matrix9015
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adriano dawać....!!!!!!!!!!!
0
Alves wrzucał czy strzelał ?
0
heh szpaku'blugrana"
0
I w pizdu, i cały misterny plan też w pizdu.... ;/
0
oczywiście piszcie, że Pinto. Już sobie wyobrażam jakie by były komentarze, gdyby to Alexis był na miejscu Thiago. Dziwne jest to bronienie wychowanków,
0
Cały Puyol;p ten to nigdy nie odpuści ;D
0
Czy ja nie mogę znaleźć ocen za mecz z Atletico, czy ich nie ma ?
0
druga asysta Alexisa.! ;p
0
Thiago...kolejny do kolecji. ;p
0
brawo sędzia już 2 karne nie podyktowane
0
zapomniałem, że Montoya nie został powołany. Szkoda, bo miło było by znów zobaczyć na boisku 11 wychowanków
0
Puyol i Montoya za Masche i Adriano i znów będzie 11 z La Masii ;d
0
A ja wierzę mocno , że zagra Bartra ;)
0
To Tito pojedzie na Wembley, zabrać tą gumę, którą Pep w 2011 pod ławką rezerwowych przykleił ;D
0
@hasz29 zgadzam się w 100%
0
Hahahah Meireles fauluje ile chce a Pedro pierwszy faul i żółta , no nie moge ;p hahahah
0
Cuenca może wejdzie za Cesca, i uda mu sie odmienić losy spotkania, jak w meczu z Levante. Trzeba myśleć pozytywnie! ;p
0
hahah real nie umie przegrywac
0
Ribery to robi ogromną różnicę w grze ;d
0
Kiedy przestaniecie się w końcu łudzić ? real zawsze ma zapewnione na poczatku sezonu 12pkt . 2x espanyol i 2x athletico.
0
Messi jest w gazie ;d
0
Aj Jezus Mariaa!!!! Busquets !
0
Ale teraz zgasił Orłowskiego:p Pięknie mu pojechał z tymi rekordami Raul'a
0
Może w końcu Pep przestanie robić na siłę z Alexisa skrzydłowego, On jest idealny jako typowa "9". Z Villą to samo, na siłę robi z Niego skrzydłowego ;/
0
Alexis zaczął coś grać ! ;)
0
Pinto, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi i Alexis
oFICJALNY
0
..... to co diarra zrobił teraz to czerwona bez dyskusujna powinna być
0
noż kur..wa czyżby specjalnie sędzia nie uznał gola ozila, żeby cristiano sobie strzelił gola i wyprzedził Messiego w klasyfikacji strzelców ?
0
żal... 8 go ronaldo z karnego w lidze na 22 zdobytych co daje ponad 1/3 goli. A Messi tylko 2 z karnych na 22.
0
nooo... brawo mourinho ;/ 5 obrońców i 2 defensywnych pomocników.