1

powiem szczerze, ze widzialbym to podobnie.

Jedyna roznica jaka bym widzial, to zamiast Dembele wrzucic tam Carrasco. W sensie Carrasco lub Mahrez.

1

chyba nie do konca - pamietam, że po roku 2011/2012 gdzie Barca i Real graly ze soba w maju i wplynelo to negatywnie na wyniki obu hiszpanskich klubow w LM na etapie polfinalow - gdzie trzeba bylo zagrac 3 mecze w ciagu tygodnia najlepszymi - zdecydowano, ze mecze Barcy z Realem nie beda odbywac sie w maju - tylko wczesniej. Nie wiem czy jest to komputerowo ustawione - ale gdzies slyszalem, ze wlasnie tak zrobiono

0

Juz wiadomo Ramos bedzie dostepny na GD - sedzia nie opisal tej sytuajci w protokole

0

chyba nawet nawet najbardizje zagorzali fani Realu - nie beda pisac UEFALONA po tych wszystkich losowaniach z ostatnich X lat.

0

znajac zycie pewnie mu sie upiecze, albo Floro przyjdzie posmaruje i z kajetu sedziego usunie sie zdanie czy dwa ;)

0

ja mimo wszystko nie mialbym nic przeciwko spotkaniu Realu z PSG, byleby Barca trafila na Benifice / Woifsburg

1

a mnie to nie interesuje - w lidze Real moze wygrywac do konca.(poza El Clasico)

Pozostalo 9 kolejek do konca, zeby Real zdobyl tytul musialby wygrac wszystko, a my przegrac 4/9 spotkan i jeszcze raz sie potknac.

4

A wiecie co ja powiem na to? 12 punktów :)) i niech Real dalej tak trzyma :)))

Naprawde takie mecze Realu juz mnie nie ruszaja - moze gdyb Zizou nie pogubil pubktow z Betisem i Malaga, to inaczej bym teraz reagowal

0

raczej w tym artyklu nie chodzilo o liczbe kluczowych podan :) - inaczej to nie mialoby sensu. Autor po prostu uzyl synonimu w tym przypadku, zeby nie powtarzac slowa asysta.

0

To tylko pokazuje, ze taki zepsol jak Las Palmas zasluguje na utrzymanie

0

Ja mam podobnie - właściwie od meczu z Malaga a po meczu Atletico to mnie juz ligowe wyniki Realu w ogóle nie ruszają :)

0

zawalil zdecydowanie zawalil

1

W meczu z Realem w sezonie 2012/2013 Adriano gral na srodku obrony :)

0

"Jeżeli Barca będzie przegrywać, to prawie na pewno dlatego, że zagrała słabo, a jeżeli Barca gra słabo, to znaczy prawie na pewno, że Messi gra słabo, więc to dla mnie jest dość tożsame." - tutaj wlasnie moze byc roznie - zwlaszcza ze Messi jako ten czesty kreator akcji nie koniecznie ma wplyw na skutecznosc swoich parnetrow.

Fakt jest jednak taki, ze jak Barcy nie szlo np. w sezonie 2013/2014 to mozna bylo zauwazyc czepianie sie wówczas o człapania Leo - czy zasadne to juz inna sprawa.

2

Sabin Merino napoczął Betis

0

chyba jednak kolega ma rację - bo przecież on nie mówi, ze to nie byloby wzmocnienie.

Przeciez jak Bayern sprowadzal Goetze i Lewego to z jednej strony doceniali ich umiejtnosci, ale z drugiej zagarnianie njalepszych gracyz na ligowym podwórku - daje wielka przewage w walce i mistrza.

Więc Carrasco to niewatpliwe wzmocnienie, ale rowniez jednoczesnie oslabenie jednego z dwoch glowynch rywali Baryc na krajowym podworku.

0

Reyes zamyka mecz!!!

0

Alez szansa dla Vilalreal - Bakambu mogl miec hat tricka

0

i wlasnie dlatego bedzie pauzowal za tydzien z Realem :)

0

Banega nie zagra w meczu z Realem - bardzo duze oslabenie Sevilli

1

ten mecz caly czas jest cieakawy ;)

0

Banega czerwien - mecz w ktorym jest wszystko - jeszcze brakuje karnego

0

Konoplyanka - jaka brama!!

2

moze - ale ja jestem czujny :)

0

Real 5-10 lat temu byl duzo slabszy niz dzisiaj - MIlan, Inter czy Liverpool wręcz odwrotnie.
Napisales tak:
"porównanie każdego zespołu teraz i 5-10 lat temu to jak porównanie goli Ronaldo z ogórkami z tymi dla mocnych ekip." - co jest zupelna nieprawda, bo jak napisalem Real jest teraz duzo mocniejszy niz 5-10 lat temu.

10 lat temu nie mogl marzyc o wygraniu LM - bo odpadal w 1/8 teraz calkiem niedawno, bo dwa lata temu wygral LM. Widzisz roznice? Fakt, ze w poprzednim seoznie nic nie wygrali nie oznacza, ze sa jak Milan, Inter czy Liverpool ktore blakaja sie w srodku swoich lig i nawet w LM nie graja - przykro mi porownanie z czapy.

3

wrzucenie Realu do worka z Milanem, Intere, Liverpoolem czy Arsenalem jest jednak nie na miejscu

Real jest w 1/4 LM, od sezonu 2010/2011 nieprzerwanie gra co najmniej w 1/2 LM. Teraz obok nas, Bayenru i PSG są głównym faworytem do wygrania LM.

5 lat temu czy nawet 10 lat temu Real nie był taki mocny - wówczas nie wiem czy pamietasz, ale regularnie odpadal w 1/8 LM

Utarlo sie nawet takie powiedzenie Jedno serce jeden klub 1/8 aż po grób.

0

"Jedno kluczowe podanie Leo zaliczył w pojedynku rozgrywanym w ramach klubowych mistrzostw świata." - tu jest blad Messi nie zanotowal zadnej asysty w KMS. Strzelil bramke River, ale nie mial asysty w tym spotkaniu, a w meczu 1/2 Finału nie grał.

0

Arsenal - widac ze nie chca juz nawet FA Cup wygrywac

0

nie do konca - wspolczynnik w lidze francuskiej to 1,5 - a fakt, ze PSG zapewnilo sobie wlasnie mateamtycznie mistrza na pewno zmniejsyz motywacja zawodnikow do gry w lidze.

0

Arsenal widze w swietnej formie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?