mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@APTAPT tenis jest bardziej konkurencyjnym sportem - to troche jak piłka nożna i jak Lewy był prime to trudno żeby ktoś inny brał, bo w piłce jednak taki sukces to dodatkowe woow
Plus jakkolwiek nie brzmi, to gdyby było złoto to byłoby pozamiatane, więc wygrany szlem/ szlemy są jak najbardziej konkurencyjne
1
@FcPortoFan1999 bedzie meczycho z Andreevą, nie jest bez szans Majka
19
Chwalinska w najgorszym miejscu skonczy na miejscu 21 w rankingu WTA
Zdrowy awans spoza top100
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Eklerek @Kessie @michal26
3
Tomasiak może jednak nie wziąć sportowca roku?
Jakby Chwalinska wygrała RG, to głosujący będą mieli trudny orzech
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @agaFCB
1
@FcPortoFan1999 albo plecy
1
Shnaider teraz MTO
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12
1
@michal26 oczywiscie, wiele rzeczy nie przekreśla szans - żeby wygrać, po prostu np. wlasnie inne elementy trzeba uruchomic - jak np. podanie
Jak Iga serwowała 70-80% 1 podania i bylo bardzo dobre to reszta byla prostsza
2
Jest jednak MTO
Oby nic poważnego
@agaFCB @FcPortoFan1999 @Encore @barcelonaLM @michal26
2
@agaFCB nie wyglada, zeby cos, ale o coś pytała sędziego i zastanawiali sie czy nie fizjo
0
Majka bierze MTO?
Oby nie
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB
2
@agaFCB to czepek, ona myślała, że na basen dzisiaj idzie @FcPortoFan1999
0
@michal26 przez lata jednak Iga radziła sobie dużo gorzej na trawie niż na innych nawierzchniach - gdzie przez kilka lat nie potrafiła przebrnąć 1/4, a zwykle odpadała wcześniej. To po prostu fakty, że sposób jej gry nie był najbardziej spasowany z trawą.
W ostatnim sezonie też widzieliśmy jak podanie jej niebywale siedziało na sezonie trawiastym i w BH i potem Wimbledonie.
Na samym Wimbledonie też na pewno fajnie jej się drabinka ułożyła.
0
@tbas i kto wie, kto wie co dalej
0
@Eklerek to jak zacznie underarm serwować
2
Majce nie przeszkodził ten światłocień i ma breaka na start
@Encore @agaFCB @Popitek12 @barcelonaLM @FcPortoFan1999
2
Skrót i lob - Maja oglądała Alcaraza
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@michal26 no tak, ale na trawie to tez nie jest tak, ze grasz tylko tym, ale tez młotkowanie jest mile widziane
Nie mówie, ze nie moze dobrze zagrać - może jak Paolini final RG i final Wimbledonu ;), ale tak serio to moze wygrac jakis mecz / mecze, ale jednak duzo trudniej jej bedzie bo jednak pilki i gra jest zdecydowanie szybsza
7
Trzeba powiedzieć, że moonballing Majki świetnie tutaj się sprawdza, bo rywalki muszą napracować się potwornie, żeby ją skończyć.
Na innych nawierzchniach, szybszych to aż tak nie zagra, ale na mączce to Majka idealnie wykorzystuje
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999 @Eklerek @Popitek12 @Kessie @barcelonaLM
7
Haha! Piękne! Mamy pierwszego seta!
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @agaFCB @tbas @adi7adi8
4
6-4!
Setowe dla Chwalinskiej, ale trafiła lobem!
@Encore @agaFCB @FcPortoFan1999
4
Majka odrabia mini breaka!
Mamy 4-4!
Ona tymi moonballami potrafi pięknie obronić się w wymianie
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999
2
Ale teraz Shnaider pograła
Wszystko jej siedziało w tej wymianie, a Majka w defens robiła co mogła, ale firepower za duzy
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @agaFCB
3
Ależ zmaściła to teraz Majka - to był rzut karny tenisowy
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999
2
Bardzo dobry strzał po prostej z backhandu Shnaider i Rosjanka z mini breakeim
Ale szybko Majka odrabia - pięknym winnerem
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @Eklerek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FcPortoFan1999 takie momenty bywają clutch w tenisie
7
Jakze ważny gem Majki!
Ma 6-5! I presja na strone Rosjanki
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Eklerek @Popitek12
2
@FcPortoFan1999 @agaFCB Tsitsipas jest wciąż niepokonanym mistrzem w do or dice
Swoja droga to Grek przegral na półfinaliste WS, wiec bez dramatu @Encore
1
@Encore Sasza o dwa kroki od wejscia do hall of fame zamiat jezdzcem @Encore
1
@FcPortoFan1999 ale tam byla drama Oski