mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan_SW
no to czyli jaką ma ?
0
@zadafcb
Nie kumam czemu ten sport jest taki popularny tam. Mimo wszystko porównujac do piłki nożnej nazywanie go nawet niszowym to niedopowiedzenie.
0
@Danny Gaucho
Mało, w sumie do tego sezonu wykonywał je Neymar lub Messi, a wcześniej Cavani.
0
@zadafcb
@takisobiektos
wogole niesamowite jest ze w tak niszowym sporcie placa taka kase xD
0
@takisobiektos
czyli przez 10 lat bedize dostawal po 2 banki i dopiero pozniej przez kolejne lat zaplaca reszte ?
0
@Danny Gaucho
a ile Membeppe strzelił?
0
@zadafcb czemu on ma tak debilnie kontrakt rozlozony ?
0
@zadafcb o co chodzi
0
@Danny Gaucho
Dziwne ze Ronaldo nie ma on tam w te 3-4 sezony tyle karnych w tym Juve tłukł, że szok
0
@Danny Gaucho
Widze, że Sandor Kosics ma więcej wg tego i dopisałeś 2 strzelców. NO masz szczęście
0
@Danny Gaucho
Jaki update jak dane sie nie zmienily ? :D
1
@AmigoBlancos
to jest stary filmik. mial problemy z plecami i nie grał ostatnie 3-4 lata, ale chyba dalej jest w collegu i wraca do gry.
3
Jaki nasz. Lewus nigdy samokrytyczny, zawsze MY GRALIŚMY ŹLE.
0
Dobrze było zobaczyc Pedriego i De Jonga w takiej dyspozycji. Wyglądali jak topowi pomocnicy
4
Z dzisiejszych sytuacji minimum 3 gole musiały wpaść. Felix Pedri Gundo i blok obronny super
0
@MaroBrd
Nie wyobrażam sobie Realu wygrywajacego dwumecz City Bayernem czy Arsenalem
0
@norbi77
zara zobacze
7
@tristan87
Ała.
0
Komentarz usunięty
2
@DaPidejpi
Kocham Gothica. To jest Remake Gothica części 1 tak ?
0
@MaroBrd
imo wyjdzie im to bokiem jak w koncu zagraja ze zespolem z wyzszej polki
0
@Sysia11
Ale kto na to patrzy ze jest młody. Widzisz Messiemu zarzucali słaby sezon a chłop miał staty 20+ goli i 20+ asyst. Przecież to są topowe statystki
1
Kolejna sprawa to ciekawe czy nie padnie zaraz ofiarą własnego sukcesu. Jest wielki zachwyt, a jak na wiosne sie zatnie. Typ strzela co mecz, a zniżka na bank przyjdzie
0
Irytuje troche ta dyspozycja strzelecka Bellinghama bo bardzo mocno pudruje ich braki kadrowe (brak LO, skrzydłowego i 9)
0
@zmiter912576
So do we i nieczęsto sie to nam zdarza
0
@zmiter912576
Niesamowita skuteczność maja ???? bo gra nie powala
1
Typowy Real 0,5 okazji 2 gole albo 2 okazje 5 bramek
0
@betleyoneDEjong
top 4 w sensie ?
0
@DaPidejpi
Nie chodzi o presje, a o styl gry. Nie leży mu ten ja mysle, że w mocnej drużynie grającej z kontry byłby może nie topowy, ale solidnym wyrobnikiem
1
@DaPidejpi
RAphinia był kozak jak grał w Leeds, ale dlaczego? Leeds grało z kontry. U nas przy takim klepaniu sie nie odnajduje. Poza tym jak na brazylijczyka to średnia ta technika. Potrzeba na City jakiegos solidnego PS i LS bo nie mamy skrzydeł.