mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pedri16Future
Wczoraj nie można sie o nic przyczepić. Wszystko było jak trzeba.
0
@kanver_
To prawda to jest wstyd
0
Iglesias wyglada jakby był upośledzony
2
Najlepsze ze jeszcze ten Madrycki holownik nam ładuje 2 gole
3
Ale smierdzi mistrzostwem dla Realu gorzej niż ze starej frytkownicy
0
Undiano Kutaszenko
1
Dla Realu za pogłaskanie Bellinghama za szyjkę cofną nam za nakładkę nie. Detale
2
To nie była nakładka?
0
@Kamiloos
Czemu tu tyle kibiców Realu?
0
Jebac tych prxekrerasow z madrytu
0
Komentator Anglieski;
sytuacja z Belligamem -" It;s obvious foul on Bellingham"
Vini kładzie łapy w polu karnym na morde typa- " It could be the foul"
1
@BulaKG
Były 3 decyzje
O ile ten faul na Bellinghamie mozna jakos wytłumaczyc, to tego Gola Viniciusa nie rozumiem. Czy faul Rudigera na typeczku z Almerii byl sprawdzany? Nie wydaje mi się
0
@bartas97
Biedna ta almeria dzisiaj. Real gra totalną sraczke, a wszystkie decyzje 50 na 50 idą na korzyść prześcieradeł
0
Komentarz usunięty
0
@bartas97
a na przykład oczywisty faul Rudigera albo ta ręka Viniciusa, co ty na to?
Ten mecz to jest totalny przekręt
1
Ciekawe kiedy filmik na RealMadridTV o sedziach :)
0
@Ice-X
Gol Viniciusa ciezko stwierdzic? Faul i ręka pozdrawiam
Co do karnego tam nie ma mowy o żadnym karnym jak Rudiger skacze i podpiera się na typku jak na drabinie. Faul na Bellinghamie conajmniej wątpliwy. Nie widzialem zeby dostał w okolice twarzy. Być możę gośc oparł reke na szyi
1
No zart co on znów sprawdza
0
@VegetaPolska
Ładne takewondo Rudigera. Karny to ostatnie co tam powinno być sprawdzane
0
@LaLigaPD jaki karny gosciu
0
Nie rozumiem tego karnego XD
0
Bellingham jaki grzeczny kulturalny chlopak
0
Mogliśmy lepiej trafić
4
Nacho:
"Myślę, że zagraliśmy kompletny mecz, nawet lepszy niż oni, ponieważ żyli z naszych błędów. Wyjeżdżamy stąd smutni, ale przed nami jeszcze długa droga i jesteśmy bardzo pewni siebie"
xDDDDDD. To nieźle z błędów żyli szczególnie przy pierwszej bramce Realu
1
@NeroTFP1
No tak jest coś w tym, że nagle bramkarz dostaje udaru a zawodnicy przez 85 ktorzy grali to odbija sie piłka w polu karnym jak w cymbergaju. Tylko my tak z nimi nie mamy
1
@Esteban_ @Arn3th
Nie no błagam Panowie jaki Juventus xD
0
@lucca87
Jestem w stanie sie zgodzić,
Chociaż nie wiem czy za ten Liverpool nie wrzuciłbym Bayeru
1
@NeroTFP1
Real nie ma szans z takim City. To by sie skończyło dokładnie jak rok temu. Tak jak kolega napisał bez napastnika to oni nie mają czego tam szukać nawet.
0
@Pako96
Vinicius możę ma technike użytkowa ale to nie jest typ co Ci uderzy z pierwszej piłki celnie albo przyjmie ciętą róże czy wejdzie w drybling 1 na 1 na małej przestrzeni. Technike jak to nazwałeś użytkową możę nie ma gorszej, ale stricte ten piłkarski kleik i kontrole to Yamal ma z 5 półek wyżej. Takim zawodnikiem któremu piłka nie przeszkadza jest też Rodrygo, Vinicius nie jest takim zawodnikiem. Bliżej mu do Bale w tym niż do Neymara
0
@MOLESTA
Jeżeli ty nie widzisz jakim piłkarzem może być ten typ to nawet nic nie pisz. Viniciusz czy Rodrygiusz to w jego wieku sie może buty dopiero uczyli wiązać.