ze w tym tygodnia, sprzedadzą Umtitego Cutinio i pjanica, i ktoś policzy i powie... kurde przecież stac na na LEO... z drugiej strony jeszcze jest kwestia sztani... Rok temu czy dwa - piłkarze cicieli sie składać na neymara a teraz nie chcą na rok czas zmiejszyć sobie pensji z 40 baniek do 20 ?
0
niech mi to ktoś wyjaśni...
najlepszy piłkarz w historii klubu siedzi na plaży je kebaba i nie wie że klub nie da mu umowy? najlepsi koledzy w klubie nie obcinają sobie teraz pensji o x% aby limit sie zgadzał , żeby Leo został? kasy w skarbcu nie ma a klub zatrudnia Erica, emersona, Kuba i Memphisa? co oni mieli zapisy ze pierwsze przelewy pojdą w 2025 roku ? Przeciez to sie kupy nie trzyma, niech jakiś mądry to wyjaśni... może LEO nie chciał już tu być i wymyślił taki a nie inny pretekst?
natomiast jesli Laporta nie dał sie zmusić jak Bartek , czyli teraz podpisujemy z LEO umowe, Leo gra 2 lata a za 3 lata Barca bankrutuje i gra w 4 lidze to , ma gośc jaja aby sie postawić....
1
Jak Pan mógł tak mnie kurfa oszukiwać…
Teraz sie modlic aby Brajłat nie odszedl do Getafe…
Co sobie musi mysleć Aguero…
Pies Ci morde lizał Laporta…
Ty i Bartek to chyba blizniaki jestescie
0
No nareszcie! VEB!!!
1
Hahahahahahahahahah saga o mistrzostwie jepła jak saga neymara
1
Levante !!! JesZcze jeden! Jeszcze jeden.
0
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
0
Jakie to jest rwa tragiczne!!! Co mecz to samo... jedna polowa super, druga kakao...
0
@kamyk_23 w punkt. Jedynie o cYm on mysli to mistrzostwo swiata
0
Eee niedzielni kibice a czego wy sie spodziewacie. W zarządzie burdel jak na wiejskiej. W kadrze polowa ludzi z przypadku. Leo nie wygrywa meczy od kilku lat, to nie jest CR7. I tak w lidze niezle wygladaja. Niech przyjdzie nowy presydent. Poustawia to co jest zjepane od 3 sezonów i wtedy narzekajcie. Bramki traca bo obrońcom sie nogi Trzesa . Z przodu nie ma kim
Grac. Chyba tylko na papierze kadra nie jest najgorsza. Boisko jednak weryfikuje.
Ronald i tak
Jako tako to uklada. Kazdy pyta czemu SB gra co mecz? Tak trudno to zrozumieć ze zgodzil
Sie na obniżkę pensji pod warunkiem
Gry w kazdym meczu? Tak jak polowa innych zawodników ba których tak
Narzekacie.
0
Kto to jest ten Erik Garcia?
0
Barca Bedzie WIELKA!!!!