4

@Pedri16Future
Wczoraj nie można sie o nic przyczepić. Wszystko było jak trzeba.

0

@kanver_
To prawda to jest wstyd

0

Iglesias wyglada jakby był upośledzony

2

Najlepsze ze jeszcze ten Madrycki holownik nam ładuje 2 gole

3

Ale smierdzi mistrzostwem dla Realu gorzej niż ze starej frytkownicy

0

Undiano Kutaszenko

1

Dla Realu za pogłaskanie Bellinghama za szyjkę cofną nam za nakładkę nie. Detale

2

To nie była nakładka?

0

@Kamiloos
Czemu tu tyle kibiców Realu?

0

Jebac tych prxekrerasow z madrytu

0

Komentator Anglieski;
sytuacja z Belligamem -" It;s obvious foul on Bellingham"
Vini kładzie łapy w polu karnym na morde typa- " It could be the foul"

1

@BulaKG
Były 3 decyzje
O ile ten faul na Bellinghamie mozna jakos wytłumaczyc, to tego Gola Viniciusa nie rozumiem. Czy faul Rudigera na typeczku z Almerii byl sprawdzany? Nie wydaje mi się

0

@bartas97
Biedna ta almeria dzisiaj. Real gra totalną sraczke, a wszystkie decyzje 50 na 50 idą na korzyść prześcieradeł

0

Komentarz usunięty

0

@bartas97
a na przykład oczywisty faul Rudigera albo ta ręka Viniciusa, co ty na to?
Ten mecz to jest totalny przekręt

1

Ciekawe kiedy filmik na RealMadridTV o sedziach :)

0

@Ice-X
Gol Viniciusa ciezko stwierdzic? Faul i ręka pozdrawiam
Co do karnego tam nie ma mowy o żadnym karnym jak Rudiger skacze i podpiera się na typku jak na drabinie. Faul na Bellinghamie conajmniej wątpliwy. Nie widzialem zeby dostał w okolice twarzy. Być możę gośc oparł reke na szyi

1

No zart co on znów sprawdza

0

@VegetaPolska
Ładne takewondo Rudigera. Karny to ostatnie co tam powinno być sprawdzane

0

@LaLigaPD jaki karny gosciu

0

Nie rozumiem tego karnego XD

0

Bellingham jaki grzeczny kulturalny chlopak

0

Mogliśmy lepiej trafić

4

Nacho:
"Myślę, że zagraliśmy kompletny mecz, nawet lepszy niż oni, ponieważ żyli z naszych błędów. Wyjeżdżamy stąd smutni, ale przed nami jeszcze długa droga i jesteśmy bardzo pewni siebie"
xDDDDDD. To nieźle z błędów żyli szczególnie przy pierwszej bramce Realu

1

@NeroTFP1
No tak jest coś w tym, że nagle bramkarz dostaje udaru a zawodnicy przez 85 ktorzy grali to odbija sie piłka w polu karnym jak w cymbergaju. Tylko my tak z nimi nie mamy

1

@Esteban_ @Arn3th
Nie no błagam Panowie jaki Juventus xD

0

@lucca87
Jestem w stanie sie zgodzić,
Chociaż nie wiem czy za ten Liverpool nie wrzuciłbym Bayeru

1

@NeroTFP1
Real nie ma szans z takim City. To by sie skończyło dokładnie jak rok temu. Tak jak kolega napisał bez napastnika to oni nie mają czego tam szukać nawet.

0

@Pako96
Vinicius możę ma technike użytkowa ale to nie jest typ co Ci uderzy z pierwszej piłki celnie albo przyjmie ciętą róże czy wejdzie w drybling 1 na 1 na małej przestrzeni. Technike jak to nazwałeś użytkową możę nie ma gorszej, ale stricte ten piłkarski kleik i kontrole to Yamal ma z 5 półek wyżej. Takim zawodnikiem któremu piłka nie przeszkadza jest też Rodrygo, Vinicius nie jest takim zawodnikiem. Bliżej mu do Bale w tym niż do Neymara

0

@MOLESTA
Jeżeli ty nie widzisz jakim piłkarzem może być ten typ to nawet nic nie pisz. Viniciusz czy Rodrygiusz to w jego wieku sie może buty dopiero uczyli wiązać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?